Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Przyprowadż do Jastrzębia to Ci ją przepalę :wink:

:hi: Hejka

Jak Ty mu przepalisz A4 to niech sobie nowy kpl. hebli szykuje :grin:

Wie ktoś jaki najcieńszy dystans z centrowaniem wchodzi na przednią piastę do B5?:whistling:

Bezpieczne 20. Potem malo miesa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Kto będzie w piątek ?

bo ja mam wolne i w piątek się punktualnie melduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

I po kursie, oczywiście zdane, teraz dłuuugi weekend i do roboty :facepalm:

Miałem jutro jechać po beemkę do Szczecina ale koleś zrobił się ujem i sprzedał :facepalm:

Przyprowadż do Jastrzębia to Ci ją przepalę :wink:

:hi: Hejka

Jak Ty mu przepalisz A4 to niech sobie nowy kpl. hebli szykuje :grin:

Wie ktoś jaki najcieńszy dystans z centrowaniem wchodzi na przednią piastę do B5?:whistling:

Bezpieczne 20. Potem malo miesa jest.

Ale bujda, 10mm robi to H&R

Mało tego, jak masz felgi z otworem 66.6 to można zrobić nawet 5mm z centrowaniem:wink:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Kto będzie w piątek ?

bo ja mam wolne i w piątek się punktualnie melduję

Odpadam, śmiało mogę napisać że Diman też:grin: bo od rana ciągniemy metrami na budowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wziąłem 13mm po rozmowie z gościem :wink: No tak Pucek, ale ja mam na feldze 57 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wziąłem 13mm po rozmowie z gościem :wink: No tak Pucek, ale ja mam na feldze 57 :kwasny:

No spoko, dychę robi H&R i jest to w pełni bezpieczne, w końcu nie bez powodu ma to atesty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wziąłem 13mm po rozmowie z gościem :wink: No tak Pucek, ale ja mam na feldze 57 :kwasny:

No spoko, dychę robi H&R i jest to w pełni bezpieczne, w końcu nie bez powodu ma to atesty:wink:

Ciekawi mnie jak to wygląda, bo piasta ma 13 mm (dzisiaj mierzyłem), jak jest mięso zrobione do tego pierścienia :whistling: musze poczytać, bo szczerze wolałbym 10mm tak jak z tyłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

I po kursie, oczywiście zdane, teraz dłuuugi weekend i do roboty :facepalm:

Miałem jutro jechać po beemkę do Szczecina ale koleś zrobił się ujem i sprzedał :facepalm:

Przyprowadż do Jastrzębia to Ci ją przepalę :wink:

:hi: Hejka

Jak Ty mu przepalisz A4 to niech sobie nowy kpl. hebli szykuje :grin:

Wie ktoś jaki najcieńszy dystans z centrowaniem wchodzi na przednią piastę do B5?:whistling:

Bezpieczne 20. Potem malo miesa jest.

Ale bujda, 10mm robi to H&R

Mało tego, jak masz felgi z otworem 66.6 to można zrobić nawet 5mm z centrowaniem:wink:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Kto będzie w piątek ?

bo ja mam wolne i w piątek się punktualnie melduję

Odpadam, śmiało mogę napisać że Diman też:grin: bo od rana ciągniemy metrami na budowie :decayed:

Owszem 10mm ale bez podtoczenia tylko sam otwor. To racja. Ale jesli robisz z wypustem to sie nie da bo ori wypust wystaje 13-14 mm chyba ze z centry 57 na 66 ale to juz inna bajka.

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

Pozatym 10 mm to tylko podkladka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że się nie dogadamy

H and R 2055571A 5x112 10mm wheel spacers for VW

Pierwszy lepszy przykład, jak widać da się zrobić takie dystanse, ale odpowiednio też kosztują :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Kto będzie w piątek ?

bo ja mam wolne i w piątek się punktualnie melduję

Ja będę... nie wiem jeszcze jak i czym przyjade, ale będe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyprowadż do Jastrzębia to Ci ją przepalę :wink:

:hi: Hejka

Koledze podziekujemy. Po twoim przepale mogl bym szukac nowej skarbonki bez dna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie w piątek ?

bo ja mam wolne i w piątek się punktualnie melduję

Ja zobacze bo jutro ide rozrząd robic na garaz i mysle ze sie wyrobie do piatku to wpadne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak będzie sucho to przyjadę białym a jak pochmurno i mokro to czarnym :decayed:

a jak będzie grad to C2 :grin:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

A jak będzie grab, trąba powietrzna i trzęsienie ziemi to przyjadę z bratem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak będzie sucho to przyjadę białym a jak pochmurno i mokro to czarnym :decayed:

a jak będzie grad to C2 :grin:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

A jak będzie grab, trąba powietrzna i trzęsienie ziemi to przyjadę z bratem :polew:

w koncu bym zobaczył twojego Białasa :decayed:

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

wogóle ostatnio jade z moja i z nad przeciwka leci B6 S-line a moja na to co ona miała za przód fajny agresywny ja mowie ze S-line a ona ile kosztuje to ja mowie kolo 800-1000tys a ona to jak bedzie troche kasy lewej to mam kupic zderzak S-line :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak będzie sucho to przyjadę białym a jak pochmurno i mokro to czarnym :decayed:

a jak będzie grad to C2 :grin:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

A jak będzie grab, trąba powietrzna i trzęsienie ziemi to przyjadę z bratem :polew:

Ty, jak nie masz co z furaczami robić to daj jednego, poszpanuję pod zakładem :naughty:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

wogóle ostatnio jade z moja i z nad przeciwka leci B6 S-line a moja na to co ona miała za przód fajny agresywny ja mowie ze S-line a ona ile kosztuje to ja mowie kolo 800-1000tys a ona to jak bedzie troche kasy lewej to mam kupic zderzak S-line :decayed:

No i zaczyna kobieta się przekonywać :grin:

Weź ją jeszcze kilka razy na spota to sama Ci furkę będzie tuningować :naughty:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...