Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Pucek - myślałęm że jak kupisz 1.8TQ to nie będziesz laski szukał tylko wręcz przeciwnie "odganiał się" :decayed:

Wątpię aby laski się kleiły do Q :tongue4: One nawet nie zauważają zalet Q. To co je na prawdę rajcuje to MOC!!!!!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka

no Prezes, też tak myślałem, ale wiesz, nie mam znaczków na klapie :polew:

odganiał się od nich będę jak na wiosne założe te fele o których Ci mówiłem i chyba jednak gwint :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex dawaj inne foto - Twarz Twojej żonki to już znamy :decayed:

:polew: :polew:

:mysli: zastanowie się :wink4:

Pelex, aż zalogowałem się z konta mojej siostry :naughty:, sam nie posiadam... a dlaczego reszta zdjęć jest zablokowana... :(

Bo nie jesteś w jej kontaktach :no:

taaaa :gwizdanie:

jakoś nie wierze :naughty:

jutro założe te konto :>

Pucek to uwierz :) Mógłbym to zdjecie skopiować tu na forum ale pewnie Pelex by sie wkur.....

Masz racje lepiej tego nie rób :angry:

Pucek daj se spokuj z szukaniem jakiejś panny po prostu powiesz że przez kilka dni twoją miłością jest nowe auto i nie bedziesz się musiał wku*wiać że takiej jak ty chcesz to jeszcze żadna "mamuśka" nie "wyprodukowała" :decayed:

Taaak, tylko jak ja na parkiet wprowadzi :decayed:

Pelex fajna kobieta, mogę dodać do znajomych? :polew:

Spróbuj Gregory a nóż Ci się uda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...jak Ty założysz eSowy to ja muszę mieć RSowy :naughty:

:polew:

na necie te zwykłe stoją baaardzo tanio

Pucek to szukaj RSowego, bo ja juz mam czarny eSowy założony :D

Musze go tylko dopieścić :kox: :kox:

bf6eb551956ece1cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu , no widze że sie udało :naughty: jeszcz tylko znaczek zmiań na chrom i tą maske wyprostuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu , no widze że sie udało :naughty: jeszcz tylko znaczek zmiań na chrom i tą maske wyprostuj :decayed:

Znaczek zmienię, a jak czytałeś forum dokładnie to wiesz, że mi babka w bok wjechała... czekam na kasę z ubezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witka pany widze ze sie temat MC rozwinal troszeczke no i pelex gratulacje zonki ladna kobietka :gwizdanie: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hherheheh nie żebym był wredny ale ten grill w ogóle nie pasuje do Twojego auta królu...

ja go z chęcią przygarnę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

No ładna ładna ta Pelexowa :) Teraz pewnie sie dziwi jak wchodzi na Naszą klase że tylu nieznajomych Ją podglądało :polew: i nie wie czemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się coraz bardziej dołuje...

już ponad 1800 ludzi oglądało moje auto na allegro i żadnego telefonu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się coraz bardziej dołuje...

już ponad 1800 ludzi oglądało moje auto na allegro i żadnego telefonu :confused4:

Nie obraź się ale ja bym go za tą kase nie chciał :kox: benzyna , sedan, brak klimy są wogóle jakieś plusy posiadania takiej wypasionej bryki :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Dzięki Panowie że Wam się moja stara podoba :notworthy:

Byle nie zabardzo :tongue4:

Wasze też oczywiście są pikne :wink4: no może oprucz żony GuruGuru :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby Ci Diman reszta tych kucy nie spotoliła

a Ty Pelex, no sorry ale ten króliczok na masce to wiesz...dobre tam na wieś do Dimana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby Ci Diman reszta tych kucy nie spotoliła

a Ty Pelex, no sorry ale ten króliczok na masce to wiesz...dobre tam na wieś do Dimana :naughty:

:polew: jaki kó....a [ króliczok ] :mysli:

Pucek nie przejmój się oddasz to twoje ADR za 10000 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę musiał to oddam :wallbash:

a mam jeszcze 2 tygodnie czasu, teraz w niedziele jade na gliwice, ale nie będę się pieprzył tylko pojade koło tych handlarzy, jak się zainteresują to sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę musiał to oddam :wallbash:

a mam jeszcze 2 tygodnie czasu, teraz w niedziele jade na gliwice, ale nie będę się pieprzył tylko pojade koło tych handlarzy, jak się zainteresują to sprzedam

Pucek spójrz jaka masz konkurencje i koleś nie straszy sprzedajacych że im felgi zabierze :polew:

http://moto.allegro.pl/item730325204_audi_a4_1_8_benzyna_125_ps_alu_17_borbet.html

A handlarze to Cie wydoją do reszty bo pamietaj oni jeszcze muszą zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem Pelex, tylko że ja jak byś nie zauwazył mam bardziej wizualnie przerobione auto gdzie te z tej aukcji się umywa

i wiem że mam oryginalny lakier, a ten jakoś tego nie twierdzi

będę musiał to oddam, wsadze te 15'', ori zawias, ori radio i tyle, pójdzie za 10 tys i tyle no bo co mam zrobić? za darmo oddać?

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 20:01_________________________________________________http://www.allegro.pl/item740511423_audi_a4_1995r_1800_125km_zadbane_i_piekne_autko.html

zresztą popatrz jak te i te auto się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty sie o moje konie nie martw z tygodnia na tydzien bedzie ich wiecej a co do twojego wozidelka to jak bedziesz przejezdzal obok handlarzy to oni sie akurat w druga strone odwroca zebys czasami sie do nich nie odezwal :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha Diman, no jak tam uważasz, ostatnio mi dawali 13 tyś do ręki, ale wtedy nie chciałem sprzedać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha Diman, no jak tam uważasz, ostatnio mi dawali 13 tyś do ręki, ale wtedy nie chciałem sprzedać :wallbash:

No i dałeś d*py trza było sprzedać :tongue4:

A dawali tyle bo nie wiedzieli jakie masz wyposarzenie no i mówili tak poto zebyś z nimi zaczoł gadać a wtedy zaczeli by wymyślać że to że tamto suma sumarów napewno nie dostał byś tyle co piszesz.

Auta oczywiście nie oddawaj za darmo to wiadomo :cool1:

Ja Ci pisałem z perspektywy kupującego że bym sie nie zainteresował bo po co mi maja plomby z zembów powypadać jak klimy nie ma :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...