Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Simano :hi:

Ja z moją starą :naughty: też może wpadniemy na Stodoły ale tak na 30 procentów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Simano :hi:

Ja z moją starą :naughty: też może wpadniemy na Stodoły ale tak na 30 procentów :kox:

Nie jest taka stara ...... jak na NK wygląda :gwizdanie:

To poprostu zdjecie z gimnazjum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Simano :hi:

Ja z moją starą :naughty: też może wpadniemy na Stodoły ale tak na 30 procentów :kox:

Nie jest taka stara ...... jak na NK wygląda :gwizdanie:

Ty to akurat aż za dobrze wiesz jak ona wygląda :angry:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie wy się tu nie produkujcie tylko wybierzmy co robić w weekend bo jak nie będziemy grali w paintball to Miron pisz mnie oczywiście na Rybnik razem z Tomkiem i chyba też Radka wezmę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie wy się tu nie produkujcie tylko wybierzmy co robić w weekend bo jak nie będziemy grali w paintball to Miron pisz mnie oczywiście na Rybnik razem z Tomkiem i chyba też Radka wezmę :good:

Chomika teź weź :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron weź może zrób ankietę czy paintball czy Rybnik i może od razu w pierwszym poście listę na Rybnik bo coś nie widzę żeby ten paintball w tym miesiącu wypalił :)[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 20:54_________________________________________________Chomika nie mam ale mogę wziąć 4 psy i 1 kota jeszcze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron weź może zrób ankietę czy paintball czy Rybnik i może od razu w pierwszym poście listę na Rybnik bo coś nie widzę żeby ten paintball w tym miesiącu wypalił :)[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 20:54_________________________________________________Chomika nie mam ale mogę wziąć 4 psy i 1 kota jeszcze :tongue4:

Taaa i KUNG-FU Pande :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie wy się tu nie produkujcie tylko wybierzmy co robić w weekend bo jak nie będziemy grali w paintball to Miron pisz mnie oczywiście na Rybnik razem z Tomkiem i chyba też Radka wezmę :good:

No nie wierze wlasnym oczom. W piatek chciales zatluc brata, i zarzekales sie, ze go nie wezmiesz wiecej na spota, a teraz chcesz go zabrac :polew:

Pelex co ty bierzesz ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester wiesz jak to jest między braćmi najpierw byśmy się pozabijali a za 2 dni już jest wszystko ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Guregoru dawno się nie odzywałeś do mnie co jest?sprawdzasz błędy ort? :shocked:

Skąd wiedziałaś :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :!:

Pojawiła się możliwość zapisów na kolejną turę polarków klubowych.

Szczegóły znajdziecie >> TUTAJ <<

Serdecznie zapraszam :)

Dziękujęi pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: dla mnie tez to jest obojetne jak bedzie paintball to dobrze i na odwrot tylko kumpla cza bedzie odstawic bo on raczej plywac nie bedzie chorowitek jeden z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisać mi tu konkretnie - bo jak pływanko to jutro biorę sie za robienie listy chętnych i załatwiam co trzeba - możecie być pewni że zabawa na desce jest przednia a śmiechu kup - tymbardziej że wzyscy pierwszy raz :wink4:

Jeżeli będziecie chcieli grila to można to zorganizować jak na strefie - każdy coś przywozi, ustawiamy sobie z 3 ławki i mamy piknik na całego - kto chce idzie pływać kto nie to siedzi albo ognia pilnuje.

Za zrobienie grilla jest tam opłata - chyba 7 zł ale jeszcze to sprawdzę.

Jakie są ceny za sprzęt też się jutro dowiem.

Fajnie jakbyśmy pojechali z rana - wtdy i miejsce można sobie fajne wybrać , ławki przygarnąć i no i jak zapłacić za sprzęt za cały dzień to też pływać od pierwszych minut ( czyli wyjazd 9.30 najpóźniej )

to jak - myślcie i ogarniam temat - a okolica jest tam naprawdę za***ista - cisza, spokój, dowiem się też czy w ten wekend bar bęzie czynny, zawsze można było sie tam napić i coś zjeść.

Najważniejsze co muszę wiedzieć to ilu będzie chętnych na pływanie - to ilu będzie poprostu piknikować niema znaczenia i nie ma wpływu na kase

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 22:42_________________________________________________A jeżeli chodzi o spędzenie dnia w ten sposób to ten wekend to moze być ostatnia szansa :wink4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 22:44_________________________________________________lista na chwilę obecną :

1.Miron 100%

2.Pucek 100%

3.Krolu 100%

4.Czester + Ola

5.Rudi

6.Guregoru + pół rodziny

7. Diman

8. Pelex ze starą ( na 30% ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no i dajcie znac co z tym Paintbalem - nie chcę żeby 2 imprezy się nachodziły :(

Już się naszły, a skoro już powstała lista nad zalew to już po paintballu.

Trochę tak nagle wyskoczyliście z tym pływankiem i się dezorientacja zrobiła. Po co więc planować z 2...3 tygodniowym wyprzedzeniem paintball??

Muszę więc odwołać dwóch znajomych z paintballa. Szkoda, że tak lipnie z tym paintballem,a było już 9 chętnych :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pływaniem to tylko wszystko wstępnie - jedno zdanie z Waszej strony i możecie jechać się strzelać.

Nie jestem zorientowany w temacie strzelania - moja lista na sobotę to tylko wstępna Wasza deklaracja.

Co będziemy robić w sobotę to zależy tylko i wyłącznie od Was - tylko jedna prośba z mojej strony - nie piszcie do mnie w piątek że chcecie jechać pływać :wink4:

Jako że paintbal był pierwszy jak mogę w każdej chwili wycofać mój pomysł.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 23:15_________________________________________________ja osobiście pojadę tak czy siak - więc oczywiście nie naciskam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron z paintballa i tak już nic nie wyjdzie bo było mało osób(9), a teraz jak miał by być zalew to wątpię, że ktoś się jeszcze dopisze. No ale to właściwie będzie wybór samych klubowiczów, co będą woleli w tą sobotę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie załatwiam - jeżeli z Waszej strony nie będzie jednoznacznej, przemyślanej decyzji - nie mam zamiaru deorganizować Krolowi załatwianego paintbala[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 23:20_________________________________________________Chyba że połączymy tematy - i będziemy się strzelać w sobotę w Rybniku z desek surfingowych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...