Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

OK Mirek sie zobaczy jak dotre na 18,30 :)

Piter i jak jedziesz też ??

Aha bedziesz u mnie po 16 po ten red spray ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pitek - siedzę na ogłoszonkach i kurna nic ciekawego nie widzę tak na szybko :( same jakies przeciętne furacze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ja to mam pecha do mandatów - za często nie dostaje ale jak już dostane to same takie dziecinne i ciotowate :wallbash::decayed:

Dziś przyszła mi fota :wallbash: jechałem corsą 500m od domu, z prędkością 66km/h na ograniczeniu do 40 :wallbash: - kurna nie ma to jak dostać mandat na własnym podwórku, przy prędkości 66 i w aucie żony :wallbash: [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:13_________________________________________________

OK ja spadam spać bo jakiś niewyraźny jestem do juterka :hi:

:hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:14_________________________________________________acha - i mam nadzieje że wynik ankiety się zmieni bo jak narazie to łeb w łeb :confused4: bez wyraźnej przewagi czego kolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że wynik ankiety się zmieni bo jak narazie to łeb w łeb :confused4: bez wyraźnej przewagi czego kolwiek :)

A myślisz, ze te 7-7-7 to przypadek? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:20_________________________________________________jak tak dalej z pogodą będzie to coś czuję że w ten piątek będziemy mieć 1 zlota na Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ja to mam pecha do mandatów - za często nie dostaje ale jak już dostane to same takie dziecinne i ciotowate :wallbash::decayed:

Dziś przyszła mi fota :wallbash: jechałem corsą 500m od domu, z prędkością 66km/h na ograniczeniu do 40 :wallbash: - kurna nie ma to jak dostać mandat na własnym podwórku, przy prędkości 66 i w aucie żony :wallbash:

Zwal na żonę :naughty::decayed:

jak tak dalej z pogodą będzie to coś czuję że w ten piątek będziemy mieć 1 zlota na Forum :)

Tak ma niestety być :confused4:

mam nadzieje że wynik ankiety się zmieni bo jak narazie to łeb w łeb :confused4: bez wyraźnej przewagi czego kolwiek :)

A myślisz, ze te 7-7-7 to przypadek? :>

:mysli:

No to widzę że niezła ekipa może się jutro zebrać pod Go Sportem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim

:hi:

Guru - naszczęście mają tam podziemny :wink4:

Ja mówiłem niestety o piątku :confused4:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:38_________________________________________________Ale spoko wybaczam :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak będziecie na wysokości rudy... to do Was dołączę... że niby z SG jestem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak będziecie na wysokości rudy... to do Was dołączę... że niby z SG jestem :gwizdanie:

i zmień ramki na jutro na PL :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:46_________________________________________________Krolu zadzwoń do mnie o 18.45 to Ci powiem gdzie jesteśmy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ja to mam pecha do mandatów - za często nie dostaje ale jak już dostane to same takie dziecinne i ciotowate :wallbash::decayed:

Dziś przyszła mi fota :wallbash: jechałem corsą 500m od domu, z prędkością 66km/h na ograniczeniu do 40 :wallbash: - kurna nie ma to jak dostać mandat na własnym podwórku, przy prędkości 66 i w aucie żony :wallbash: [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:13_________________________________________________

OK ja spadam spać bo jakiś niewyraźny jestem do juterka :hi:

:hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:14_________________________________________________acha - i mam nadzieje że wynik ankiety się zmieni bo jak narazie to łeb w łeb :confused4: bez wyraźnej przewagi czego kolwiek :)

miron a twarz widać ??? jak nie to spox [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:49_________________________________________________

Dajcie znać jak będziecie na wysokości rudy... to do Was dołączę... że niby z SG jestem :gwizdanie:

krolu ty zdrajco :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu ty zdrajco :baseball: :baseball: :baseball:

A co zdrajco.... ja zawsze będę należał do ELYTY spotów Gliwickich.... :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:54_________________________________________________Miron mnie wyprzedził ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...