Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??


darekmielcz

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tam żony nie mam :wink: i nie marudzi :wink: za to laska powoli ma dość bo jak jestem z nią to jestem tylko ciałem a non stop w tel lub lece do kolegi do bloku obok i u niego przesiaduje do 1 wracam do niej to już nie wiem czy mam wracać do niej czy do domu swojego :) ale dobra nocka i spokój na jakiś czas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co wolą Audi od panienki czy żony szczerze współczuję ale widziały gały co brały. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

Fu jak stoi mój SS-man koło mnie to musze brednie pisać. Oczywiście Audi GÓRĄ. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Tym co wolą Audi od panienki czy żony szczerze współczuję ale widziały gały co brały. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

Fu jak stoi mój SS-man koło mnie to musze brednie pisać. Oczywiście Audi GÓRĄ. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

:decayed::thumbup1:

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 14:58 ----------

Pany ciekawy ten temat , można wiele nauczyć się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żona ale dziewczyna "Ciągle na tym forum siedzisz...mógłbyś się położyć ze mną :decayed: " No co poradzić jak tu zawsze jest coś ciekawego do poczytania :whistling: Ja się zawsze tłumaczę, że nie chodzę na imprezy, ogólnie nie spotykam się za wiele z kumplami bo w sumie ciągle praca więc niech się cieszy że mam zajęcie które mogę realizować w domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie już - wszystko jedno :grin:

Pixi uwazaj z takimi oswiadczeniami

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było znowu Audli ble ble ale jak przyszło sprzedać 4kę to jest oj szkoda szkoda i żal. I kazde inne auto to że,nie ma tego i tamtego a 4ka miała:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem A4 B5 to żona o niczym innym niż B6 nie chciała słyszeć :decayed:

A i często mi się zbiera joby, że nie poleżę z żoną tylko w tym forum siedzę.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapytać co woli:

1) żebym siedział przed sklepem z kolegami i wóde pił

2) żebym posiedział na forum i pogadał z kumplami o motoryzacji

W końcu każdy musi miec jakies zainteresowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla NICH one mają być wszystkim i facet nie ma prawa na nic:facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też cały czas chodzi i stęka :grin:

zainwestuj w stopery do uszu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była dziewczyna sprzed paru lat była fanatycznie zazdrosna o to, że jeździłem na spoty i siedziałem na forum..i wiedzie co ?

Długo się nie nabyła moją dziewczyną :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...