Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant LZ5L


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw chrom... ja mialem na czarno i jednak lepeij wyglada chrom... chyba ze przod bedziesz robil z s4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziom daj fote w usach calosci autka bo moze bysmy podmienili jak by przemowily do mnie seryjne ... bo ja swoje mam czarne od gwertego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że troche ciezko sie to okleja ustrojstwo...

---------- Post dopisany 24-02-2014 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 17:38 ----------

Cos tam sie dzieje, ramki w czarnym piano tym razem pozadnie polakierowane nie sprey. I cos tam rezam kratki halo. Narazie jedna ogołocona. Zostalo wyrownac i pisiknac w piano. Chyba powinno spoko wygladac:)

DSC_0318.jpg DSC_0319.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie xenon. Zwykle H7 sam malowalem i nie dokladnie skleilem:P

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 19:02 ----------

Kleemanny pomalowane, lekier mega sie mieni w słoncu:D ranty odswiezone. Dzisiaj były walki nad spasowaniem przodu i tylu ale brakło czasu. Obecnie z przodu 13mm dystansu. Mierzone na 20mm ale ciut za szeroko. Z tylu dystans 5mm i trzeba sie kątami pobawic:)

DSC_0342.jpg

DSC_0349.jpg

DSC_0351.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:idziesz w dobrą stronę :slina:,tak dalej,mam nadzieje że kiedyś będę miał okazję obejrzeć na żywo.A propo felg, masz może jakiś numer lakieru jaki na nie kładłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tam zarys calosci. Z przodu trzeba by zrolowac nadkola zeby bylo idealnie tak jak chce:) Musze ogarnac jakas lepsza sesje ale brak slonca dzis...

DSC_0012.jpgDSC_0014.jpg

DSC_0015.jpgDSC_0018.jpg

DSC_0022.jpgDSC_0023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: świetny spas, mogę to powtarzać w kółko, świetne kółko :decayed:

całokształt prezentuje się super, no może dorzuciłbym dokładkę na przód s-line ale też niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...