Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobrze jest nie trza psuć :decayed: jak bede chciał większą cyferke to pojade na inna hamownie i mi zawyżą :kox:

A jak Aju pisze na zime idealnie 165km + Q = boczkiem boczkiem :naughty:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze jest nie trza psuć :decayed: jak bede chciał większą cyferke to pojade na inna hamownie i mi zawyżą :kox:

A jak Aju pisze na zime idealnie 165km + Q = boczkiem boczkiem :naughty:

:good: :good: :good:

Opublikowano

Kowi gratulacje skończonego projektu :good:

Ja uważam, że wynik zacny i nie jeden się zdziwi jak stare truchło w tejdeju może wystartować spod świateł :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kowi gratulacje skończonego projektu :good:

Ja uważam, że wynik zacny i nie jeden się zdziwi jak stare truchło w tejdeju może wystartować spod świateł :naughty:

:notworthy:

to tylko diesel :wink4:

Opublikowano

Kowi gratulacje skończonego projektu :good:

Ja uważam, że wynik zacny i nie jeden się zdziwi jak stare truchło w tejdeju może wystartować spod świateł :naughty:

:notworthy:

to tylko diesel :wink4:

tylko diesel

Opublikowano

no Piotrek, ukończyłeś projekt pod tytułem "Modyfikacjie silnika", gratulacjie :tongue4:

wynik spoko, równo i bezpiecznie, ale ja po cichu liczyłem ze wyplujesz na rolkach z 300 KM i 550Nm :decayed:

a odnośnie tego czy opłaca robić sie diesla to powiem tylko to, ze moje dłubania w klekocie były dużą lekcją, nauką na temat silnika TDI, która powoli zmieniła się w pasje modzenia

bo nic nie zastąpi radości jak po kilkudniowym dłubaniu w garażu wyjedzie sie na asfalt i czuje się to coś innego, inne auto, a czasem także spojrzenie innego użytkownika drogi jak go stare TDI objechało

apetyt rośnie w miare jedzenia i zawsze chce się wiecej

moim skromnym marzeniem jest możliwość podłubania w S4 i tego Piotrek też Ci życze :>

Opublikowano

no Piotrek, ukończyłeś projekt pod tytułem "Modyfikacjie silnika", gratulacjie :tongue4:

tekst jak z jakiejś gierki wyścigowej :polew:,

mozesz przejść do kolejnego etapu :good:

Opublikowano
mozesz przejść do kolejnego etapu good

teraz lista zyczen na drzwi i siatex :naughty:

Opublikowano
mozesz przejść do kolejnego etapu good

teraz lista zyczen na drzwi i siatex :naughty:

czyli sprzedawaj padło i kupuj ese :decayed::polew:

Opublikowano

a odnośnie tego czy opłaca robić sie diesla to powiem tylko to, ze moje dłubania w klekocie były dużą lekcją, nauką na temat silnika TDI, która powoli zmieniła się w pasje modzenia

Lapek ja nie mówie , że to nie jest miłe i nie ciekawe , bo jest , chyba dla każdego kto kocha motoryzację , dla mnie osobiście , nie oplacalne jest wydanie 7k zł na uzyskanie 30-40 ps i 50nm , napewno duzym + dla Kowiego jest to , że ma Q , i bardzo dobrze zrobił poddając auto modyfikacji , bo pewnie jest teraz przepaść w stosunku do serii :decayed:

Jestem zdania jak Paput , kupuj ese , albo 1.8TQ bo tu już nie ma co robić :good:

Opublikowano

a odnośnie tego czy opłaca robić sie diesla to powiem tylko to, ze moje dłubania w klekocie były dużą lekcją, nauką na temat silnika TDI, która powoli zmieniła się w pasje modzenia

Lapek ja nie mówie , że to nie jest miłe i nie ciekawe , bo jest , chyba dla każdego kto kocha motoryzację , dla mnie osobiście , nie oplacalne jest wydanie 7k zł na uzyskanie 30-40 ps i 50nm , napewno duzym + dla Kowiego jest to , że ma Q , i bardzo dobrze zrobił poddając auto modyfikacji , bo pewnie jest teraz przepaść w stosunku do serii :decayed:

Jestem zdania jak Paput , kupuj ese , albo 1.8TQ bo tu już nie ma co robić :good:

esa marzenie :gwizdanie:

ja to bym w niej już w silniku nic nie robił te prawie 300 km by mi wystarczyło w zupełności :>

Opublikowano

a odnośnie tego czy opłaca robić sie diesla to powiem tylko to, ze moje dłubania w klekocie były dużą lekcją, nauką na temat silnika TDI, która powoli zmieniła się w pasje modzenia

Lapek ja nie mówie , że to nie jest miłe i nie ciekawe , bo jest , chyba dla każdego kto kocha motoryzację , dla mnie osobiście , nie oplacalne jest wydanie 7k zł na uzyskanie 30-40 ps i 50nm , napewno duzym + dla Kowiego jest to , że ma Q , i bardzo dobrze zrobił poddając auto modyfikacji , bo pewnie jest teraz przepaść w stosunku do serii :decayed:

Jestem zdania jak Paput , kupuj ese , albo 1.8TQ bo tu już nie ma co robić :good:

esa marzenie :gwizdanie:

ja to bym w niej już w silniku nic nie robił te prawie 300 km by mi wystarczyło w zupełności :>

na poczatek :gwizdanie:

Opublikowano

gdzies naliczył 7 K

turbo 1500zł

pompki drugie tyle FMIC 1000

korekta softu

a jak sprzedasz serie to bedziesz mial torche pln'ow spowrotem

Opublikowano

gdzies naliczył 7 K

turbo 1500zł

pompki drugie tyle FMIC 1000

korekta softu

a jak sprzedasz serie to bedziesz mial torche pln'ow spowrotem

7k tys to moje wyliczenia , ja nie wiem ile Kowi wydał :cool1:

-turbo 1500-2000

-pompki hybrydy 1500

-kolektor awx + opaski , łączniki itd 200

-chłodniczka oleju 300

-fmic 1500

-dp z kwasiaka 300

-przelot na seryjnym 150

-zaslepienie egr 30

-map sensor awx 2bar 100

-strojenie 1000

-nie licze poprawy napinacza rozrządu :cool1:

...nie liczę swapu hamulców i wzmocnionego sprzęgła wrazie W - to jest dla mnie max setup dla PD

Opublikowano

gdzies naliczył 7 K

turbo 1500zł

pompki drugie tyle FMIC 1000

korekta softu

a jak sprzedasz serie to bedziesz mial torche pln'ow spowrotem

7k tys to moje wyliczenia , ja nie wiem ile Kowi wydał :cool1:

-turbo 1500-2000

-pompki hybrydy 1500

-kolektor awx + opaski , łączniki itd 200

-chłodniczka oleju 300

-fmic 1500

-dp z kwasiaka 300

-przelot na seryjnym 150

-zaslepienie egr 30

-map sensor awx 2bar 100

-strojenie 1000

-nie licze poprawy napinacza rozrządu :cool1:

...nie liczę swapu hamulców i wzmocnionego sprzęgła wrazie W - to jest dla mnie max setup dla PD

a ile się płaci za korektę programu?

Opublikowano

zależy od tunera , goodhope brał 400-500zł

Opublikowano

zależy od tunera , goodhope brał 400-500zł

to chyba zależy jeszcze jakie graty się wrzuci, nie?

Opublikowano

zależy od tunera , goodhope brał 400-500zł

aligator podobnie

Opublikowano

jak już wyliczać zeczeliście to moze dodam cos od siebie

seria 90ps i 210Nm

po modach 178ps 375Nm

koszty:

wtryki 0,216 - 1250

FMIC - 494

orurowanie+złączki - 337

spawanie rur do fmica - 70

katalizator - 120

kolektor AWX+flansza - 386

turbo GT1749VA - 850

redukcja do turbo - 105

stal nierdzewna do chłod. oleju - 23,66

MOCAL+podstawka - 552

spawanie ramki - 43

przewody +nit+podkładki - 81,49

koło dwumasow+ sprzęgło - 1600

program - 1100

RAZEM: 7012,15zł

Uzyskany przyrost mocy: 88ps 165Nm

do tego trzeba doliczyc swap hebli na 312, niższy twardszy zawias i wychodzi ładna sumka :gwizdanie:

nie żałuje ani złotówki i ani minuty gdziebania

Opublikowano

no to ladnie podliczyliscie :naughty:

ja raczej przy zmianie na BRD i AL + FMIC licze na max koszty 5 K , i do tego opchniecie swoich gratów za jakies 1000 zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.