Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi dawaj więcej zdjęć tyłu :)

Ja myślę wygładzić tą linie na zderzaku, żeby bardziej pasował do esowego na froncie, ciekawe jakby to wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kowi czy Ty kiedyś poprawisz tą wycieraczkę przednią kierowcy? :naughty: Czy nie umiesz? :gwizdanie: Ustawiona jest jak w starym daewoo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś obiektywik FISHeye? jaki?

narazie kolegi sprzęt, ale ja w wakacje sie w to wyposażę :wink4:

Kowi czy Ty kiedyś poprawisz tą wycieraczkę przednią kierowcy? :naughty: Czy nie umiesz? :gwizdanie: Ustawiona jest jak w starym daewoo :tongue4:

dobrze jest nie trza płakać :wink4:

Kowi dawaj więcej zdjęć tyłu :)

Ja myślę wygładzić tą linie na zderzaku, żeby bardziej pasował do esowego na froncie, ciekawe jakby to wyszło...

Mówisz cos takiego :mysli:

74607395.jpg

74665407.jpg

Krycha wiem gdzie jest kompletny polift taki jak mój :naughty: przynajmniej na kompletny wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tył i o wygładzenie linii łączenia się dokładki ze zderzakiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tył i o wygładzenie linii łączenia się dokładki ze zderzakiem :wink4:

tzreba by dokladke zespawac ze zderzakiem z zewnatrz i od srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tył i o wygładzenie linii łączenia się dokładki ze zderzakiem :wink4:

tzreba by dokladke zespawac ze zderzakiem z zewnatrz i od srodka

i to jakimś porządnym spawem, żeby nie pękało, pozatym bedzie trudno to zrobić, bo zderzak i dokładka to dwa różne rodzaje plastiku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tył i o wygładzenie linii łączenia się dokładki ze zderzakiem :wink4:

miałem to robić jak oddawałem auto do malowania, ale koleszce sie nie chciało(nie umiał :mysli: nie wiem) no skończyło sie malowaniem tylko

28821646.jpg

Ala cała w kolorze tez nie jest głupia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie ładnie taki zderzak wyglądałby z hakiem :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________kowi - a programem nie próbowałeś robić fisheye'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie ładnie taki zderzak wyglądałby z hakiem :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________kowi - a programem nie próbowałeś robić fisheye'a?

programem licho wychodzi :thumbdown:, jednak optyka to optyka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno. kiedyś chciałem zrobić programem ale mi nie szło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno. kiedyś chciałem zrobić programem ale mi nie szło :decayed:

program to nie to, trzeba by sie bawic robiąc panorame, robiąc fotki w pionie i zmieniajac kąt, póżniej w PS automat i reczne naciaganie fotek troche zmudna robota ale czasem efekt wychodzi podobny :wink4:

W tych fotkach lekko załamałem perspektywę fotografii

34878526.th.jpgpanoramag.th.jpg60921622.th.jpg

próbowałem chociaz troche nawiązać do fisheye :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program to nie to, trzeba by sie bawic robiąc panorame, robiąc fotki w pionie i zmieniajac kąt, póżniej w PS automat i reczne naciaganie fotek troche zmudna robota ale czasem efekt wychodzi podobny :wink4

Też kiedyś próbowałem programowo... i efekt był tak, że kupiłem w końcu rybe :P

Kowi Ty masz EOS'a 5D? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program to nie to, trzeba by sie bawic robiąc panorame, robiąc fotki w pionie i zmieniajac kąt, póżniej w PS automat i reczne naciaganie fotek troche zmudna robota ale czasem efekt wychodzi podobny :wink4

Też kiedyś próbowałem programowo... i efekt był tak, że kupiłem w końcu rybe :P

Kowi Ty masz EOS'a 5D? :slina:

nie nie ja narazie martretuję starego kompakta Nikon P1, ale w tym roku zamierzam przesiąść sie na lustro jakieś, te ostatnie fotki z poprzedniej strony są robione na użyczonym przez kolege aparacie Canona i obiektywie Fisheye, bo juz miałem dość :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi Ty masz EOS'a 5D? :slina:

ja widzę że NIKONA COOLPIX P1 :decayed:

Ja patrzyłem na foty z fischem na poprzednich stronach :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________

nie nie ja narazie martretuję starego kompakta Nikon P1, ale w tym roku zamierzam przesiąść sie na lustro jakieś, te ostatnie fotki są robione na użyczonym przez kolege aparacie Canona i obiektywie Fisheye, bo juz miałem dość :naughty

Lustro fajna rzecz... ale to uzależnia! I kasa idzie jak woda.... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi Ty masz EOS'a 5D? :slina:

ja widzę że NIKONA COOLPIX P1 :decayed:

Ja patrzyłem na foty z fischem na poprzednich stronach :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________

nie nie ja narazie martretuję starego kompakta Nikon P1, ale w tym roku zamierzam przesiąść sie na lustro jakieś, te ostatnie fotki są robione na użyczonym przez kolege aparacie Canona i obiektywie Fisheye, bo juz miałem dość :naughty

Lustro fajna rzecz... ale to uzależnia! I kasa idzie jak woda.... :confused4:

dokładnie jest to Canon EOS 5D markII, wiem że uzależnia, najwyzej bede miał dwie ujebki :naughty: pierwsza to to audi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest to Canon EOS 5D markII, wiem że uzależnia, najwyzej bede miał dwie ujebki :naughty: pierwsza to to audi :gwizdanie:

5D to już profi sprzęt... :slina:

Może za kilka lat... :decayed:

Teraz to nawet mój grill esowy sprzedałem, żeby tylko kupić aparat :decayed:

Kolejna wyprzedaż niedługo... w planach kolejny obiektyw :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest to Canon EOS 5D markII, wiem że uzależnia, najwyzej bede miał dwie ujebki :naughty: pierwsza to to audi :gwizdanie:

5D to już profi sprzęt... :slina:

Może za kilka lat... :decayed:

Teraz to nawet mój grill esowy sprzedałem, żeby tylko kupić aparat :decayed:

Kolejna wyprzedaż niedługo... w planach kolejny obiektyw :wallbash:

To ładnie :naughty: widze jedna pasja wyniszcza drugą :decayed: ja to chyba aż tak brutalnie nie postąpie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie :naughty: widze jedna pasja wyniszcza drugą :decayed: ja to chyba aż tak brutalnie nie postąpie :shocked:

W sumie to nie wyniszcza... Miałem farta i miałem dwa grille z Esy :>

Spadam w kimono :decayed:

Dobrej nocy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...