Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

draznia dlaczego? :mysli:

bo jadąc spodziewasz sie szału a auto w sumie do setki jedzie podobnie, poprawia sie góra, no chyba ze ta korekta doda ci ze 30km to co innego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

draznia dlaczego? :mysli:

bo jadąc spodziewasz sie szału a auto w sumie do setki jedzie podobnie, poprawia sie góra, no chyba ze ta korekta doda ci ze 30km to co innego :naughty:

konie zostana tak samo tylko nm by poszedł do góry troszke :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że nie poszło z kluchą klejową :disgust:

Reniu gdyby to tylko to było to bym sie nie bawił w wysyłki, soczewka trzymała sie na jednej śrubce, a druga śrubka swobodnie turlała sie w reflektorze :kwasny: nie wiem czy oni tą paczke upuscili czy co :wallbash:

No widzisz tego się obawiałem że będzie to misja niemożliwa. Szkoda, że paczkami rzucają ale niestety to norma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draznia dlaczego? :mysli:

bo jadąc spodziewasz sie szału a auto w sumie do setki jedzie podobnie, poprawia sie góra, no chyba ze ta korekta doda ci ze 30km to co innego :naughty:

konie zostana tak samo tylko nm by poszedł do góry troszke :gwizdanie:

jak za free to co Ci zależy, ale jak odpłatnie to bym sobie darował :gwizdanie: i tak u ciebie niuton wyjdzie cos koło 360nm płasko i nie wiecej, no chyba że chcesz mieć strzała przy 2tys i mocny spadek przy 3tys :thumbdown:

Kowi jest dobry pjonier na alległo z dzipiesem itp

Dawid wiem :naughty: tylko aktualnie biedny jestem :embarrassed:

Czyli rozumiem że nie poszło z kluchą klejową :disgust:

Reniu gdyby to tylko to było to bym sie nie bawił w wysyłki, soczewka trzymała sie na jednej śrubce, a druga śrubka swobodnie turlała sie w reflektorze :kwasny: nie wiem czy oni tą paczke upuscili czy co :wallbash:

No widzisz tego się obawiałem że będzie to misja niemożliwa. Szkoda, że paczkami rzucają ale niestety to norma :wallbash:

no niestety, ale poszła w ori pudełku po lampie DEPO wiec teraz przyjdzie bez defektów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazienka jest zamknieta. Daj srubokret

:polew: :polew:

Co myślicie o tych chińskich żarnikach D2S :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaje na jakieś ori żarniki ale ponad 100zł za jeden dać to porażka :wallbash: Nie wiem czy po prostu warto. Jak chinole wytrzymują po rok, dwa albo i więcej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaje na jakieś ori żarniki ale ponad 100zł za jeden dać to porażka :wallbash: Nie wiem czy po prostu warto. Jak chinole wytrzymują po rok, dwa albo i więcej :gwizdanie:

no własnie, jak by to jeszcze komplet był za 100zł to bym brał, ale wywalic 200zł tylko po to żeby mieć ori D2S które świeci tak samo jak chinol :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaje na jakieś ori żarniki ale ponad 100zł za jeden dać to porażka :wallbash: Nie wiem czy po prostu warto. Jak chinole wytrzymują po rok, dwa albo i więcej :gwizdanie:

no własnie, jak by to jeszcze komplet był za 100zł to bym brał, ale wywalic 200zł tylko po to żeby mieć ori D2S które świeci tak samo jak chinol :mysli:

No właśnie jestem ciekaw czy ori np lepiej oświetla drogę itp. Powiem Ci teraz założyłem przetwornice koito i żarniki jakby lepiej świecą niż na hidowskich przetwornicach :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaje na jakieś ori żarniki ale ponad 100zł za jeden dać to porażka :wallbash: Nie wiem czy po prostu warto. Jak chinole wytrzymują po rok, dwa albo i więcej :gwizdanie:

no własnie, jak by to jeszcze komplet był za 100zł to bym brał, ale wywalic 200zł tylko po to żeby mieć ori D2S które świeci tak samo jak chinol :mysli:

No właśnie jestem ciekaw czy ori np lepiej oświetla drogę itp. Powiem Ci teraz założyłem przetwornice koito i żarniki jakby lepiej świecą niż na hidowskich przetwornicach :mysli:

wiesz co przetwornica przetwornicy nie równa, u nas koledze padły tanie hidy, mi zostąły przetwornice z pierwszego zestawu, podpielismy pod jego zarnik jedną to żywcem róznica w mocy światła widoczna gołym okiem i to w dzień na korzysć mojej :shocked: a miała 2 lata :gwizdanie: wiec te hidowskie tanie przetwornice są o dupe potłuc :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie zobaczył takie bardzo obszerne porównanie hid vs ori ale raczej nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: 50zł za żarniki to nie majątek, nawet taniej niż za dobre żarówki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie zobaczył takie bardzo obszerne porównanie hid vs ori ale raczej nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: 50zł za żarniki to nie majątek, nawet taniej niż za dobre żarówki :polew:

no własnie i przez to sie waham :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie zobaczył takie bardzo obszerne porównanie hid vs ori ale raczej nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: 50zł za żarniki to nie majątek, nawet taniej niż za dobre żarówki :polew:

no własnie i przez to sie waham :decayed:

Już trochę mam te chińskie badziewa i jakoś świeci narazie. Pewnie na ori się nigdy nie zdecyduje przez cenę. Za ponad 200zł można dorwać inne fajniejsze tajle :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie zobaczył takie bardzo obszerne porównanie hid vs ori ale raczej nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: 50zł za żarniki to nie majątek, nawet taniej niż za dobre żarówki :polew:

no własnie i przez to sie waham :decayed:

Już trochę mam te chińskie badziewa i jakoś świeci narazie. Pewnie na ori się nigdy nie zdecyduje przez cenę. Za ponad 200zł można dorwać inne fajniejsze tajle :kox:

to mówisz polecasz :chytry: tylko które te po 19zł czy te drozsze o 5zł :naughty:

Panowie zapewniam Was że jest różnica między chińczykami, a ori. Sprawdzone na bmw e46, dlatego zdecydowałem się na philipsa :good:

złe wieści :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapewniam Was że jest różnica między chińczykami, a ori. Sprawdzone na bmw e46, dlatego zdecydowałem się na philipsa :good:

Masz jakieś fotki dla prównania :naughty:

To się namieszało. Ja Kowi ogólnie kupiłem z zestawem więc nie wiem które to są :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe tajle od ślepego dotarły :kox:

osonyvr.jpg

a to plany na wiosne 2011, troche mi sie nazbierało tych gratów :naughty:

modywiosenne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe tajle od ślepego dotarły :kox:

osonyvr.jpg

do mnie też już lecą :decayed:

jakie robisz mocowanie na tą mniejszą :?:

ps: a piwniczke mam też taką jak ty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe tajle od ślepego dotarły :kox:

osonyvr.jpg

a to plany na wiosne 2011, troche mi sie nazbierało tych gratów :naughty:

modywiosenne.jpg

No ładny asortyment :naughty::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe tajle od ślepego dotarły :kox:

osonyvr.jpg

do mnie też już lecą :decayed:

jakie robisz mocowanie na tą mniejszą :?:

ps: a piwniczke mam też taką jak ty :polew:

no własnie jeszcze nie wiem, ta mniejsza osłone to mam juz od troche czasu, z alegro brałem, a ta duza dzisiaj przyszła od ślepego :notworthy:

w tej mniejszej bedzie trzeba jedno mocowanie usunać z tego co pamietam

http://www.passatplus.de/umbauten/motorabdeckung/motorabdeckung.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...