Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha, po pijaku żeś gdzieś przydzwonił :kox:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam pytanko po wymianie uszczelki pod glowica nie zauwazyles ciut innej pracy silnika?Bo ja zawsze jak slucham i jest po wymianie uszczelki chodzi inaczej.Nie moge stwierdzic jak.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam pytanko po wymianie uszczelki pod glowica nie zauwazyles ciut innej pracy silnika?Bo ja zawsze jak slucham i jest po wymianie uszczelki chodzi inaczej.Nie moge stwierdzic jak.

napewno jest cichszy, ale to chyba kwestia ustawienia kątu wtrysku, ogólnie za wiele sie nie zmieniło pod względem pracy silnika, prowadnice tez zmieniłem jednak[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 17:38_________________________________________________Zimowa felga na aucie :wink4:

Mercedes Enzo 16"/7,5"/et35 i na tym oponka 205 :naughty:

autov.jpg

felga2y.jpg

Na fotce wydaje sie kozą, ale szczelina na dwa palce :decayed:

Oraz nowa podpora wału :gwizdanie:

podpora.th.jpg

Opublikowano

....oraz dziura między błotnikiem a zderzakiem - spasuj to :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bardzo przyzwoity setup na zimę :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

....oraz dziura między błotnikiem a zderzakiem - spasuj to :naughty: :naughty:

jaka dziura, z bliska to wszystko wydaje sie wielkie, akurat zderzak mam OK, gorzej z lampą, uchwyty są źle zwymiarowane i trzeba podkłądki stosować, po ostatniej rozbiórce przodu zapomnieli włozyć :wallbash:

Bardzo przyzwoity setup na zimę :good: :good:

:notworthy:
Opublikowano
:good:
Opublikowano

Nawet nieźle te felgi wyglądają i nikt takich nie ma raczej :naughty:

Opublikowano

Ty masz taki setup zimowy :kox:

Moja na ori 16", 205/55, zawias 1BE i też szczelina na 2-3 palce, a to setup wielosezonowy :embarrassed:

Opublikowano

Moja na zimę stoi tak samo jak nie niżej :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tylko cos mi sie zdaje że zimówka wpadła w lekki naciag wzgledem letniej, bo felgi letnie też miałem 7,5" tylko kapieć 225 to jakos ta szpara na fotach tak nie raziła :mysli:

Opublikowano

No delikatny naciąg na pewno jest :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ty masz taki setup zimowy :kox:

Moja na ori 16", 205/55, zawias 1BE i też szczelina na 2-3 palce, a to setup wielosezonowy :embarrassed:

kowi ma taki sam setup letni, bo gwintu się nie dorobił jeszcze, ale to kwestia czasu :cool1:
Opublikowano

Kowi zderzak Ci wisi i tyle :gwizdanie:

Koło jak na zimę bardzo zacne. Dekielek daj od audi.

Opublikowano

jakie drogie dziady :shocked:

Opublikowano
  • Autor

jakie drogi dziady :shocked:

od audi nie moge znaleźć :disgust: średnica nie ta w kazdej aukcji, potrzebne dokładnie 74mm, od audi znalazłem najbliżej 77mm

Opublikowano

ja bym pomalował te fele jakoś np na biało albo na czarno, a znaczki merca na czarno lub biało dał w zależności od koloru felg, bo tak to gina te felgi w morzu szesnastek i kołpaków :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja bym pomalował te fele jakoś np na biało albo na czarno, a znaczki merca na czarno lub biało dał w zależności od koloru felg, bo tak to gina te felgi w morzu szesnastek i kołpaków :decayed:

nie generuje kosztów na błachostki :tongue4: białe one były, narazie takie zostana jak widać :wink4:

Zastanawiam sie nad sprzedaz radia CB lafayette Ermes :przebiegly: takie cos bym kupił

http://allegro.pl/cb-radio-lafayette-venus-asq-homologacja-radom-i1922116948.html ewentualnie jakiegos klona unidena

Opublikowano

ja bym pomalował te fele jakoś np na biało albo na czarno, a znaczki merca na czarno lub biało dał w zależności od koloru felg, bo tak to gina te felgi w morzu szesnastek i kołpaków :decayed:

nie generuje kosztów na błachostki :tongue4: białe one były, narazie takie zostana jak widać :wink4:

Zastanawiam sie nad sprzedaz radia CB lafayette Ermes :przebiegly: takie cos bym kupił

http://allegro.pl/cb-radio-lafayette-venus-asq-homologacja-radom-i1922116948.html ewentualnie jakiegos klona unidena

jakie błahostki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.