Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kowi carbon na ramce wokół biegów prysłes jakims lakierem??

masz jakies foto z bliska jak to wyglada blyszczace czy nic nie psiukales??

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to teraz pewnie będzie sesja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kowi carbon na ramce wokół biegów prysłes jakims lakierem??

masz jakies foto z bliska jak to wyglada blyszczace czy nic nie psiukales??

to nie folia 3m, to hydrografika stąd połysk :wink4:

a41q.jpg

wcześniej miałem 3m

dscn8648.jpg

więksozsć to krytykuje, ale w porównaniu do zwykłej folii jest róznica mega na plus, tyle że drozej

No to teraz pewnie będzie sesja :naughty:

ładuje sie bateria :naughty:

Opublikowano

daj namiar jakis na to

Opublikowano
  • Autor

daj namiar jakis na to

Ja robiłem to przez kumpla, ale to dosć dawno temu było wiec nie pamietam firmy, ale zapytaj tu o ceny

http://www.hydrotransfer.pl/

http://www.hydro-grafika.info/

http://www.hydrografika.pl/

są przerózne wzory :good:

Opublikowano

i ile Cie wyniosło za zrobienie tez ramki??

Opublikowano
  • Autor

i ile Cie wyniosło za zrobienie tez ramki??

za popielniczke i ramke 100zł :disgust: ale do dzisiaj to pewnie potaniało

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jak by się prezentowały dekory w takim stylu :decayed:

546.jpg

ten lepszy

650.jpg

Opublikowano

ciekawe jak by się prezentowały dekory w takim stylu :decayed:

546.jpg

ten lepszy

650.jpg

gdzieś widziałem taki stickerbomb[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 17:38_________________________________________________do kupienia
Opublikowano

Paput jeśli juz cos z tym robic to tak by było miłe w dotyku :jerk: :jerk:

http://www.tkaniny-italia.pl/WELNA_Z_KASZMIREM_I_LYCRA_W_KRATE_BEZOWA-242.html

tylko i cena daje popalić :cool1:

a co będziesz sie z tym pieścił? :tongue4:
Opublikowano

Przecież taka kratka w ogóle nie pasuje do normalnego auta.

Może do jakiegoś culta, retro czy coś takiego. Gdzie jest słoma, rdza i sufit w kratkę.

A do normalnego, podrezanego avanta nie w ząb :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Przecież taka kratka w ogóle nie pasuje do normalnego auta.

Może do jakiegoś culta, retro czy coś takiego. Gdzie jest słoma, rdza i sufit w kratkę.

A do normalnego, podrezanego avanta nie w ząb :thumbdown:

tak sądzisz :mysli:

to auto nie ma nic z tych rzeczy :decayed:

IMG_0042.jpg

Opublikowano

Kowi jak tam chcesz, Twoje auto Twoja sprawa.

Jak chcesz fajny sufit walnij alkantarę.

Taka kratka do merca beczki albo golfa II na szerokiej stali pasuje.

Opublikowano

Przecież taka kratka w ogóle nie pasuje do normalnego auta.

Może do jakiegoś culta, retro czy coś takiego. Gdzie jest słoma, rdza i sufit w kratkę.

A do normalnego, podrezanego avanta nie w ząb :thumbdown:

:cicho:słoma jest

:polew:

Opublikowano

Krata będzie robiła bardziej robotę niż alcantara w A4 Kowiego.

Opublikowano

Paput jeśli juz cos z tym robic to tak by było miłe w dotyku :jerk: :jerk:

http://www.tkaniny-italia.pl/WELNA_Z_KASZMIREM_I_LYCRA_W_KRATE_BEZOWA-242.html

tylko i cena daje popalić :cool1:

a co będziesz sie z tym pieścił? :tongue4:

no właśnie :P paput, poka poka gdzie to widziałeś :D

burrbery.jpg

http://odjazdowenaklejki.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=19&products_id=1403

Opublikowano

Co kto lubi, Kowi jak dla mnie krata u Ciebie nie pasuje bo masz skórzane fotele :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.