Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tym bardziej ze to góra 4 razy bedzie uzyte jeśli za pierwszym razem spierdziele:bag:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

90 % sukcesu to przygotowanie pod malowanie.. reszta to już malowanie warstwami :wink:

Opublikowano

jaki emblemacik, gdzie?

Opublikowano
  • Autor
jaki emblemacik, gdzie?

jak kupie to zobaczysz jaki i gdzie :D

póki co wiem ze nikt o nim nie myślał wiec bede pierwszy, Ci co wiedzą nich czekaja z komentam aż kupie :P

Opublikowano

takiś kolega?

FOCH

Opublikowano

kowi dziwny sie zrobil ostanio ;p

Opublikowano
90 % sukcesu to przygotowanie pod malowanie.. reszta to już malowanie warstwami :wink:

Nie zapominaj o pomieszczeniu bez kurzu i pyłów oraz temperaturze... O połysku lakieru decyduje nie tylko nakładanie cienkimi warstwami, ale też dość wysoka temp. otoczenia :wink:

Koło oklepane, ale sam o takim myślałem :bag:

Opublikowano
No jeśli dorwe dysze do tego wynalazka

http://allegro.pl/wagner-project-119-agregat-malarski-gwarancja-i2124570150.html

to sie uda samemu pomalowac, bo ta co jest w zestawie jest do malowania scian, coś węższego potrzeba

Kowiacz, w Poznaniu mam sklep, co ma cały sprzęt do Titan'a i wiem że dysze pasują do tych pistoletów Wagner'a, bo tata ma Wagner'a EP 3000 i pełno dyszy do niego :kox: Jaki rozmiar dyszy byś potrzebował? :mysli:

Opublikowano
Nie zapominaj o pomieszczeniu bez kurzu i pyłów oraz temperaturze... O połysku lakieru decyduje nie tylko nakładanie cienkimi warstwami, ale też dość wysoka temp. otoczenia :wink:

Wiesz co... 80 % lakierników których znam nie ma komory i nie dbają o warunki ( temp. powietrza ect. )..a wychodzi im malowanie całkiem dobrze.

Opublikowano
Wiesz co... 80 % lakierników których znam nie ma komory i nie dbają o warunki..a wychodzi im malowanie całkiem dobrze.

Całkiem dobrze to wychodziło też lakiernikowi niedaleko mnie, ale od kiedy ma komorę to jest idealnie :smiley:

Opublikowano

Kowi ja też ci zdradzę tajemnice co kupiłem jak ty mi powiesz co tam masz za emblemat walisz do strucla;-)

Opublikowano
  • Autor
Kowiacz, w Poznaniu mam sklep, co ma cały sprzęt do Titan'a i wiem że dysze pasują do tych pistoletów Wagner'a, bo tata ma Wagner'a EP 3000 i pełno dyszy do niego :kox: Jaki rozmiar dyszy byś potrzebował? :mysli:

Właśnie nie wiem jaki bedzie nadajny, ten co mam podbno za grubym ziarnem daje, ojciec mówił tez o zmianie węża wtedy

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

Kowi ja też ci zdradzę tajemnice co kupiłem jak ty mi powiesz co tam masz za emblemat walisz do strucla;-)

pewno felgi, bo widziałem ze twoje sie wystawiły i chyba sprzedały

Opublikowano

Kowi, wąż jest ważny, ale ważne jest też stałem równe ciśnienie a do tego potrzebny jest reduktor :smiley:

Opublikowano
  • Autor

Musze posiedzieć w tym temacie troche bo narazie zielony jestem

Opublikowano

sprzedajesz avusy ?

Opublikowano

okej mam, troszkę za drogo jak dla mnie, ale cena normalna :) powinny zejść

Opublikowano
  • Autor

5szt też mysle, wrzucam je na ogłoszenia miejscowe, ktos z passata kupi :D

Opublikowano
Właśnie nie wiem jaki bedzie nadajny, ten co mam podbno za grubym ziarnem daje, ojciec mówił tez o zmianie węża wtedy
Wąż na upartego mógłby zostać, tylko dysza w pistolet inna :wink:

Ten Wagner ma regulacje ciśnienia? Czy daje ciągle stałym?? :mysli:

Podjadę jutro do tego sklepu i podpytam jaka dysze musiałbym kupić żeby malować. Jaką farbę Ty chcesz rzucać?

Opublikowano

kowi daje 1k i jutro rano czekam pod Twoim blokiem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.