Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
chciałem kupić avusy, masz identyko kolor jak ja, ale popatrzyłem na zdjęcia i trochę te felgi znikły u Ciebie, chyba sobie odpuszcze, wydaje mi się że na ciemnych kolorach avusy wyglądają lepiej.

jak 17ki to bierz te z A6, et35 8j:wink: ale przy 18tce wydaja sie strasznie małe

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
chciałem kupić avusy, masz identyko kolor jak ja, ale popatrzyłem na zdjęcia i trochę te felgi znikły u Ciebie, chyba sobie odpuszcze, wydaje mi się że na ciemnych kolorach avusy wyglądają lepiej.

jak 17ki to bierz te z A6, et35 8j:wink: ale przy 18tce wydaja sie strasznie małe

ja osatnio jak zobaczyłęm swoję 17-stki to przy 19-stakch wyglądają jak 15-stki hehe ;-)

Opublikowano

kowi z czym był aż taki problem z tym oparciem z tyłu?? z zaczepami?? ja mam recorsy od avanta i założyłem je w 2h

ty taki rezacz i odpuściłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor
kowi z czym był aż taki problem z tym oparciem z tyłu?? z zaczepami?? ja mam recorsy od avanta i założyłem je w 2h

ty taki rezacz i odpuściłeś :decayed:

tak do sedana to nie problem, przyspawujesz uchwyt wkręcasz śrube i po sprawie, ale z sedana zeby założyć oaprcie, trzeba cały stelaż zrobić, bo nie ma gdzie przyspawac ucha mocujacego, poprostu za boczkiem(gdzie powinno być ucho) nie ma nic. Druga sprawa, oparcie nie ma czujnika pasów i świeci kontrolka Airbag:facepalm: wiem, można to wyłaczyć vagiem, ogólnie oparcie było by do założenia, ale musiał bym stelaż z sedana ogaranc przysapwać:thumbdown: za dużo piertolenia:thumbdown:

Opublikowano

a masz gdzieś foto?? ze środka avanta ?? bo u mnie miałem już chyba wszystkie koncepcje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fotki nie zrobiłem

Zeby zamontować to oparcie z sedana trzeba by zrobić tak

Polift.jpg

Ale w avancie w tym miejscu gdzie powinno być ucho jest wolna przestrzeń, takze zeby zamontowac trzeba by tam blache jakos dospawać i usztywnić, w sedanie w tym miejscu jest rama:whistling:

Opublikowano

ujowe te fotosy, ale mniej więcej wiem o co chodzi szkoda że odpuściłeś bo recaro z tyłu to jednak recaro :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak też jest dobrze:grin:

Opublikowano

Kowi pierwsze foto w galerii zgrane z tematem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

fajny ten twój avancik :wink::wink::wink:

Opublikowano
  • Autor
Kowi pierwsze foto w galerii zgrane z tematem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

fajny ten twój avancik :wink::wink::wink:

hak w tym wątku to znak rozpoznawczy, nie mogłem go pominac nie robiąc mu foty:polew::polew::polew:

o GTB17 mysle:facepalm:

Opublikowano

grubo :wink:

Opublikowano
Kowi pierwsze foto w galerii zgrane z tematem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

fajny ten twój avancik :wink::wink::wink:

hak w tym wątku to znak rozpoznawczy, nie mogłem go pominac nie robiąc mu foty:polew::polew::polew:

o GTB17 mysle:facepalm:

Kowi foty montazu mysle ze do konca tyg.ci podesle bo ladowarki do aparatu zapomnialem zostala w PL :facepalm::facepalm:....a bateria is dead

Opublikowano
  • Autor

no podeslij, bo ciekawi mnie montaz czy jest dużo rzeźby:wink: noi czekam na wynik u Ciebie, czy gra warta świeczki, bo jeszcze nie znalazłem wykresu z AFNa A4/passat z tym turbo:wink: w PD robią przeciąg:kox:

Opublikowano
no podeslij, bo ciekawi mnie montaz czy jest dużo rzeźby:wink: noi czekam na wynik u Ciebie, czy gra warta świeczki, bo jeszcze nie znalazłem wykresu z AFNa A4/passat z tym turbo:wink: w PD robią przeciąg:kox:

na ostateczny wykres trzeba poczekac do grudnia,jak bede w PL ale powiem szczerze ze jak na 170ps to glowy nie urywa(zobaczymy po korekcie),spodziewalem sie chyba czegos wiecej..........z tego co patrzalem to chyba mam zamontowane bez zadnych uszczelek itp.bezposrednio do kolektora,na ori puszce z filtrem

Opublikowano
  • Autor
no podeslij, bo ciekawi mnie montaz czy jest dużo rzeźby:wink: noi czekam na wynik u Ciebie, czy gra warta świeczki, bo jeszcze nie znalazłem wykresu z AFNa A4/passat z tym turbo:wink: w PD robią przeciąg:kox:

na ostateczny wykres trzeba poczekac do grudnia,jak bede w PL ale powiem szczerze ze jak na 170ps to glowy nie urywa(zobaczymy po korekcie),spodziewalem sie chyba czegos wiecej..........z tego co patrzalem to chyba mam zamontowane bez zadnych uszczelek itp.bezposrednio do kolektora,na ori puszce z filtrem

to masz pewnie tą zespawaną z kolektorem:wink: ale jak mówisz 170km, to mamy porównywalne przyspieszenia, kwestia rozłozenia momentu jeszcze, to czekamy do grudnia:wink: ja jeśli cokolwiek rusze to z początkiem nowego roku, narazie trzeba przeżyć planowany koniec świata z końcem grudnia:decayed:

Opublikowano

Dwie miesiące temu kupiłem prawie identycznego szaraka jak Twój Kowi a wy mówicie o końcu świata ???? :wink:

Nie zmienia to faktu że fura pierwsza klasa, moim zdaniem jedno z najlepszych B5 na tym forum :decayed:

Opublikowano

kowi słuchać mnie nie musisz ale jeśli twoja hybryyda śmiga to na razie odpuść, nasze stare kible nigdy przeciągu nie będą robić, chyba że ci się turbo wysra to jako alternatywa można spróbować

Opublikowano
  • Autor
kowi słuchać mnie nie musisz ale jeśli twoja hybryyda śmiga to na razie odpuść, nasze stare kible nigdy przeciągu nie będą robić, chyba że ci się turbo wysra to jako alternatywa można spróbować

no ja wiem wiem, póki co nie wymieniam bo chce, wymienie jeśli sie wysra, póki co costam oleju bierze, na 10tys litre dolewam, ale zawsze tak było:wink: we wrzesniu mechanior mówił że turbo zdrowe:wink: wiec jak na hybryde to naprawde dobra sztuka:naughty:

Ale jeśłi u krzyska po strojeniu przerośnie moje oczekiwania, to bede intensywniej myślał o tym GTB:naughty: bo nie ukrywam jak na tą moc i Q to rewelacji nie ma w osiagach, 8,5 do setki łapie jak dobrze sklei sprzęgło na starcie:wink:

Opublikowano

Ładna seria :wink: a ten hak :jerk::jerk::jerk:

Kowi popraw pierwszy post bo w Stage 8 masz "gródzień" :doh::decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak każdy to kazdy, ustrzeliłem pewnie ostatnie focie w taką pogode na letnim setupie:decayed:

th_DSC04468.jpgth_DSC04461.jpgth_DSC04455.jpgth_DSC04450.jpgth_DSC04449.jpgth_DSC04476.jpgth_DSC04459.jpgth_DSC04457.jpgth_DSC04479.jpg

tak pozatym stukneło

DSC04483.jpg

Jutro auto jedzie na zmiane sprzęgła, termostatu, wymiane podkładki pod wtryskiem ogarniecie odmy i takie tam duperele:whistling:

A tu VT, odległy plan na 2013"...

th_fota.jpg

oczywiscie hak jest

DSC04486.jpg

:jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.