Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
kowi masz foto na aucie górnej rozpórki?

nie mam

ale sprawdź tu

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-gornej-rozporki-kielichow-audi-a6-c5-142483/

szkoda tylko, ze te fotki sa bardzo male:kwasny:

a to już pretensje do michała:decayed:

Dzisiaj juz nie zrobie fotek jak to u mnie siedzi:wink:

a co do progów jak jeszcze nie znalazłeś

6564db16.jpg

M.jpg

N.jpg

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to już pretensje do michała:decayed:

nie do mnie tylko do j**anego imageshacka:facepalm:

poprawię to wieczorem

Opublikowano

tez mam taki hak

Opublikowano
  • Autor
tez mam taki hak

:jerk:

f9ea6e5152f5847219bdc0aaf1619125.jpg?1347217485

Opublikowano

Kowi, kuźwa nowy obiektyw kupiłeś, to może byś jakieś nowe fajne zdjęcia wrzucił :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Kowi, kuźwa nowy obiektyw kupiłeś, to może byś jakieś nowe fajne zdjęcia wrzucił :whistling::decayed:

nie ma co tej padliny fotografować:facepalm:

DSC05673a_zps3eaca97b.jpg

DSC05668a_zps1007912a.jpg

DSC05644t_zpsfae57313.jpg

Opublikowano
kowi masz foto na aucie górnej rozpórki?

nie mam

ale sprawdź tu

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-gornej-rozporki-kielichow-audi-a6-c5-142483/

szkoda tylko, ze te fotki sa bardzo male:kwasny:

a to już pretensje do michała:decayed:

Dzisiaj juz nie zrobie fotek jak to u mnie siedzi:wink:

a co do progów jak jeszcze nie znalazłeś

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/6564db16.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/M.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/N.jpg

git, wszystko juz wiem, teraz bedzie mozna dzialac:naughty:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

a to już pretensje do michała:decayed:

nie do mnie tylko do j**anego imageshacka:facepalm:

poprawię to wieczorem

bede wdzieczny bo czeka mnie montarz rozpurki gornej a dolna sam wyrzezbie:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jakies tam strzały z majóVWki:whistling:

DSC06942_zps48c85770.jpg

DSC06933a_zps0deadf8b.jpg

DSC06934_zps1bbaf9d0.jpg

DSC06922_a_b_tonemapped_zpsd1e4a449.jpg

Opublikowano

siakoś tak wąsko

DSC06942_zps48c85770.jpg

Opublikowano
  • Autor

trzeba by dystanse dać na tył pod et25 jak u mrogala to by było szerzej:wink: ale niechce mi sie tu juz nic robic:wink: bedzie mała zmiana pewnie tylko w oświetleniu...

Opublikowano
trzeba by dystanse dać na tył pod et25 jak u mrogala to by było szerzej:wink: ale niechce mi sie tu juz nic robic:wink: bedzie mała zmiana pewnie tylko w oświetleniu...

czemu? to bedziesz zmieniał?

Opublikowano
  • Autor

nie, niechce mi sie nic malować w tym aucie, a wystajace felgi raczej spowodują rolowanie i poprawki lakiernicze:wink: także w nadwoziu nic mi sie juz nie chce grzebać, musze tylko bagaznik tylny ogarnać, tapicerke zamocowac, kupić tylne klamki do bagaja, kostki do nich i czyms to wygłuszyć bo wszystko mi tam gra z tyłu:facepalm:

Opublikowano
trzeba by dystanse dać na tył pod et25 jak u mrogala to by było szerzej:wink: ale niechce mi sie tu juz nic robic:wink: bedzie mała zmiana pewnie tylko w oświetleniu...
ekhmm

ET20 lakier sie spalil :kwasny:

duppa_zps05e09217.jpg

Opublikowano
  • Autor
DSC06914_n_nj_tonemapped_zps5a762879.jpg
Opublikowano

kurde ładne te wasze statki ..... daleko mi do takiego wygladu

Opublikowano
  • Autor
kurde ładne te wasze statki ..... daleko mi do takiego wygladu

to tylko na fotkach ładnie wygląda:wink: przyjechałbyś na zlot twoja też by sie dobrze zaprezentowała, kwestia tylko dobrze zrobić fotke:naughty:

Opublikowano
nie, niechce mi sie nic malować w tym aucie, a wystajace felgi raczej spowodują rolowanie i poprawki lakiernicze:wink: także w nadwoziu nic mi sie juz nie chce grzebać, musze tylko bagaznik tylny ogarnać, tapicerke zamocowac, kupić tylne klamki do bagaja, kostki do nich i czyms to wygłuszyć bo wszystko mi tam gra z tyłu:facepalm:

do montażu tapicery to chyba ja cie zmotywowałem :decayed:

furacz zacny, recaro jest wee cipke :jerk:

Opublikowano
  • Autor
nie, niechce mi sie nic malować w tym aucie, a wystajace felgi raczej spowodują rolowanie i poprawki lakiernicze:wink: także w nadwoziu nic mi sie juz nie chce grzebać, musze tylko bagaznik tylny ogarnać, tapicerke zamocowac, kupić tylne klamki do bagaja, kostki do nich i czyms to wygłuszyć bo wszystko mi tam gra z tyłu:facepalm:

do montażu tapicery to chyba ja cie zmotywowałem :decayed:

furacz zacny, recaro jest wee cipke :jerk:

no po części tak:grin::grin: bo to już rok czasu jak d*pa nie złożona:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.