Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem, że wiesz co mam na myśli :wink:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

PS.

co pier**lisz o jakiś śrubkach, kupiłeś furę ?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Okaże sie jutro:wink:

Opublikowano

Jeżeli przelot rzeczywisty to w zasadzie nówka, do tego ładna wersja w dobrej kasie to nie ma się co zastanawiać :jerk:

U mnie po osiedlu śmiga biały tiguan R line czy tam ABT i jest mega :kox: że o d*pie która go prowadzi nie wspomnę :decayed:

Opublikowano

Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...

Opublikowano
  • Autor

walić przelot:wink:

Opublikowano
Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...

mój ma ponad 140, a aż tak dużo nie jeżdżę :decayed:

Opublikowano
Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...

mój ma ponad 140, a aż tak dużo nie jeżdżę :decayed:

Nooo. Właśnie. :grin:

Opublikowano

ale są rodzynki, mojego wujka Passat 2006 rok przy sprowadzeniu miał 106 tys (2009 rok), a obecnie ma 130 tys :facepalm:

Opublikowano

Są rodzynki, potwierdzam. Znajomy pracuje w BMW w Łodzi, sprzedaje nowe i używane auta. W ubiegłym tygodniu przyjechał dziadzia bmw e46, 323i, automat, full bez skór, 99 rok. Dziadzia wyjechał z salonu nową trójką a kumpel tą jego betkę kupił za 6k PLN ! ! ! niecałe 150k przelotu udokumentowane w jednym serwisie BMW w Łodzi. Jeździłem tym w niedzielę, nawet żaden plasticzek nie zatrzeszczał i kopyto też jest odpowiednie :wink:

Opublikowano

Rodzynki są - mam takie przykłady w rodzinie, gdzie kupuje się nowe auto na firmę (koszty, diesel) a potem jeździ po 2 km dziennie :facepalm:

Ale idąc tokiem rozumowania Kowiego, z niedawnej dyskusji na Battalionie chyba, to nie ma tekiej opcji, żeby ten samochód dla ludu miał taki mały przebieg :decayed:

Zresztą, nie ważne.

Ale żeby przesiadać się z Audi na VW i to małego babskiego SUV :facepalm:

:grin:

Nawet jak glebę tu zrobi, to będzie KOOOOZAA. :decayed:

Opublikowano
Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...

oczywiście że jest realny.....

Nawet jak glebę tu zrobi, to będzie KOOOOZAA. :decayed:

mówisz....

tig.jpg

4933019523_246ec55a8d_b.jpg

Opublikowano
Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...

oczywiście że jest realny.....

Nawet jak glebę tu zrobi, to będzie KOOOOZAA. :decayed:

mówisz....

http://scrapedcrusaders.files.wordpress.com/2012/01/tig.jpg

http://farm5.static.flickr.com/4094/4933019523_246ec55a8d_b.jpg

to dopiero się ludzie będą pukać w głowę jak zobaczą tiguana na glebie:grin:

Opublikowano
Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...

oczywiście że jest realny.....

Nawet jak glebę tu zrobi, to będzie KOOOOZAA. :decayed:

mówisz....

http://scrapedcrusaders.files.wordpress.com/2012/01/tig.jpg

http://farm5.static.flickr.com/4094/4933019523_246ec55a8d_b.jpg

to dopiero się ludzie będą pukać w głowę jak zobaczą tiguana na glebie:grin:

co do czarnego to nie mam pytań :slina: poczekajmy aż Kowi pochwali się swoim :decayed:

Opublikowano
Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...

oczywiście że jest realny.....

Nawet jak glebę tu zrobi, to będzie KOOOOZAA. :decayed:

mówisz....

http://scrapedcrusaders.files.wordpress.com/2012/01/tig.jpg

http://farm5.static.flickr.com/4094/4933019523_246ec55a8d_b.jpg

to dopiero się ludzie będą pukać w głowę jak zobaczą tiguana na glebie:grin:

...i z hakiem... :grin:

Opublikowano
Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...

oczywiście że jest realny.....

Nawet jak glebę tu zrobi, to będzie KOOOOZAA. :decayed:

mówisz....

http://scrapedcrusaders.files.wordpress.com/2012/01/tig.jpg

http://farm5.static.flickr.com/4094/4933019523_246ec55a8d_b.jpg

to dopiero się ludzie będą pukać w głowę jak zobaczą tiguana na glebie:grin:

co do czarnego to nie mam pytań :slina: poczekajmy aż Kowi pochwali się swoim :decayed:

czy ja wiem:decayed:

tiguan.jpg

Opublikowano
  • Autor

No więc byłem obejrzałem, ogólnie auto w dobrym stanie, ale nawigacja nie działa(prawdopodobnie cos z antena)

zderzak zarysowany, drzwi maja pare wgniotek:kwasny: tak wiec trzeba by to wyprowadzić, silnik 2,0 CR 140km, tak wiec 220km do zrobienia samą turbinką:grin: opony 215/65/16

lista wyposażenia dosć długa i teraz sam nie wiem:whistling:

DSC07456_zps344eeae8.jpg

DSC07455_zps9d0e447e.jpg

DSC07452_zpsb9465f01.jpg

Opublikowano

Aftomat :kox:

Pamiętaj o skrzyni przy modzeniu, żeby moment jej nie zjadł :decayed:

Opublikowano

Kowi przepraszam za szczerość ale ja bym olał, to nie jest auto dla Ciebie :wink:

Opublikowano
Kowi przepraszam za szczerość ale ja bym olał, to nie jest auto dla Ciebie :wink:

Popieram :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dobra przyznam sie:decayed: auto miało być dla ojca, no gdzie mi taka koza potrzebna:facepalm: załozenia proste, szukamy czegos w miare świeżego, mało palącego, w miare pojemnego najlepiej 4x4 noi tylko VAG:wink: tiguan fajny ale mały bagażnik jest, to go chyba skresli przy wyborze:whistling: a w tej kasie jest co szukać już, ja mu sugeruje żeby brać turana po lifcie, a najlpeiej w wersji CC:naughty:

crosstouran.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.