Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/foto12.jpg

uwielbiam proste i masywne felgi, co to za wzór ?

widzę przymiarki do 19" może ta będzie na sprzedaż ?:naughty:

autko godne, a wnętrze powala na kolana :banan:

felga pochodzi z audi A8 tzw. flat five, w sumie fajna, mozliwe że będzie na sprzedaz, ale dopiero jak będe miał inną felge na przełozenie, felgi raczej będą bez opon, ale to dopiero na wiosne

Miały być dare RS, ale coraz bardziej przekonuje sie do LM 9"x4

FELGI DARE LM "18 NOWE 8J+9J 5x120 (3702932423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale to dopiero styczeń - luty:whistling:

no ja też mam w planie na przyszły sezon zmieniać felgi na jakieś prostsze i większe przede wszystkim

jak na razie BBS 17" i nie robi już roboty w kozicy

WP_001088.jpg

więc śledzę wątek i będę polował po nowym roku :kox:

P.S. nie myślałeś, żeby zamiast czujników parkowania zamontować od razu kamerkę cofania razem z podświetleniem tablicy ?? ja będę kombinował w swojej, ale najpierw czas na navi plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dość że 16, to jeszcze wzór zajeżdżający wt:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobuch ja mialem czujniki wiec glupio z nich rezygnowac, przy rozbiurce zderzaka jeden sie rozerwal na pól, ale juz kupilem komplet uzywanych, wszystkie pojda w kolor i bede mial na zapas, bo za kazdym razem jak cos tam z tylu trzeba robic to jeden przeetaje działać. A kamerka cofania kiedys bedzie jak juz nie bede miao co robic w tym parchu :grin:

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobuch ja mialem czujniki wiec glupio z nich rezygnowac, przy rozbiurce zderzaka jeden sie rozerwal na pól, ale juz kupilem komplet uzywanych, wszystkie pojda w kolor i bede mial na zapas, bo za kazdym razem jak cos tam z tylu trzeba robic to jeden przeetaje działać. A kamerka cofania kiedys bedzie jak juz nie bede miao co robic w tym parchu :grin:

poszlo w eter z radia

zawsze jest co robić, więc kamerka się nie pojawi pewnie zbyt szybko ;p a czujnik miałeś oryginalnie czy sam montowałeś układzik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik fabryka dała:wink:

a tymczasem u kumpla lakiernika...

2_zpsd6294b23.jpg

1_zps8db613e3.jpg

3_zpse623f165.jpg

4_zps8faf6fdf.jpg

5_zps53052ed5.jpg

dół drzwi poszedl w konserwacje jakims preparatem bolla co by mi tam woda korozji nie robiła, to samo tylna klapa, sa tam ujścia wody fabrycznie zaslepione taka gumką rozcietą która nie spełnia juz tej roli co trzeba i potrafi tam stać woda:whistling:

dystanse z mdfu pod głosnii sa juzdo wymiany napęczniały konkretnie wilgocią, na dniach wycianam z blachy takie dystanse :wink:

Auto aktualnie czeka na bonusy od lakiernika:slina:, jest jeszcze pare rzeczy do ogarniecia, szzczeliny przy progach musze załatać sylikonem dekarskim, mocowanie FMIC umalować w kolor, dostarczyc kratki zderzaka... Jutro powinienem wyjechac już :banan::banan: jeszcze tylko czekam na wysyłke czujników parkowania bo one tez pójdą w kolor(oby na jutro dotarły to na piatek wieczór auto bedzie skończone:banan:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

ps. zderzaki na zdjećiach nie są założone na ślizgach, to narazie przymiarka, ale kolor dobrałsie prawie bardzo dobrze, aż sobie do słoika zlałem to co zostało:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robić w czarny połysk grila ?:naughty: bo dzisiaj kratki idą w farbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robić w czarny połysk grila ?:naughty: bo dzisiaj kratki idą w farbe

Ja bym malował:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jade go wypucować, musze jeszcze do plastikmena co by zaczep w bocznej kratce naprawił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik fabryka dała:wink:

a tymczasem u kumpla lakiernika...

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/2_zpsd6294b23.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/1_zps8db613e3.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/3_zpse623f165.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/4_zps8faf6fdf.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/5_zps53052ed5.jpg

dół drzwi poszedl w konserwacje jakims preparatem bolla co by mi tam woda korozji nie robiła, to samo tylna klapa, sa tam ujścia wody fabrycznie zaslepione taka gumką rozcietą która nie spełnia juz tej roli co trzeba i potrafi tam stać woda:whistling:

dystanse z mdfu pod głosnii sa juzdo wymiany napęczniały konkretnie wilgocią, na dniach wycianam z blachy takie dystanse :wink:

Auto aktualnie czeka na bonusy od lakiernika:slina:, jest jeszcze pare rzeczy do ogarniecia, szzczeliny przy progach musze załatać sylikonem dekarskim, mocowanie FMIC umalować w kolor, dostarczyc kratki zderzaka... Jutro powinienem wyjechac już :banan::banan: jeszcze tylko czekam na wysyłke czujników parkowania bo one tez pójdą w kolor(oby na jutro dotarły to na piatek wieczór auto bedzie skończone:banan:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

ps. zderzaki na zdjećiach nie są założone na ślizgach, to narazie przymiarka, ale kolor dobrałsie prawie bardzo dobrze, aż sobie do słoika zlałem to co zostało:grin:

:oklasky::oklasky::oklasky:Piotr poszło PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie było 12423521323 razy, ale zapytam : jaki koszt pospawania obu dokładek ?

90zł tył mnie kosztował, przód z zaślepieniem rejki i paroma spawami ogólnymi zderzaka wyszedł 150zł:wink:

kratki i gril i ramki halo przygotowane do malowania, ramka zostaje chrom:wink:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Jeszcze mazne na czarno te dwa słupki pionowe w przednim zderzaku, co by nie przebijało przez kratki kolorem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mazne na czarno te dwa słupki pionowe w przednim zderzaku, co by nie przebijało przez kratki kolorem:wink:

oklej je:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...