Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiegos mega piertolniecia w mocy nie odczulem. Auto jest napewno mocniejsze niz bylo, ale pazur pokaze po strojeniu pewnie. Napewno poprawila sie góra. Jesli chodzi o odpalanie to przykapca na bialo po dlugim postoju. Odpala normalnie z pierwszego. Praca silnika raczej sie nie zmieniła. Przy montazu trzeba pokrywe zaworow na paste zlozyc bo inaczej w ciwgu tygodnia szlak trafi uszczelke tej pokrywa. Montaz walka wymaga jej podciecia. W normalnym palowaniu auta po miescie nie widac jakiegos dymienia wzgledem tego co bylo wczewniej, na trasie to samo, walek zredukowal dymienie na czarno na bank. Auta na podobnym setupie do mojego robia sie na 180+ tak wiec zobaczymy na wiosne co tam sie bedzie dzialo. W planie zmiana turbo na gtb17, map 3bar

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To super, ze redukuje dymienie na czarno. Ja tez mam z tym lekki problem przy pelnym bucie i mysle, jak poprawic napelnianie cylindrow powietrzem przy wyzszych obrotach. Musze wkoncu zalozyc kolektor od AWX bo od wiosny placze mi sie po garazu... Moj stary pewnie zabity w 3 d*py :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegos mega piertolniecia w mocy nie odczulem. Auto jest napewno mocniejsze niz bylo, ale pazur pokaze po strojeniu pewnie. Napewno poprawila sie góra. Jesli chodzi o odpalanie to przykapca na bialo po dlugim postoju. Odpala normalnie z pierwszego. Praca silnika raczej sie nie zmieniła. Przy montazu trzeba pokrywe zaworow na paste zlozyc bo inaczej w ciwgu tygodnia szlak trafi uszczelke tej pokrywa. Montaz walka wymaga jej podciecia. W normalnym palowaniu auta po miescie nie widac jakiegos dymienia wzgledem tego co bylo wczewniej, na trasie to samo, walek zredukowal dymienie na czarno na bank. Auta na podobnym setupie do mojego robia sie na 180+ tak wiec zobaczymy na wiosne co tam sie bedzie dzialo. W planie zmiana turbo na gtb17, map 3bar

poszlo w eter z radia[/quote

Biorąc pod uwage ze auto bylo by po remapie to moja trechinka miala by co robic zeby dobrze wypasc na kresce,o ile Ty z dobym Nm nie polecial bys do przodu . Ciekawe jak by to wygladalo . Ktore by sie bardziej spociło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie nie ściagam tym sztruclem, do setki rpzedza sie w 8-8,5s wiec jakiejs rewelacji nie ma, teraz pewnie jeszcze sie zwiększy czas jak dojda szersze koła, ale wyscigówka nie bedzie to auto, ma przyjemnie sie wyprzedzać delikwentów:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ja widzę że masz 115 spamu a nie jak w tytule 140 :whistling:

zalezy jak masz forum ustawione, ja też mam 115 stron, bo wyświetla nam więcej postów na stronę:wink:

Kowi ja przelatałem tamtą zimę na spawanym przodzie i przeżył, tylko że u mnie jest teraz 65cm:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie nizej co tam sie trzesiesz, przeciez pisalem ze zle mi go przykleil...

poszlo w eter z radia

Teraz możesz dać mu zdjęcie, żeby sobie popatrzył jak ma kleić:wink:

3799581696_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie nizej co tam sie trzesiesz, przeciez pisalem ze zle mi go przykleil...

poszlo w eter z radia

Teraz możesz dać mu zdjęcie, żeby sobie popatrzył jak ma kleić:wink:

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/99/58/16/3799581696_2

a nie powinno być na równi z dolnym konturem wstecznego? bo trochę krzywo chyba nawet jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi daj fote koła :D

którego koła? ja jeszcze nowego nie kupiłem, narazie kminie co kupić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to świeta zaczeły sie beznajdziejnie, stary babsztyl szyb nie odszronił i i po 11 w nocy cofał sobie:kwasny::thumbdown::wallbash:

1387870793560_zps2cc9fb7e.jpg1387870804865_zpscf671e98.jpg1387870799697_zpsc17bebb8.jpg

noi co trzeba kupować, jedyny problem ze i tak musze malować:whistling: do listwy dekoracyjnej, bo u mnie nie ma tych listw:whistling:

drzwi prawe lewe a4 kombi po lifcie lift fl LY7L (3762658693) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

zaraz ide zgłosić to do PZU, notka policyjna jest po mojej stronie, baba za wybryk dostała 250 i 6pkt:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze rzucala się że c**jowo zaparkowales i dlatego jebła. Nic tylko współczuć. A ten lakiernik już Ci wyjechał czy zdąży ogarnąć coś?

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest do 15ego:facepalm: dzisiaj kupie te blache za 119zł, jeśłi jest jak pisze na aukcji to powinno pójsc w miare szybko, bo tylko dolną część musze maznąć, lakieru mi zostało ze zderzaków jeszcze.

A baba jak piszesz, nawet auta z drogi nie zabrała i z tekstem "zobaczymy, zaraz policja przyjedzie i będziesz wiedział że tu sie nie parkuje, w ogóle nie mozesz tu parkować bo tu nie mieszkasz" no myślałem że jej jebne, droga dwukierunkowa parking prostopadły a babsztyl cieniasem sie nie wymanewrował i do policji z tekstem że jaki on ma kolor nie widac go!, a ja to spałaś w tym samochodzie że po drodze nie widziałaś:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Chyba wrzucę fotki mojego boku... :grin:

co ciebie tez drasneli teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest do 15ego:facepalm: dzisiaj kupie te blache za 119zł, jeśłi jest jak pisze na aukcji to powinno pójsc w miare szybko, bo tylko dolną część musze maznąć, lakieru mi zostało ze zderzaków jeszcze.

A baba jak piszesz, nawet auta z drogi nie zabrała i z tekstem "zobaczymy, zaraz policja przyjedzie i będziesz wiedział że tu sie nie parkuje, w ogóle nie mozesz tu parkować bo tu nie mieszkasz" no myślałem że jej jebne, droga dwukierunkowa parking prostopadły a babsztyl cieniasem sie nie wymanewrował i do policji z tekstem że jaki on ma kolor nie widac go!, a ja to spałaś w tym samochodzie że po drodze nie widziałaś:facepalm:

nie ma tragedii, jeśli pójdzie notka do pzu to sporo się odbijesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notka jest, ubezpieczyciel kolega wiec ,myśle czy se 4 drzwi nie kupić, bo ta baba dalej tutaj mieszka:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...