Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a powiedz mi jak za kablami na podłodze.. dałeś je pod maty czy na maty? bo w drzwiach to inaczej sie nie da..a np gdy miałbym padnięty silniczek od podnoszenia szyby to moge tą mate oderwać i potem jeszcze raz przykleić czy juz do kosza?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Podłogi nie robiłem, ale kable bym zostawił na matach raczej, w drzwiach planuje zrobic odkręcane wygłuszenie przyklejone do pleksy, a kable w rękawy z gąbki


a z matą to nie wiem jak jest po odklejaniu, ale pewnie nie zerwiesz jej tak by drugi raz przykleić

Opublikowano

Dobra coś bede myślał w tym temacie..dzieki za info :hi: jeszcze popytam paru ludzi co i jak..

Opublikowano

Tak okucia sa przyspawane do amora, a co do zaworow daj znać

---------- Post dopisany 30-06-2014 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 00:56 ----------

Cultstyle Lubelszczyzna 2014 Frampol:wink:

10320978_782097981834513_860076565251363

10515189_782098828501095_843003317663603

10353285_782098875167757_267123234120533

:thumbup1::thumbup1: kosa :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny raz musiałem rozebrać drzwi, zmiana zwrotnic, zmiana dystansów pod głosniki, montaż drugiego fabrycznego wyciszenia.

Fotki z prac

10562505_694282047308302_784311708381748

1502899_694282457308261_8234242447718174

10644764_694282557308251_167833865973257

Teraz czas wkońcu na wygłuszenie... po 2 latach :facepalm:

Byłem też na zlocie w radzyniu podlaskim

wycieraczka :jerk:

10522142_691030250966815_264349011662921

10492599_691030184300155_528065533541845

1537542_691046207631886_3280674571096765

Suka zdobyła dyplom jako najniższe auto zlotu, prześwit 19mm, Ryj Andrzej Mrogal mierzył :kox:

10665089_540021326142488_612447034943766

Mierzyłem też podciśnienia na turbo, jest wszystko w normie

10623430_692164384186735_635928982432447

teraz oby do soboty i strojenie tej padliny...

Opublikowano

Ile do blotnika?

Opublikowano
  • Autor

Ile do blotnika?

tak jak było 58-58,5, tylko dyplom zdobyłem dzieki osłonie pod silnikiem, zaraz zamna był golf2 z prześwitem 3cm, Co ciekawe osłona nie wisiała :) tak mi ją znajomy ostatnio dokręcił przy wymianie turbo że nie ma opcji by opadła :grin:

Opublikowano

Tak samo juz od dawna mam przykrecona. U mnie 3.5cm prześwit; -)

Opublikowano
  • Autor

Pochwale sie sobotnim wynikiem :banan:

Generalnie było bardzo dużo przejazdów, auto dosć spuchło podczas mierzenia na ostatnich przejazdach, spanky mówił że mam z 60stopni w dolocie, no ale ostatecznie wyszło coś takiego

hamowane na 3biegu

A4AFNLRY06JJ3-bieg_zps2d0aa320.jpg

kolejne przejazdy na 4 biegu

A4AFNLRY06JJ_zps2a9aa0c9.jpg

ten spadek na srodku to wina mojej gleby i nierównosci ulicy :grin:

Teraz mozna jeżdzić i wyprzedzać :kox: Bardzo fajnie działa to turbo, Auto na suchym mozna postawic bokiem :naughty: ale to zasługa raczej torsena. W październiku bedzie pewnie korekta, ponieważ musze zmienić pompe vacum, dla poprawy dołu jeszcze, potencjał na 2 z przodu jest, choc gdyby było zimniej to pewnie by była :grin: .

Podziękowania dla Spankiego za wystrojenie tego padła i Krzyśka 1606 za ogarniecie turbo i poświęcony czas w sobote na dopracowanie szczegółów :hi:

Opublikowano

ooo j**ana :kox:

Kowi robiłeś coś z wydechem? Czy seria bez kata? Wrzuć jakiś filmik jak ta padlina teraz laata :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wydech seryjny :wink: bez kata i środkowego tłumika

Opublikowano

bardzo fajnie - zazdraszczam :decayed: na wiosne, jak mój parch dożyje zjeżdzam do Polski i wpadnie podobny set :banan: już się nie mogę doczekać. Nagraj jak będziesz miał możliwość jak to jeździ, zwłaszcza interesuje mnie np. +- od 60 w góre :wink:

Edytowane przez radimm

Opublikowano

fajny wynik :kox:

ale w ośce to by nie było jazdy z takimi cyframi :facepalm:

Opublikowano

Piękne kreski. Jakie finalnie tam graty masz u siebie pewnie wiele osób teraz będzie pytac

Opublikowano

fajny wynik :kox:

ale w ośce to by nie było jazdy z takimi cyframi :facepalm:

większej głupoty nie słyszałem ... :wink:

Opublikowano

Pewnie dla tych co jeżdżą Z oponami jak z kolarzowki typu 205 na 9.5 calach to nie jazda

Opublikowano

ja jezdze na 205 :grin:

Opublikowano

ładnie :kox:

Opublikowano

Do takiej mocy w fwd trzeba by szerszej gumki. Ale Kowi ma kfatro wiec nie ma się czym martwic

Opublikowano

uwierz ze opony 205 na 15 calach w stali spokojnie kleją na 400Nm++ (FWD)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.