Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu szalony???

Dobrze ze ma mozliwosc spelniania tego co mu sie wymysli.

Świetniy project kupa hajsu i na pewno jedno z ładniejszych b5 na pl.do tego w awancie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki chłopaki, lubie tego kibla, zbieram o nim prospekty i inne dokumenty aby zebrać jak najwiecej info co było na wyposażeniu, aby pózniej to kupić? ubzdurałem sobie ze bedzie full opcja we wszystko co było i nie było w tym nadwoziu, dlatego mody innowacyjne(a jest ich już kilka) staram sie ogarnąć tak by przypominały fabrykę(zderzaki, egt, przycisk od wzmacniacza, otwieranie klapy funkiem, usb, torsen v8, colormfa, kanapa z fotelikiem zintegrowanym, noi cos czego tu jeszcze nie pokazałem, ale o tym niebawem, to temat tabu?). Ogólnie te wszystkie mody są dzieki ekipie Audi Elements, nie boją sie prawie wszystkich moich zwariowanych pomysłów?

Lista modów z zeszłego roku jest olbrzymia, ale to wynikało z potrzeb a cel jest jeden, pojechać na zlot i przywieźć jakiś puchar?

Pomysłów mam bardzo dużo na doposażenie tego kibla w fabryczne elementy nowszych kibli zrobione tak jak fabryka by to miała wypuścić. kilka rzeczy przegapiłem przez źle rozegraną akcje swapu(czas), no ale jaki problem wyjąć silnik jeszcze raz?

Teraz zostały naprawde pierdoły aby to zaczeło jeżdzić, ale jeszcze chwile potrwa zanim go odbiore. Gość od folii pewnie już zwątpił, bo umawiałem sie z nim na styczeń 2018. A mi sie myśli powoli nad powrotem do lakieru szarego ale z domieszką

 

Edytowane przez Kowi87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arturoo napisał:

Fak ju 

psujesz mi wieczór ?‍♂️?

Mi juz zj***l weekend?

 

 

 

:good:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny dieselek, plus że to quattro ? Dużo pracy w audiczke wsadziles od kąd ją masz i pewnie worek pieniedzy i niezliczony czas pracy ale widać dlaczego. Felgi komponują sie ślicznie na b5 i ogolnie fajne mody porobione. Mam pytanie odnosnie elektrycznie składanych lusterek, co potrzeba by to zamontować ? Wiazka+przełącznik z opcja ze składaniem i sam mechanizm czy cale lusterko a tylko osłone masz swoją ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebalbn napisał:

Bardzo ładny dieselek, plus że to quattro ? Dużo pracy w audiczke wsadziles od kąd ją masz i pewnie worek pieniedzy i niezliczony czas pracy ale widać dlaczego. Felgi komponują sie ślicznie na b5 i ogolnie fajne mody porobione. Mam pytanie odnosnie elektrycznie składanych lusterek, co potrzeba by to zamontować ? Wiazka+przełącznik z opcja ze składaniem i sam mechanizm czy cale lusterko a tylko osłone masz swoją ? 

Lusterka z silniczkami(silniczków nie kupisz oddzielnie), wiazka do drzwi, wiazka do przekaźnika, przekaźnik, przełącznik składania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kowi87 napisał:

Lusterka z silniczkami(silniczków nie kupisz oddzielnie), wiazka do drzwi, wiazka do przekaźnika, przekaźnik, przełącznik składania. 

Dzieki za podpowiedz. Ta a4'ka wygląda na kilka lat młodsza a wyposarzenie na prawde ciekawe. Tylko mi osobiscie nie podchodzą te żółte lampy z przodu, po za tym miodzio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOwi, zapnij blokade  podnieś któres przednie koło i wrzuc bieg

zobacz czy ruszy czy nie, bo jestem ciekaw

wg wszelkich praw koło powinno sie krecic a  auto stac w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dev napisał:

KOwi, zapnij blokade  podnieś któres przednie koło i wrzuc bieg

zobacz czy ruszy czy nie, bo jestem ciekaw

wg wszelkich praw koło powinno sie krecic a  auto stac w miejscu

mam go z podnosnika zwalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kowi87 napisał:

mam go z podnosnika zwalić?

nie, wystarczy żebyc podniósł mu jedno przednie koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dev napisał:

nie, wystarczy żebyc podniósł mu jedno przednie koło

no wiec musze go zwalić z lewarka, a przypominam że jest na glebie, test skończy sie rozwaleniem progu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kowi87 napisał:

no wiec musze go zwalić z lewarka, a przypominam że jest na glebie, test skończy sie rozwaleniem progu

nie z lewarka tylko z kobyłki, i nie zwalisz go

mój nie zjechał, koło sie kreciło a auto stało w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobyłka to jeszcze wieksze straty zrobi(jest wieksza) niż podnosnik jesli zjedzie. Także wymyśl mniej destrukcyjny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kowi87 napisał:

kobyłka to jeszcze wieksze straty zrobi(jest wieksza) niż podnosnik jesli zjedzie. Także wymyśl mniej destrukcyjny sposób

nie histeryzuj, nie zjedzie bo nie ma takiej mozliwosci

sprawdzałem Cie tylko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, horny devil napisał:

A to nie wystarczy poszukać kawałka z 9blodzonym asfaltem? 3kola na suchym a jedno na lodzie

na lodzie pojedzie normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieść go na podnośniku i postawić za próg na deskach. Będziesz czuł czy auto się śliga w 100% czy chce "się bujnąć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...