Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- lakier LZ5F sprint blau

Taki jak u mnie :naughty::naughty: :kox:

Opublikowano

Skubana dobra jest… i kolor tak jak u kolegi wyżej - rwie suty :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki:hi: kolor może i ładny ale ma jedną poważną wade:wink: wszyscy wokół wiedzą gdzie jechałeś, byłeś, stałeś:decayed:

Opublikowano

Piękna sztuka :kox: kolor i czarny pakiet zdecydowanie bardziej mi się podoba :wink: lustra bym dał w kolor, ale to kwestia gustu, i tak jest :kox:

Opublikowano

Kozak! I ten kolor mega!!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy:hi: Luster niema co ruszać bo są ori s4:wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Furak widziany dziś na żywo, bardzo ładnie się prezentuje a kolor powala :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki:wink:

siemanko :hi:

Przez ostatnie pare miesięcy udało się zmienić pare gratów moim zdaniem na duży plus :) Na początku chciałem podziękować Kubie djim, kolegom ze śląska i nie tylko On i jego warsztat jest na pewno dobrze znany. Kuba odwalił naprawde kawał dobrej roboty :wink: przejdzmy do konkretów:

- do auta wpadło nowe turbo gtb 1756 vk, co do samego turbo po wsadzeniu wyszedł mały zonk. Kupiłem turbo skręcone z kolektorem (nie zespawane) i pucha od filtra powietrza nie mieści sie. Narazie jest założony stożek ale najprawdopodobniej trzeba je będzie znów przerobić.

- Kuba założył centralny cooler

- wyleciała chłodniczka spalin, pucha od dpfa, egr

- do turbo trzeba było dorobić nowy dopływ oleju i spływ oraz dp

zdjęcia kiepskiej jakości :facepalm:

33hkiv8s.jpg

jfqujlvl.jpg

2zwq32sp.jpg

63glusqr.jpg

- Wojtek Aligator zrobił program. Wyszły całkiem miłe Nm :)

q9uul2gs.jpg

Co do odczuć po wirusie to na 2,3 i 4 biegu czuć że auto ciągnie, przed programem tego nie było choć zdziwiło mnie co wyszło po pierwszym hamowaniu. Jedyny minus tego wszystkiego to spalanie. Poniżej 10l nie mogę zejść :kwasny:

- wpadły hamulce z S4

przód 345mm

ui2476ze.jpg

tył 300mm

6mk6pho2.jpg

- fotele recaro z niebieską alcantarą w pełnej elektryce z grzynymi d*pami, schowkami, poduchami przód i tył by siemian :banan:

y2lbp3c7.jpg

3wc3qqd7.jpg

47o8ntwd.jpg

9a9ovizi.jpg

- nakładki i podstopnica ori z rs4 :kox:

9a6r8vwp.jpg

- Kuba wyrezał jeszcze Bose stage I, fotochrom zewnętrzny ze składanymi lustrami, nowe opony Bridgestone Potenza, geometrie zawieszenia. Profi robota :wink:

kolejne mody już wkrótce :decayed: pozdro 4all :hi:

Opublikowano

Świetne mody! Recaro super! :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne te recaro :kox: sam myślałem o niech do siebie bo ta kolorystyka jest dobra :kox:

Opublikowano

witam. kolego ty sam doklejales ta lotke tylnia, jak tak to gdzzie jak kupiles??

Opublikowano
  • Autor

witam. kolego ty sam doklejales ta lotke tylnia, jak tak to gdzzie jak kupiles??

nie baw sie w to, ja kupiłem na allegro niby miała być lepsza niż te tańsze laminaty. Po roku zaczeła pękać na rantach, falować :facepalm: jak Ci się to podoba to weż poszókaj jakiegoś znanego producenta abt, hofelle, ms design tylko wiadomo cena odpowiednia...

Na bogato :decayed:

Dzięki :) znalazłem to co sprzedałeś mi z przed nosa :decayed:

Opublikowano

Ten kolor tak mi sie podoba ze powoli mysle nad oklejeniem swojej :P

Opublikowano

Mi te recaro za cholerę się nie podobają, ale w Twoim aucie, w tym kolorze jak dla mnie rozpier... system :banan:

Opublikowano

Dziękuje również :wink:

ephdvem4.jpg

q797kxvy.jpg

onvi6j6z.jpg

abqpx7ht.jpg

Edytowane przez djim

Opublikowano

Strasznie małe zdjęcia .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Sliczna ta Twoja franca... ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sliczna ta Twoja franca... ;)

dzięki :)

delikatnie coś dłubnołem przy audi w ostatnim czasie ;)

a więc tak...

- wpadła kiera z b8 sline polift (zdjęcia robione telekalkulatorem) :facepalm:

uxFpCWnl.jpg

- gałka biegów pikowana b8 sline

IGjBjY6l.jpg

- listwy s4

- podłokietnik z dodatkowym przyciskiem (pod telefon)

- popielniczka 2 din

- na dekorach zrobiona hydrografika

- boczki w skórze ze strukturą buffalino z nowymi rączkami

- mała przymiarka... felgi co niektórym dobrze znane także nie będe się rozpisywał :decayed: 19x9,5j od kolegi Tomasza H4mm3r :wink:

KVZavyBl.jpg

7ZfpejLl.jpg

lQQCRWal.jpg

zdjęcia słabe :facepalm: przy czasie cykne coś lepszego :decayed:

Opublikowano

Świetny UP! :kox:

Kierka, koło! :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.