Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Świetny UP! :kox:

Kierka, koło! :good:

idę pomalutku Twoją ścieżką :grin:

Dobrze siadło :naughty:

przód 1 cm, tyl 0,5 cm w dół i będzie git :decayed:

Edytowane przez -miki-

Opublikowano

O co chodzi z tym podlokietnikiem ? :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

podłokietniki przygotowane pod instalacje telefonu mają dodatkowo przycisk z przodu do regulacji wysokośći podłokietmika, zwykły jak trochę podniesiesz to żeby go opuścić musisz go podnieść do samej góry bynajmniej tak miałem w starym :wink:

Opublikowano

podłokietniki przygotowane pod instalacje telefonu mają dodatkowo przycisk z przodu do regulacji wysokośći podłokietmika, zwykły jak trochę podniesiesz to żeby go opuścić musisz go podnieść do samej góry bynajmniej tak miałem w starym :wink:

Ja mam właśnie taki przycisk i wtedy nie potrzeba podnosić podłokietnika do samej góry aby zmienić wysokość

Opublikowano

Aaa ok to ja tez to mam :D

P.s poszukuje ori uchwytu pod iPhona 5 jakby ktos cos ... ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zima za oknami na całego...

Audi stoi w garażu od 4 miesięcy :facepalm:

chyba czas zacząć przygotowania do sezonu 2015

małe rezanko.. ;)

BAVYmaUl.jpg

YJZ36fUl.jpg

Opublikowano

Co tam działasz? :naughty:

Opublikowano

Lepsze granie? :eusathink: Albo air... (Sugeruje się tym grubym, czerwonym przewodem :wink: )

Opublikowano
  • Autor

Uzbierało się pare fantów co żeby je założyć trzeba praktycznie całe auto kopać. W pewnym momencie myślełem że tego nie poskładam :facepalm: trzeci tydzień auto rozgrzebane... Tak na szybko: pamięć foteli i lusterek, fotochrom zewnętrzny, składanie luster, grzanie przodu i tyłu, oświetlenie przestrzeni nóg, podświetlenie popielniczki tył i podłokietnika, airbagi przy tylnej kanapie :decayed:

Opublikowano

ładnie działasz :naughty::kox:

Opublikowano

"Raz" a dobrze! :kox::good:

Edytowane przez akjam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna sztuka , najładniejsza jaką tutaj widziałem na forum , ze względu na kolor , ale 1 rzeczy nie rozumiem , jak kolor sprint blue w zwykłym 2.0tdi ? nie ogarniam , trafić taką sztukę to chyba jak 6 w totka , myślałem że ten kolor występuje tylko w wersji S i RS , oświećcie mnie panowie :) Pozytywna zazdrość furki w tym kolorze :) Pozdrawiam

Opublikowano

Do modelu B7 można było zamówić za 1500€ LZ5F.

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Piękna sztuka , najładniejsza jaką tutaj widziałem na forum , ze względu na kolor , ale 1 rzeczy nie rozumiem , jak kolor sprint blue w zwykłym 2.0tdi ? nie ogarniam , trafić taką sztukę to chyba jak 6 w totka , myślałem że ten kolor występuje tylko w wersji S i RS , oświećcie mnie panowie :) Pozytywna zazdrość furki w tym kolorze :) Pozdrawiam

nie tylko, moje auto jest też w LZ5F :)

Do modelu B7 można było zamówić za 1500€ LZ5F.

Tu moja była:

t3qinp9b.jpg

To pewnie do B6 też :wink:

Opublikowano

Fajna sprawa , taki kolor + białe fele i szok , ale trafić takie auto to jak 6 w totka , pozostaje jedynie folia lub malowanie całego auta , ale pomaluj auto to ci powiedzą później że auto bite :) .

Napatrzyłem się na tą sztukę i teraz inne nie bedą mi sie podobać :)

Opublikowano
  • Autor

Jak już wcześniej pisałem gdyby nie kolor i quattro to bym tego auta nie kupił, na żywo dużo lepiej wygląda :wink:

mały up

rozbierania i składania ciąg dalszy :)

doleciało pare drobnostek

wL9AmSzl.jpg

C2iZBz2l.jpg

ps. do trzech tygodni wyjade z garażu :grin:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Nawet fajki w niebieskim opakowaniu pali :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.