Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i pięknie, bardzo słuszny mod. Teraz do kompletu grill poliftowy dziubek zupełnie odmłodnieje :good:

Siłą rozpędu zmień kierunki na białe lub dymione.

Przy okazji pochwal się w odpowiednim wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70761.0.html

...teraz tylko pozostaje się pochwalić nowymi oczkami na jakimś spocie :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czarek masz czarowną furkę :> :> , klasa jest, a ile Ci gazu ciągnie??

Opublikowano

Furka super :good: no i ta moc :quattro:

Opublikowano

Czarek masz czarowną furkę :> :> , klasa jest, a ile Ci gazu ciągnie??

mARCIN607 powiem CI że ok 13/15 l. gazu po mieście przy normalnej jeździe. :tongue4:

Pewnie jak bym poszalał to i więcej :naughty:

A tak na marginesie wczoraj tankowałem gaz na rafinerii za 1,47 więc można śmiało śmigać :naughty:

Opublikowano

Audiczka z zewnątrz taka sama jak moja tylko silniczek nie ten :wink4:

Bardzo ładna...

Opublikowano

Ciekaw jestem, Czarku, ile kucyków masz na tym gazie i jak na nim słychać silnik.

Fajnie byłoby się kiedyś przejechać na hamownię.

Opublikowano

15L da sie przeżyć na tyle koników nie są zachłanne :)

Opublikowano

Ciekaw jestem, Czarku, ile kucyków masz na tym gazie i jak na nim słychać silnik.

Fajnie byłoby się kiedyś przejechać na hamownię. :gwizdanie:

Słychać silnik tak samo pięknie jak na pb a co do ilości koników to trzeba by sprawdzić :gwizdanie:

Może kiedyś się kopsniemy na hamownię Andrzej :naughty: ???

Zobaczyło by się ile zostaje z serii koników a ile poszło w las :gwizdanie:

15L da sie przeżyć na tyle koników nie są zachłanne :)

Tym bardziej,że gaz teraz jest taki tani no nie :tongue4:

Ostatnio tankowałem na rafinerii po 1,47

Opublikowano

Ostatnio tankowałem na rafinerii po 1,47

to w Małopolsce niezle marże maja bo LPG od 1,61 do 1,73 PLN nawet

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jest moc:D ale środek :P

  • 1 rok później...
Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-C15531788.html

kolor skądś mi znany, no i z Torunia ; )

reklamujesz swój samochód czy co :co: bo ten z aukcji ma sie niewiele do tego z tego watku, chyba tylko kolor taki sam jest :gwizdanie:

Opublikowano

To nie jest moje ogłoszenie,tym bardziej moje autko.

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-8-v6-30v-quattro-1998r-i1276997316.html To jest moje ogłoszenie

Dzięki uprzejmości kolegi Makaveli mam linka wstawionego do działu sprzedam auto.

Jest tam też link do ogłoszenia na allegro.

pozdrawiam.

Opublikowano

ładny kolorek, duza moc, silnik w v i oczywiscie :quattro: samochód na 5 pozdrawiam :>

Opublikowano

piekne auto

mam nadzieje ze jak sprzedam swoje to jeszcze bedzie do zakupu

naprawde super zrobione

Opublikowano

Sprzedałem swoją audiczkę obecnie jestem na etapie poszukiwań.Może A6 :mysli:

Opublikowano

kolor,fela,moc :kox: ale ten niebieski srodek :thumbdown:

Opublikowano

niebieski środek jest iście kozacki :kox:

wiem co pisze bo sam mam taki :cool1:

Opublikowano

Sprzedałem swoją audiczkę obecnie jestem na etapie poszukiwań.Może A6 :mysli:

kupuj A6 2.7 bit :kox:

Opublikowano

mi się widzą A6 Allroad 2.7BiT :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.