Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się, ale ja na amatorską jazdę na MTB po lesie to i tak nie mogę narzekać na przebiegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie. Do smartfona mi daleko.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logujecie gdzieś wyniki, np na endomondo?

ja loguje swoje wyczyny na endomondo, a może ktoś ma jakąś fajną alternatywę to może bym coś innego wypróbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jako iż jestem po cieżkiej kontuzji kolana spinaczka górska odpada, a więc wakacyjny wypad w góry musze odłożyć na przyszło rok.

Jednak zamierzam pośmigać na rowerze. Rower treking wiec teren też nie może byc jakiś mega cięzki.

Znacie jakieś godne polecenia miejsca? Gdzie tu można w Polskę pojechać aby pośmigać na dwóch kółkach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logujecie gdzieś wyniki, np na endomondo?

ja loguje swoje wyczyny na endomondo, a może ktoś ma jakąś fajną alternatywę to może bym coś innego wypróbował.

Jeszcze jest Runtastic Road.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logujecie gdzieś wyniki, np na endomondo?

ja loguje swoje wyczyny na endomondo, a może ktoś ma jakąś fajną alternatywę to może bym coś innego wypróbował.

dasz linka do profilu?poobserwuję Twoje "wyczyny" :grin::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ tu ktoś maratony/supermaratony itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem do wypadku, zależy co chcesz wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos doradzi dobre ciche klocki do standardowych tarczowek ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos doradzi dobre ciche klocki do standardowych tarczowek ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Nie ma standardowych tarczówek ;) . Tarczówki są mechaniczne albo hydrauliczne. Podaj model to dobierzemy klocki. Przy moich BB5 lepiej hamuje na accentach niźli na ori. Btw. czy ktoś z Łodzi śmiga na bajku albo biega, jak coś to chętnie się przyłącze ?

logujecie gdzieś wyniki, np na endomondo?

ja loguje swoje wyczyny na endomondo, a może ktoś ma jakąś fajną alternatywę to może bym coś innego wypróbował.

od kilku lat http://www.sports-tracker.com/ . polecam.

:hi: Jakich rękawiczek używacie do jazdy w zimne jesienne lub wczesnozimowe przejażdżki ? Myślę o przedziale cenowym do 100zł.

używam i polecam

http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower--id_8217865.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulec to chyba najwieksza kicha :-( taktro auriga comp 160mm hydrauliczne. Straszne dźwięki wydają :-( ale moze to problem tarczy ? Mozna cos z tym zrobić ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurigi to całkiem dobre hamulce. Hałasują podczas jazdy czy hamowania? Klocki masz organiczne czy metaliczne? Było coś grzebane przy hamulcach? Może wystarczy odpowietrzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałas jest przy hamowaniu piszcza i trzeszcza o tarcze. Klocek oryginalny nie wiem jaoi byl. Nic nie bylo grzebane hamują dobrze tylko te dzwieki i glownie na tyle. Pomyslalem że to przez zjechane juz klocki mam nadzijeje ze to nie przez tarcze ? Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceń klocki , jeżeli zużyte to wymień. Oceń tarcze, jeżeli krzywe to masz jedno rozwiązanie... Jeżeli zbyt zużyte, to też trzeba by je wymienić. Jeżeli tarcze są w dobrym stanie i nie jeździsz 'hardkorowo' wymień klocki na organiczne, są bardziej miękkie i mniej hałasują przy hamowaniu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mo2 dziekuje za wskazówki co do organicznych

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu kto fajnego bajka do sprzedania :kox:

Znalazlem cos takiego: http://allegro.pl/rower-gorski-focus-super-bud-shimano-xt-hydraulika-i4474148750.html

Z Foxami na LXie nawet ciekawy setup. Zależy też do czego.

A może http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283973-rower-scott-scale-30-model-2008-carbon-custom/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...