Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

3b75d3664002c450ca907782e30bbd83.jpg

Wypociłem dziś trochę tłuszczu na takim bajku...zupełnie inna jazda w stosunku do górala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3b75d3664002c450ca907782e30bbd83.jpg

Wypociłem dziś trochę tłuszczu na takim bajku...zupełnie inna jazda w stosunku do górala :)

Tez bym chętnie parę kilosow na takim zrobił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej jeździłem na "góralu" full suspension, i żeby w miarę wygodnie się jechało po szosie- trzeba było tylny amorek skręcić na maxa, żeby utwardzić trochę, bo pod górkę- rower się bujał pod ciężarem i ciężko się jechało- wpadłem na pomysł- kupię "szosówkę" i od tamtej pory- na szosę- tylko "szosówka", kto spróbował- sam wie, ze nie ma dwóch zdań, co do jazdy takim rowerem, na jazdy długie, po szosie- tylko rower z cienkimi oponami i sztywną ramą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz :):good:

Góral zostanie by z Córą pośmigać czasem ....a ten w barwach naszego Państwa by sobie wciry spuścić od czasu do czasu ;)

3b75d3664002c450ca907782e30bbd83.jpg

Wypociłem dziś trochę tłuszczu na takim bajku...zupełnie inna jazda w stosunku do górala :)

Tez bym chętnie parę kilosow na takim zrobił
Zdejmujesz przednie koło i do kufra już wejdzie ...ja dziś i jutro odpuszczę jazdę...bierzesz ?? Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś tutaj na bezsiodełkowcu?:)

9fa3ce5e57a6e53fe9b5017d5b485b9d.jpg

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim to bardziej chyba stanie w bezruchu na kamorach..przeskakiwanie obok i stanie dalej i szukanie wzrokiem kolejnego głazu przyniesionego przez lodowiec :grin:

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej jeździłem na "góralu" full suspension, i żeby w miarę wygodnie się jechało po szosie- trzeba było tylny amorek skręcić na maxa, żeby utwardzić trochę, bo pod górkę- rower się bujał pod ciężarem i ciężko się jechało- wpadłem na pomysł- kupię "szosówkę" i od tamtej pory- na szosę- tylko "szosówka", kto spróbował- sam wie, ze nie ma dwóch zdań, co do jazdy takim rowerem, na jazdy długie, po szosie- tylko rower z cienkimi oponami i sztywną ramą :wink4:

najlepsza jest czasówka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie, ktoś się orientuje czy jest na śląsku jakiś sklep gdzie można zobaczyć, kupić rowery "Kands"

bo szukam i nic nie ma. Tylko aukcje na alledrogo, ale wiadomo lepiej na rowerku się przewieść i przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń/pisz do przedstawiciela w Tarnowie może gdzieś na Śląsku coś mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie, ktoś się orientuje czy jest na śląsku jakiś sklep gdzie można zobaczyć, kupić rowery "Kands"

bo szukam i nic nie ma. Tylko aukcje na alledrogo, ale wiadomo lepiej na rowerku się przewieść i przymierzyć.

Kumpel z forum prowadzi sklep gregorio (chyba dobrze napisalem ) w Skoczowie..poszukaj w necie ;) czy nie mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z forum prowadzi sklep gregorio (chyba dobrze napisalem ) w Skoczowie..poszukaj w necie ;) czy nie mają ;)

Serio mamy na forum przedstawiciela Marzoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z forum prowadzi sklep gregorio (chyba dobrze napisalem ) w Skoczowie..poszukaj w necie ;) czy nie mają ;)

Serio mamy na forum przedstawiciela Marzoka?
Nie wiem czyim są przedstawicielstwem....nazwę podałem ...googluj ;) pytaj....pisz...dzwoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorio znam więc googlować nie trzeba. Zaskoczył mnie tylko fakt, że to "kumpel z forum". ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie info ( już sprawdzone )

ale niestety rowerów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy miał ktoś z Was styczność z rowerem Kross Evado 7.0. Chcę sobie do mojego Krossa Level A7 dokupić jakiś rower crossowy do lekkich przejażdżek na asfalcie i myślę o takich modelach:

http://www.kross.pl/pl/cross/evado-6-0

http://www.kross.pl/pl/cross/evado-7-0

lub też:

http://www.kellysbike.com/PL/rowery-2015/cross/phanatic-90#.VZ69l6Shw5M

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy miał ktoś z Was styczność z rowerem Kross Evado 7.0.

Jeżdżę od roku na Evado 4.0 i sobie chwalę.

Chcę sobie do mojego Krossa Level A8 dokupić jakiś rower crossowy do lekkich przejażdżek na asfalcie

Evado to rower zarówno do lasu jak i na asfalt, a skoro masz górala i szukasz czegoś typowo na asfalt to lepiej pomyśl o szosie bądź hybrydzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy miał ktoś z Was styczność z rowerem Kross Evado 7.0.

Jeżdżę od roku na Evado 4.0 i sobie chwalę.

Chcę sobie do mojego Krossa Level A7 dokupić jakiś rower crossowy do lekkich przejażdżek na asfalcie

Evado to rower zarówno do lasu jak i na asfalt, a skoro masz górala i szukasz czegoś typowo na asfalt to lepiej pomyśl o szosie bądź hybrydzie.

Czyli uważasz, że przy krosie nie będzie dużej różnicy na asfalcie w stosunku do MTB?

No i stało się... do kompletu wpadł Evado 7.0.

20150711_174021.jpg

Po przejechaniu 40km mogę zdecydowanie potwierdzić, iż różnica w komforcie jazdy po asfalcie jest spora.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...