Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o pomoc w wymysleniu tematu pracy inżynierskiej


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki dzięki za pomoc póki co. Żona męczy mnie o zakupy więc muszę jechać, bo spokoju nie zaznam, wrócę i będę myśleć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Valent luknij temat 6 TRANSPORT BIMODALNY

Jak się na niego zdecydujesz wal na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiem z autopsji że najlepiej się pisze prace pod przemysł. Nie wiem skąd jesteś ale poszukaj w regionie firmy związanej z automotive, idź do nich spotkaj się z technologiem jakimś łebskim i powiedz jak się sprawy mają i jakie masz tematy. Może sami coś zaproponują. Znam przypadek studenta który w ngk ceramics opracował coś tam do DPF i napisał o tym pracę. Wiem że chodziło o dopracowanie jakiegoś tam elementu na zaokrągleniach filtra. Niby prosta rzecz a dało to oszczędności tysięcy dukatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś o EBS, w połączeniu z GPS, obserwacja, kontrola pojazdów(przede wszystkim floty-np. cieżarówki), Pozyskiwanie informacji o stanie pojazdu, dystansie do pokonania ilości paliwa w baku, nawet takie rzeczy jak: ostrzeżenia przesyłane do dyspozytora (z cięzarówki w TRASIE) o np zbliżajacej sie wymianie hamulców czy olejów (oszczędność czasu-auto zjeżdza do bazy a tam czekają nowe części itd)

Dość chaotycznie opisałem, miałem namiastkę tematu i wydawało się to ciekawe. Moze by to rozwinać? Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest temat. "Nowoczesne napędy na dwie osie" czyli 4x4. jakby ktoś coś miał jakieś info schematy budowę itp to bardziej proszę o podzielenie się. nowoczesne nie znaczy jakieś nowości. te 4x4 które spotykamy na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon30 widzę że ta sama uczelnia co moja:) Robiłem dyplom w instytucie pojazdów u Orlińskiego a temat był: "Wpływ dodatku bioalkoholu do biodesla na wybrane wskaźniki pracy silnika rolniczego o ZS."

Obrona to jest lajt.Broniłem się 14 marca teraz.Robisz prezentację i na obronie oni nie sluchaja tego co mowisz i tak. Potem dostajesz 3 pytania. Ja miałem takie: układ hamulcowy (opisać), z jakich materiałów wykonane są podzespoły silnika oraz krzywa rozciągania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...