Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8 T Q AVJ Instlacja gazowa


Tabasko

Rekomendowane odpowiedzi

acek to dobry reduktor,jeżeli masz 160KM to wystarczy ale jak byś chciał autku dołożyć jakiego chipa to może mu zabraknąć wydajności,rozwiercenie dysz nic nie da,ta listwa po prostu nie nadaje się do tego auta,jeżeli nie stać cię na dobre wtryski Hana to załóż co najmniej listwę AC W01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż reduktor może być :) w przyszłości raczej nie zamierzam chipować auta ,wystarczają mi te 150 KM ,co do listwy raczej poprzestanę na tym co mam no chyba że się zacznie coś źle dziać ,nie problem w tym ze mnie nie stać ,tylko za dużo rzeczy mam na głowie,ale pożyjemy zobaczymy ,przynajmniej wiem jakie listwy brać pod uwagę .Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać gdzie montowałeś swoją instalke bo zamierzam się do tego zabrać a masz całkiem dobrze to zrobione jest porządek pod maską a nie sterta kabli i przewodzików?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acek to dobry reduktor,jeżeli masz 160KM to wystarczy ale jak byś chciał autku dołożyć jakiego chipa to może mu zabraknąć wydajności,rozwiercenie dysz nic nie da,ta listwa po prostu nie nadaje się do tego auta,jeżeli nie stać cię na dobre wtryski Hana to załóż co najmniej listwę AC W01

nie do konca sie zgodze... jezdze na czerwonych valtekach w 3 aucie juz i daja rade

w 1.8T w a6 Q mialem 20 tys przelotu i chodzily cicho ze nie bylo ich slychac

warunkiem prawidlowego ich dzialania jest dobry reduktor (mam i mialem kme silver) i kumaty gazownik ktory to wystroi

teraz w a3 1.8TQ 180hp seryjnie tez mam silvera i czerwone valteki i 0 problemu...

wiec mity takie ze cos jest bee bo tak mowia to mozna sobie w....

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dziś jeżdżę na instalacji gazowej. Graty jakie wstawiłem to :

Reduktor KME GOLD

Jednostka sterująca ZENIT PRO OBD

wtryski HANA 2000

butla w kole 53l (45l)

Za wcześnie abym pisał jak sie auto sprawuje, ale jedno jest pewne, nie czuć nawet w najmniejszym stopniu różnicy w mocy czy różnicę pracy silnika, piszę dla tych co maja wątpliwości które osobiście też miałem przed montażem :decayed: Dziś zatankowałem 45 l za 115 zł i jestem ciekawy ile zrobie na tym km. Koszt Instalacji 2600zł. Jutro dodam kilka fotek z tego jak wygląda wszystko po montażu. Pzdr :wink:

View image: DSC00904

View image: DSC00905

View image: DSC00907

View image: DSC00909

View image: DSC00910

View image: DSC00911

Gdzie montowałeś lpg, bo widze ze z głową to zrobili? Porządeczek pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acek to dobry reduktor,jeżeli masz 160KM to wystarczy ale jak byś chciał autku dołożyć jakiego chipa to może mu zabraknąć wydajności,rozwiercenie dysz nic nie da,ta listwa po prostu nie nadaje się do tego auta,jeżeli nie stać cię na dobre wtryski Hana to załóż co najmniej listwę AC W01

nie do konca sie zgodze... jezdze na czerwonych valtekach w 3 aucie juz i daja rade

w 1.8T w a6 Q mialem 20 tys przelotu i chodzily cicho ze nie bylo ich slychac

warunkiem prawidlowego ich dzialania jest dobry reduktor (mam i mialem kme silver) i kumaty gazownik ktory to wystroi

teraz w a3 1.8TQ 180hp seryjnie tez mam silvera i czerwone valteki i 0 problemu...

wiec mity takie ze cos jest bee bo tak mowia to mozna sobie w....

:hi:

kolego,już prawie 15 lat siedzę w montażach więc co nieco trochę jakiegoś pojęcia mam,nie piszę ot tak sobie bo gdzieś usłyszałem czy wyczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acek to dobry reduktor,jeżeli masz 160KM to wystarczy ale jak byś chciał autku dołożyć jakiego chipa to może mu zabraknąć wydajności,rozwiercenie dysz nic nie da,ta listwa po prostu nie nadaje się do tego auta,jeżeli nie stać cię na dobre wtryski Hana to załóż co najmniej listwę AC W01

nie do konca sie zgodze... jezdze na czerwonych valtekach w 3 aucie juz i daja rade

w 1.8T w a6 Q mialem 20 tys przelotu i chodzily cicho ze nie bylo ich slychac

warunkiem prawidlowego ich dzialania jest dobry reduktor (mam i mialem kme silver) i kumaty gazownik ktory to wystroi

teraz w a3 1.8TQ 180hp seryjnie tez mam silvera i czerwone valteki i 0 problemu...

wiec mity takie ze cos jest bee bo tak mowia to mozna sobie w....

:hi:

kolego,już prawie 15 lat siedzę w montażach więc co nieco trochę jakiegoś pojęcia mam,nie piszę ot tak sobie bo gdzieś usłyszałem czy wyczytałem

ok Twoje zdanie Twoja sprawa... ja je podwazam bo mam czerwone valteki w 3 aucie i nie mam im nic absolutnie do zarzucenia... a niedzielnym kierowca nie jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o głośność listwy tylko o jej wydajność po jakimś czasie gdzie w valtekach z nią bywa różnie,redek nie ma aż takiego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o głośność listwy tylko o jej wydajność po jakimś czasie gdzie w valtekach z nią bywa różnie,redek nie ma aż takiego znaczenia

Kolego napisales ze w malych slabych autach czerwone valteki moga byc... moje slabe dotychczasowe auta to a4 2.6 150 km, a6 1.8TQ 150km, i 1.8TQ w a3 180 km, w a6 mialem nowa instalke w a3 obecnie tez mam nowa, serwisuje i montuje u jednego goscia co zaklada po 2 instalki dziennie i ma kolejke na miesiac do przodu i chcesz mi powiedziec ze gosc sobie sam na glowe sciaga klopoty?

zreszta w a4 2.6 klepala juz listwa - auto kupilem z instalacja i koszt zregenerowania valtekow w 6 cylindrach - 2xpo3 to 3-4 lata temu 90 zl :decayed:

ja nie mam nic do zarzucenia...

wole tansza listwe gdzie mozna ja zregenerowac badz tanio wymienic

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze jeszcze raz,że valteki do turbo i jeszcze 180KM:facepalm: się nie nadają,przy bucie pętli ci wtryski a silnik podpiera się benzyną bo wtryski nie dają rady o czym wcale nie musisz wiedzieć,jak gazownik ma najtaniej w okolicy to i będzie miał kolejkę ale jeśli do 50 czy do 200KM wkłada valteki to nie mam nic więcej do powiedzenia,

valteki jakoś gwarancje wytrzymają a sama regeneracja nie polega tylko na wymianie tłoczków trzeba ją także skalibrować za pomocą specjalnego przyrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w poprzednim B5 1.6 wytrzymały 50tys.ale nie byłem zadowolony.

Na zimnym często zaklejały się itp.Już leprze fast regi

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakładam instalację na ok 230-240 km (w tej chwili 220 wychodzi z przepływu), ponieważ nie chcę męczyć turbo zbyt mocno. Ciśnienie doładowania 1,2 bar na razie i raczej tak pozostanie.

Wybrałem graty to LPG Tech 224 (dlatego że szybki i rozwojowy), reduktor LOVATO RGJ FAST SUPER HP 240KW (zastanawiam się nad 2x AC R01 150, 2x KME Silver i ostatnio Gurtner Black- jak będzie w dobrej cenie to też 2x - chodzi tu bardziej o termikę niż wydajność), wtryski kolejno Napoleon vs Hana niebieskie vs Barracuda vs Dragon (ten większy) - najlepiej pierwsze lub drugie, ale raczej Napoleon bo Hana niebieska ostatnio jest niepewna, ewentualnie Barracuda na końcu Dragon bo jest w parach. Wszystko chciałbym na trójnikach, najlepiej zasilone dwustronnie. Instalacja na FARO 8mm, butla STAKO???

Proszę o sugestie co do reduktora, wtrysków i info jaki największy zbiornik triodalny wejdzie równo z podłogą (sedan).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze jeszcze raz,że valteki do turbo i jeszcze 180KM:facepalm: się nie nadają,przy bucie pętli ci wtryski a silnik podpiera się benzyną bo wtryski nie dają rady o czym wcale nie musisz wiedzieć,jak gazownik ma najtaniej w okolicy to i będzie miał kolejkę ale jeśli do 50 czy do 200KM wkłada valteki to nie mam nic więcej do powiedzenia,

valteki jakoś gwarancje wytrzymają a sama regeneracja nie polega tylko na wymianie tłoczków trzeba ją także skalibrować za pomocą specjalnego przyrządu

ehh to moj bardzo dobry znajomy z ktorym nie raz vodke pilem i kitu mi nie wciska... nic sie PB nie podpiera i nic nie petli...

a przyrzad do kalibracji czlowiek ma i najtaniej nie ma bo nie raz robote odmawia :whistling:

masz kolego zle zdanie na jakis temat masz takie prawo ale nie zawsze tak musi byc bo tak uwazasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie mówię,że są to najgorsze wtryski na rynku tylko,że nie nadają się do twojego auta i nie mówię,że tak ma być bo ja sobie tego życzę,

zaloguj się na forum gazowym i zapytaj się fachowców jakie mają zdanie na temat twojej instalacji w twoim aucie,

gwarantuje Ci ,że nie będą to opinie pochlebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadaja sie bo?

CO niby? mocy nie ma? jest :whistling:

psuja sie? nie psuja :whistling:

pala za duzo? mi spalanie odpowiada :whistling:

pisac mozna w nieskonczonosc. masz do swojego zdania prawo tak samo jak ja do swojego

nie bede sie logowal po forach gazowych bo gazownikiem nie jestem

i leje na opinie czy wtryski takie czy siakie

mam zaufanego gazownika... robi robote i jestem zadowolony

boli Cie ze ktos ma inne zdanie?

Niestety swiat jest taki ze nie kazdy sie bedzie z Toba zgadzal i musisz sie z tym pogodzic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mnie nie boli i mam gdzieś czy ktoś się ze mną zgadza czy nie,każdy ma prawo mieć swoje zdanie a auto nie moje i nic mi do tego,przecież ja cię do niczego nie zmuszam

widać że po zrobieniu 20tkm na tych wtryskach możesz o nich bardzo dużo powiedzieć,znam takich co miesiącu posiadania instalacji gazowej uznają się za specjalistów w tym temacie,bez urazy dla kogokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mnie nie boli i mam gdzieś czy ktoś się ze mną zgadza czy nie,każdy ma prawo mieć swoje zdanie a auto nie moje i nic mi do tego,przecież ja cię do niczego nie zmuszam

widać że po zrobieniu 20tkm na tych wtryskach możesz o nich bardzo dużo powiedzieć,znam takich co miesiącu posiadania instalacji gazowej uznają się za specjalistów w tym temacie,bez urazy dla kogokolwiek

Kolego czytales uwaznie ze zrozumieniem? w 3 aucie z rzedu mam czerwone valteki i przejechalem na nich wiecej jak 50 tys

zadne z tych aut nie mialo mniej jak 150km

i co sie dzialo? nic... nic sie nie zepsulo nie dlawilo nie falowalo

jezdziles na valtekach? przejechales na nich 30 tkm?

Piszesz mi ze sie nie nadaja bo na jakims tam forum tak pisza

a ja na nich jezdze i NIC SIE NIE DZIEJE

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co na to założyciel wątku za Wasze momocne wypowiedzi :facepalm:.

wybacz koncze OT

nie jestem ekspertem, nie lubie tylko jak ktos doradza ze cos jest zle bo jest zle...

nie nadaje sie do mojego/innego auta a ja na tym jezdze i jestem zadowolony...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG w Antoniówce koło Radomia.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...