Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 16:37 ----------

kupiłem :

http://s16.postimage.org/mu7u9ijht/n_25_s.jpg

18", ET 38, Dezent :wink:

i się wy..ujałem :grin:

??

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy to spocik w ta niedziele aktualny tak? Może wpadnę ;)

Opublikowano

Nie ma niebieskiego vito, które lata w Rzeszowie i okolicach.

Granatowe VITO to już stary nabytek. Tu piszą o świerzakach.

chyba, że tak :wink:

Opublikowano
Sławeq moze SPOTY przeniesiemy na 17.00 :wink:

Również jestem za tym by spoty przesunąć na 17.00 :yes2:

Opublikowano

o której ten spot w końcu jest w niedziele?

Opublikowano

Dobra chłopaki. W tym tygodniu zaliczyłem 2 tory kartingowe w Rzeszowie (reja i hoffmanowej). Bardziej mi się podoba hoffmanowej bo jest dużo miejsca. Jakby ktoś miał ochotę pojeździć, to proponuję poniedziałek lub wtorek wieczorem. Kto się pisze??

Opublikowano
Dobra chłopaki. W tym tygodniu zaliczyłem 2 tory kartingowe w Rzeszowie (reja i hoffmanowej). Bardziej mi się podoba hoffmanowej bo jest dużo miejsca. Jakby ktoś miał ochotę pojeździć, to proponuję poniedziałek lub wtorek wieczorem. Kto się pisze??

Ja :naughty:

Opublikowano

No to na razie jest nas dwóch. To który dzień tygodnia ci bardziej pasuje? Tutaj więcej info o torze, cennik, układ toru, dojazd itp: RESKART | NAJWIĘKSZY HALOWY TOR KARTINGOWY W RZESZOWIE . Właściwie to trzeba tylko przyjść, kaski, czepki jednorazowe na miejscu. Jeszcze kwestia dojazdu, bo można z dwóch stron tam dotrzeć, ale proponuję kręcić na Hoffmanową od Langiewicza, Jagiellońskiej lub Mochnackiego po kocich łbach, ale jednak lepsza tam jest droga. Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze dołączy :wink:

Opublikowano

Pany to która godzina w niedziele 18 czy 17?

Opublikowano

Myślę ,ze godzina 17.00 będzie w sanm raz :wink:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

Masakra :facepalm:

Chaos na skrzyżowaniu pod okrągłą kładką w Rzeszowie - YouTube

Opublikowano
:polew::polew::grin::grin::grin: Very GOOOD KŁADKA :grin::grin::grin::banan::banan::banan::banan: :polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem na pierwszej stronie godzinę jutrzejszego spota na 17-tą :hi:

Opublikowano

Fajnie:wink: będę na 100%

Opublikowano

Ten chaos w na tej kładce w Rzeszowie to będzie całe życie tam... nic do końca nie potrafią zrobić dobrze. Jeszcze teraz nową galerie otworzyli to każdy jedzie zobaczyć jak by nikt nie widział.

Opublikowano

Pewnie dotrę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.