Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to dziś widziałem jednego kandydata z diodami w wydechu, i to była zielona A-4 + zielone diody dookoła rury wydechowej :wallbash: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuję mycie bezdotykowe, w sezonie wiosenno-jesiennym jeżdżę na myjnię bezobsługową BP lub tą nową która powstała przy własnie tej stacji BP. A w lecie sam przed domem myję w ten sposób.

Na tych bezobsługowych mają dobry detergent/proszek, za 5zł da się tak auto umyć, że ani jednego zacieku nie będzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuję mycie bezdotykowe, w sezonie wiosenno-jesiennym jeżdżę na myjnię bezobsługową BP lub tą nową która powstała przy własnie tej stacji BP. A w lecie sam przed domem myję w ten sposób.

Na tych bezobsługowych mają dobry detergent/proszek, za 5zł da się tak auto umyć, że ani jednego zacieku nie będzie :cool1:

pewnie i połowy lakieru przy okazji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat myłem starą b5 i nic sie nie działo. Dodatkowo raz na miesiąc ręcznie woskowałem, dosyć dokładnie.

Mam sąsiada który myje co kilka dni ręcznie swoje auto, na słońcu pięknie widać miliony mikro rys od gąbek/ścierek/itp. :decayed:

Wszystko dla ludzi, wystarczy z głową używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby bezdotykowe najlepsze, ale jak sie nie ma pod ręką 20 zł zeby dac za myjnie bezdotykowa to trza w domu ręcznie.. no i dzisiaj tak pucowalam auto 3 razy :| ciagle sie jebuckie zacieki robily i trzeba bylo od nowa jechac, bo wycieranie sciereczka nic nie dalo.. ehhh no coz ;] w dodatku moj bolid stoi bod sweetaśnym drzewkiem zwanym WISIENKA a z drugiej strony CZERESIENKA no i jak owocki przekwitnal to spadaja gdzie? na auto!!!! :angry: a na drzewach oprocz owocko co?? listeczki! i jak jakis postanowi zejsc z drzewa to gdzie leci? NA AUTO!!! :angry: a oprocz owockow i listeczkow co na drzewach siedzi? PTAKI!!! a co takie ptaki robia?? SRAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :ranting1: :rant: nie moglam sie tego paskudztwa doczyscic... ;( w dodatku sila z jaka dmuchal wode karcher przesuwala mnie z miejsca :( ciężki mój żywot..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze do B5 troche kosztuja te listwy :disgust:

w ASO cena pewnie kosmos :confused4: a uzywki jak to uzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pytanie glownie do wrclaguna bo wiem ze myslisz o rezaniu solara czy moglbys mi podac jakie czesci potrzebuje zeby podmienic dachy ? mam zwykly

i drugie widzialem u Ciebie fajna oslone po prawej stronie :wink4: w komorze silnika, znasz numer czesci ?

bede zamawial cos w getem to bym wzial tez ta oslone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...