Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

:drool: koledzy coż za poswiecenie nie musicie dla mojej osoby zmieniac ewentualnego terminu mini mini spota :D ale miło SZUDER ze próbujesz dograc odpowiednia date i godz. dla nas wszystkich. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GM, w końcu jest nas niewielu, więc fajnie, jakby wszyscy byli... :thumbup:

Jak Slaweq-owi pasuje czwartek po 17, to bedzie OK... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Panowie, że mi pasuje w czwartek 17:) Rozumie ze na Podpromiu?

Szuder a co do HPA Test na Podkarpackiej to nie moja :audi:, nie bywam czesto w tamtym rejonie:) ale wiem o którą A4 Ci chodzi, z zewnątrz taka sama jak moja ale środek ma inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Panowie, że mi pasuje w czwartek 17:) Rozumie ze na Podpromiu?

Szuder a co do HPA Test na Podkarpackiej to nie moja :audi:, nie bywam czesto w tamtym rejonie:) ale wiem o którą A4 Ci chodzi, z zewnątrz taka sama jak moja ale środek ma inny :)

Jasne, że na Podpromiu. W końcu wszyscy (oprócz Angeli) mają 5 min drogi :polew:

Czyli jutro, tj czwartek godzina 17 (dla GM lekko po 17)

Ps.

Ta z HPA, ma fajne xenonki... Czesto się z nią mijam na Podkarpackiej, albo widze jak stoi przy HPA. Slaweq, znasz właściciela? Nie chce sie do nasz przyłączyć??

Do zobaczenia jutro... :thumbup:[br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 12:18 _________________________________________________a co kolega Hauzer??? Będzie, czy nie będzie?? Jedzie, czy nie jedzie do Tarnowa?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HPA to ten "mechanik" na Podkarpackiej? Jesli o tym samym mowimy, to bylem tam kiedys z siostrą po jej autko, i rozmawialem chwile z włascicielem tego zakładu i zrazem tej audiczki, to starszy Pan po 50-tce także nie wiem czy by mu sie chcialo na spoty jezdzic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HPA to ten "mechanik" na Podkarpackiej? Jesli o tym samym mowimy, to bylem tam kiedys z siostrą po jej autko, i rozmawialem chwile z włascicielem tego zakładu i zrazem tej audiczki, to starszy Pan po 50-tce także nie wiem czy by mu sie chcialo na spoty jezdzic :>

Dokładnie HPA, to ten mechanik na podkarpackiej...

Wprawdzie ma ciemne szyby w tej audiczce, ale wydawało mi sie, ze to młody chlopak. Z tego co wiem, to właściciel ma BMW serii 5 nowe - granatowe. Może tą audiką jeździ jakiś pracownik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HPA to ten "mechanik" na Podkarpackiej? Jesli o tym samym mowimy, to bylem tam kiedys z siostrą po jej autko, i rozmawialem chwile z włascicielem tego zakładu i zrazem tej audiczki, to starszy Pan po 50-tce także nie wiem czy by mu sie chcialo na spoty jezdzic :>

Dokładnie HPA, to ten mechanik na podkarpackiej...

Wprawdzie ma ciemne szyby w tej audiczce, ale wydawało mi sie, ze to młody chlopak. Z tego co wiem, to właściciel ma BMW serii 5 nowe - granatowe. Może tą audiką jeździ jakiś pracownik...

...albo ktos z rodzinki smiga sobia :a4fan::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj też powinienem się pokazać :dance: Aha panowie macie może mapę Polski na laptopa, która będzie obsługiwać gps ? Jak tak to prosiłbym o zabranie na dzisiejszego spocika.

No to bedzie nas 4 dzisiaj, chyba, że ktoś ma ochote i czas pojawić sie na Podpromiu ok godz 17 to zapraszamy :) hmmm, mialem chyba w domu jakąś mape na CD :mysli:, poszukam i jak znajde to przywioze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie nas 4 dzisiaj, chyba, że ktoś ma ochote i czas pojawić sie na Podpromiu ok godz 17 to zapraszamy

:oklaski: z mini-spota zrobił sie spot... :thumbup:

do zobaczenia o 17 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance: Chłopaki, sypie fajnie śniegiem... Będzie można się poślizgać na parkingu dzisiaj... :dance:

hehe no fajnie sypie snieżek, bedzie jasniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze letnie kapcie :D znowu mnie zima zaskoczyła :shocked: prawie jak drogowców co rok :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini-spocik udany... wszyscy przyjechali (Ci co sie zapowiadali)

Zimno było, ale daliśmy rade... :thumbup:

racja racja, snieg padal, zimno jak diabli ale ogolnie ok :) Oby 24 pogoda byla lepsza bo zamarzniemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby 24 pogoda byla lepsza bo zamarzniemy

Na szczęście będziemy siedzieć w środku (Pod Dębem), więc może tam będzie ciepło... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder a jak sie dzisiaj jeździlo na letnich kółkach? Ja na zimówkach mialem problemy z dojechaniem rano do pracy a co dopiero Ty :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder a jak sie dzisiaj jeździlo na letnich kółkach? Ja na zimówkach mialem problemy z dojechaniem rano do pracy a co dopiero Ty :shocked:

Dziś jazda była niezła... Ale dałem radę... Na szczęście mam oponki letnie w niezłym stanie, wiec daję rade... Jutro zmieniam koła na zimowe... Wiec już będzie bezpiecznie... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...