Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Z grillem to możemy mieć problem, bo cięzko będzie trafić na dobrą pogodę akurat na spota.

Co myślicie o jakimś wypadzie klubowym na browara w weekend? :naughty:

:wink4: dawaj znac co i jak i gdzie :decayed:

jakie miejsce masz na mysli . moze jakas rezerwacja gdzies :)

Z

Co myślicie o jakimś wypadzie klubowym na browara w weekend? :naughty:

moje zdanie znasz :kox: :kox: :drunk: :drunk: :drinks::buhaha: :buhaha: :dance2: :dance2: :th: :pali::yeah::dance2: , a na drugi dzień jak zwykle :pleasantry::punish::vava::pleasantry:

Marcin te kolor oka to od zony bedziesz mial :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odebrałem auto 2 dni temu i silnik chodzi :kox: :kox: :kox: :kox: Duzo ciszej i równiej niż przedtem :good: Tak jak ma chodzic V6 :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz powolutku male docieranko :wink4:

a własnie..., po zmianie rozrządu, naprawie głowic to trzeba przez jakiś czas delikatnie się z autem obchodzic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi coś się dzieje z tempomatem... wyczytałem że może być winna manetka lub jeden z czujników.Problem w tym że to raczej jest dobre bo jak odłącze akumulator i na nowo podłącze to przez pewien czas działa po czym znika znowu :confused4:

i raz na jakiś ginie mi elektryka elektryka tzn giną mi prądy w klimatroniku i w kierunkach(awaryjne są). Auto postoi sobie tak z godzine, dwie i wszytsko wraca do normalności....

Ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony bo nic innego się nie psuje nie puka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem auto 2 dni temu i silnik chodzi :kox: :kox: :kox: :kox: Duzo ciszej i równiej niż przedtem :good: Tak jak ma chodzic V6 :evil::kox:

To chyba teraz pokażesz się na spocie bo dawno cię nie widziałem. Trzeba zrobić teraz grilla i coś się napić za to twoje auto bo żeby chodziło jak trzeba :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chłopaki

pamiętacie tego starszego cwaniaczka który odwiedził nas raz na spocie B7 2.0TFSI??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158186.0

http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-quatro-2-0-turbo-benzyna-4x4-i1214795346.html#gallery

jego fura jest na sprzedaż :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zagadywal na skrzyzowaniu :kox:

tzn? chciał ci sprzedać?? :naughty: :naughty:

mi to strasznie śmierdzi :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja nie mówię, że z autem jest coś nie tak, bo w środku jak i na zewnątrz wyglądało na bardzo zadbane wręcz nowe i w 15 000 można uwierzyć. Dziwi mnie fakt, że ten gość chce sprzedać to auto, a tak bardzo je zachwalał :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...