Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: naprawde niektorzy to maja hopla na punkcie auta :gwizdanie:

jak oni go tam wsadzą he auto zmienią na A6 he :kox: :kox:

Nie lepiej wyciąć ścianę grodziową, aku. do bagażnika i pchać TDI 6.0 V12 z Q7 ? :decayed::polew: 500 kuni i 1000Nm by rozdarło tą budę przy niskim spalaniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:kox: naprawde niektorzy to maja hopla na punkcie auta :gwizdanie:

odezwał się ten co nie ma :polew::decayed:

:kox: ..... nareszcie dopadlem MCE z literka F i dzis odpalone AUTO swiatla , czujnik zmierzchu i coming /home :gwizdanie:

Adomnie idzie DRL z coming /home

jeszcze Autoi lustro no i solar - może (bo jak ściągaż tapicerkę to najlepij by był raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale będzie nowa pozdrawiam i dzięki [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________wrclaguna widziałeś swój feluneg na filmiku VII Ogólnopolski Zlot AUDI A4 - Bukowina Tatrzańska 2010

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________wrclaguna widziałeś swój feluneg na filmiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki co do s4 V10 :-) nie piszcie o jakichś gnojowozach V6 itd bo to samochód budowany pod 1/4 i do ewentów jak WNO :polew: masters już zrobił diesla 650 km/900 nM i ? i pojechał 11.80 :kox: czyli nic nie pojechał a Nik zwykła S4 na koxie 601km/650nM 11.20 tak że nie porównujcie osła bez jaj do rumaka :tongue4: poza tym ten V10 ma potencjał na 1500 KM stąd pchają to do budy S4 (chociaż już kupione od Sida body RS4) a robią to dlatego że jeszcze nikt tego w europie nie zrobił - generalnie na świecie ukończonego projektu też jeszcze nie ma - była okazja bo się rs6 przewaliła z 6 x przez dach to kupil graty i będą modzić - wygląda to słodko ale zobaczycie że nieprędko zobaczycie ten samochód na ulicy - chyba na lawecie miedzy jednym mechanikiem/elektrykiem a drugim :) ale ja oczywiście trzymam kciuki

ostatecznie co do wydumek na ON w street jeszcze nikt nie pojechał poniżej 12.50 tak że zapomnijcie - silniki ON są do traktorów i ciężarówek a nie do ścigania. (nie mówię oczywiście o wyścigach długodystansowych gdzie używane tam silniki zasilane ON nie mają nic wspólnego z "rzeczywistością" są wytworzone tylko i wyłącznie do tego celu - nie tak jak w przypadku silników o których rozmawiamy v6 tdi czy wspomniana V10 Pb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________wrclaguna widziałeś swój feluneg na filmiku

VII Ogólnopolski Zlot AUDI A4 - Bukowina Tatrzańska 2010

:kox::naughty: a kto krecil :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felunek jak felunek ale gleba....

Ja normalnie choruje żeby swoją opuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felunek jak felunek ale gleba....

Ja normalnie choruje żeby swoją opuścić.

Smialo, nie krepuj sie. Zimowe zaspy cie wylecza.

Dlatego będę szukał gwinta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: sharg Dzisiaj o 20:55

Cytat: miro_x Dzisiaj o 18:16

Felunek jak felunek ale gleba....

Ja normalnie choruje żeby swoją opuścić.

Smialo, nie krepuj sie. Zimowe zaspy cie wylecza.

Dlatego będę szukał gwinta...

też myślałem nad tym ale stwierdziłem że lepiej wyjdzie drugi zestaw zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BuliJoe - DRAG PROMO 2009. - XPROVID Films.

to jest dobry diesel, ale to chyba nie street :decayed:

Super filmik! Do tego jeszcze The Prodigy :good:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:07_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do zakupu ręczników plażowo-klubowych

http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...