Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu DRL w światłach drogowych


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przekręcicie zapłon kiedy jest ciemno, a włącznik świateł jest ustawiony na AUTO to zapalają się xenony. Po przekręceniu kluczyka i odpaleniu samochodu xenony na chwilę gasną i zaś się zapalają. Nie osłabia to przetwornic albo żarników i nie powoduje, że szybciej się zużyją?

Grześ283 mam ten sam moduł już pół roku i działa bez zarzutu ;)

Generalnie każde chwilowe braki w zasilaniu na przetwornice wpływają negatywnie. Ja teraz odpalam na wylaczonych światłach. Czy przygasaja? Muszę też zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest różnica ale niektórzy piszą, że jak włączą AUTO to już go wcale nie wyłączają, a ja wyłączam za każdym razem jak wjeżdżam do garażu lub jak odpalam auto kiedy jest ciemno. Ale kończę już ot bo to raczej nie tyczy się DRL ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie bo chcę założyc sobie moduł drl u siebie, najpierw chce założyc bixy do b6. Mam zwykle lampy ale za jakiś czas będzie samopoziom i bi xenon mam w związku z tym lampy bi xenonowe, zestaw samopoziom, przełącznik clh drl, no i chciałem zakupić ten zestaw co na początku tematu plus resztę rzeczy, które są tam wymienione... Pytanie moje brzmi czy muszę zmieniać moduł centralnej elektryki? nie wiem dokładnie jaki mam ale z tego co czytałem to wersje high bo mam przełącznik świateł z końcówka A, pakiet światło, do tego pełna elektryka szyb przód i tył. Prosiłbym o poradę ewentualnie jak sprawdzić jaki mam MCE bez podpinania pod kompa.

Edytowane przez Maciek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz śledze wątek i zebrałem już prawie wszystko ( czekam aż kurier dowiezie przełącznik drl/clh) i miałem brac się do roboty a tu widze że poprawiłeś tutka . dodałeś ,,Kostka DRL: 8L0 971 883(info M1etek)"

po co i gdzie ona idzie na schemacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz śledze wątek i zebrałem już prawie wszystko ( czekam aż kurier dowiezie przełącznik drl/clh) i miałem brac się do roboty a tu widze że poprawiłeś tutka . dodałeś ,,Kostka DRL: 8L0 971 883(info M1etek)"

po co i gdzie ona idzie na schemacie?

Ona jest do przełącznika drl/clh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz śledze wątek i zebrałem już prawie wszystko ( czekam aż kurier dowiezie przełącznik drl/clh) i miałem brac się do roboty a tu widze że poprawiłeś tutka . dodałeś ,,Kostka DRL: 8L0 971 883(info M1etek)"

po co i gdzie ona idzie na schemacie?

Ona jest do przełącznika drl/clh.

tzn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisał że to kostka w którą wchodzą piny do przełącznika drl/clh który znajduje się przy włączniku świateł

ok ok ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kostka do przełącznika DRL/CLH.....by Mietek :wink: Tylko piny dobrze powpinaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka w aso tak jak Koledzy wyżej piszą,a koszt to coś koło 20 zł :wink:

Piny na allegro szukaj bo w aso cena zabija :facepalm:


M1etek dał info z numerami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam ze nie wiem ale chcialem zapytac czy ta wtyka z recznego przelacznika regulacji wysokosci swiatl nie podejdzie do przelacznika drl/clh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam ze nie wiem ale chcialem zapytac czy ta wtyka z recznego przelacznika regulacji wysokosci swiatl nie podejdzie do przelacznika drl/clh?

Wtyczka jest ta sama. Kwestia dołożenia pinow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...