Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktos dorabial wogole kierunki bo nie wiem czy w instalacje ingerowac czy szukac przyczyny w dolozonej centralce i czy wy mozecie otwierac drzwi z kluczyka czy tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ogole czy w kostkach pompki masz przewody od kierunków

Rozpiskę podałem wcześniej...


Na pewno ktoś opisywał na forum jak dołożyć przewody żeby kierunki migaly. Musisz dobrze poszukać, na 100% jest to opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie udało mi się zakodować pilot ! :)

Teraz natomiast małe pytanie, jak dorobić antenę? Znalazłem rozpiskę pinów, gdzie się wpiąć itd, ale jak zrobić taką antenę zeby lepiej mi działał pilot, bo na chwile obecną działa tuż przy samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem z przewodu antenowego tv oraz antenki od routera

http://www.digakom.de/template/downloads/Antenneninstallation.pdf


A co z tym otwieraniem z kluczyka i samoczynnym zamykaniem po 60 sek?

Jeżeli po otwarciu z pilota w ciągu 60 sekund nie otworzysz żadnych drzwi to centralny zamknie je i to jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a to ze nie moge otwierac dzrwi kluczykiem ? Moge jedynie otworzyc dzrwi pasazera ale tylko one sie otwieraja centralka nie zaskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie czy moge jakoś inaczej zakodować kluczyk w b5.

Wiem ze można przy pomocy 2 kluczyka,znam ta metodę,2 razy tak robiłem ale:

2 lata temu jakiś ćpun wpitolił sie mi do samochody rozpierdzielił zamek od kierowcy (tak ze śrubokrętem można było otworzyć drzwi)wiec odłączyłem centralny tak ze drzwi kierowcy

nie otworzy sie zamkiem lecz pilotem.

Wczoraj skończyły sie baterie w pilocie i teraz nie wiem czy znów muszę wszystko składać czy jest inna metoda??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innej metody nie ma. Ale nie zawsze po wymianie baterii trzeba ponownie dodawać piloty do centralki.


Aha a to ze nie moge otwierac dzrwi kluczykiem ? Moge jedynie otworzyc dzrwi pasazera ale tylko one sie otwieraja centralka nie zaskakuje

Widocznie masz uszkodzony zamek w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ze nie bo jak wkladam stara pompke to normalnie otwiera i zamyka z kluczyka

Kable na kierunki wychodza z kostki i jest w nich prad ale wchidza gdzies we wnetrze i sie gubi sygnal

Wogole jal pompke z alarmem a go nie mam to mam programowac popmke po alarm czy bez

Jak zaprogramuje pompke na00000 to otwiera z kluczyka normalnue ale wredy nie lapia piloty

Dobra kierunki mrygaja wstyd sie przyznawac co bylo jedynie tylko drzwi zkluczyka nie moge otwierac moge tylko drzwi kierowcy otworzyc pojedynczo i wtedy sie czasami jakis alarm czy cis wlacza bo awaryjne napierniczaja dok nie wlacze zaplonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przekodować tak żeby alarm się nie aktywował.

U mnie z kluczyka jedynie drzwi kierowcy się otwierają(bez użycia pompki) natomiast przy zamykaniu z kluczyka słychać, że pompka się uruchamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znowu otwieram drzwi pasazera bez pompki a zamykam juz normalnue od kierowcy ale.juz chyba tak zostawie bo mam tego juz powyzej uszu a aktywowanue alarmu jaki kod bym musil odjac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :) Jestem tu nowy także proszę od razu nie krzyczeć :P

Chciałbym przeszczepić oryginalne piloty (scyzoryki) oczywiście w ten sposób by nadal działalo sterowanie z pilota. Dawca to Audi A4 B5 avant 1.9TDI AFN przedlift a biorca Audi A6 C4 avant 2.5TDI AEL. Oba auta w calośći mam u siebie sterowanie z pilota działa w audi a4 pytanie tylko co musze przeszczepic do audi a6 by działało. Audi a6 ma dużo elektryki immobilaizer, alarm (do mojej syreny w a6 dochodzą 2 kable - nie wie mczy to ma znaczenie). Pomijam fakt ze musze wyrzucic immo z a6 lub zakodowąc od nowa kluczyki. Muszę wymienić pompkę bo tam jest odbiornik pilota i same piloty. Co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko z innej beczki(jeśli było przepraszam korzystałem z szukajki ale nie znalazłem)pacjent a4 b5 z 1995roku z ori alarmem autko kupiłem stosunkowo nie dawno z jednym kluczykiem(tym serwisowym)wszystko działa przy zamykaniu z kluczyka pipnie syrenka alarm się uzbraja i wszystko jest OK więc kupiłem kluczyk-pilot(scyzoryk na dwa przyciski podobno do tego modelu pompki-tak zapewniał sprzedający kolega z tego forum)i teraz tak przy próbie kodowania nic się nie dzieje tzn,nic nie reaguje zamykam otwieram i nic kluczyk serwisowy mam na zapłonie drugim kluczem(tym nowym)zamykam ale przy naciskaniu tak jak napisano w temacie o kodowaniu pilotów nic się nie dzieje poniżej podam nr kluczyka i nr pompki może jest ktoś kto sprawdzi mi czy ten klucz jest kompatybilny z tą pompką.Z góry bardzo dziękuje(i sorki za troche chaotyczny opis)

Klucz nr:4D0.837.231

Pompka nr:4A0 862 257 J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pilot nie pasuje bo pompka na podczerwień a pilot na 433,92 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci wielkie

Chyba pilot nie pasuje bo pompka na podczerwień a pilot na 433,92 MHz

w takim razie kolega... przygrał w człona twierdząc że na 100% podejdzie no cóż będe szukał pilota na podczerwień(może ktoś ma na sell?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałby ktoś to potwierdzić czy faktycznie taki pilot nie podchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazi mam sprawe zdekodowałem selektywne otwieranie drzwi i zamykanie po przekroczeniu danej prędkości i centralny działa odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo

Trzeba było odjąć funkcje zamykania klapy bagażnika po przekroczeniu 5 km/h

00016

W moim przypadku pomogło

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...