Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu jeszcze nie spróbowałeś? Tak musi pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc. Zgubiłam kluczyk scyzoryk od mojej Audi A4/B5 1999r. I pozostał mi tylko kluczyk serwisowy. 

Moja oryginalna pompka centralnego zamka ma nr 8D0862257B i znalazłam info iż pracuje ona na 433 MHz.  Obecnie mam w posiadaniu dwa różne kluczyki 4D0837231A i 8Z0837231 i one pracują na 433, 92 MHz. Proszę o info czy któryś uda się dopasować do mojego auta. Proszę o podpowiedź. 

Edytowane przez makarena2101
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0837231A powinno dać się zaadaptować 

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam zas takie pytanie - czy kluczyk od a6c5 bedzie wspolgral z b5? Mam jeden luzny kluczyk od c5 i jeden w czesciach od b5 (jest tylko scyzoryk i dolna czesc pilota z przyciskami), mysle zeby z dwoch zronbic jeden a w zasadzie to chyba tylko uzyc gornej czesci z pestka od c5 a reszta pozostanie od b5. Da rady to jakos polatac i zakodowac razem?

Dodatkowo mam tez kluczyk serwisowy z przywieszkami ale nie wiem czy to jakos pomoze przy tej sprawie...

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W c5 pestki te same co b5 więc w czym problem skoro pilot zostaje z b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pestka nowa musi być , nie dodasz takiej z innego auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ratujcie, jestem na wyjezdzie za granica, dziewczyna zlamala scyzoryk w moim a4 b5 fl. Co poczac? Da sie gdzies wymienic sama obudowe? Moze ASO Audi? Jakie to ksozta, dodam ze interesuje mnie teren najlepiej Bielska Bialej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maddict napisał:

Panowie ratujcie, jestem na wyjezdzie za granica, dziewczyna zlamala scyzoryk w moim a4 b5 fl. Co poczac? Da sie gdzies wymienic sama obudowe? Moze ASO Audi? Jakie to ksozta, dodam ze interesuje mnie teren najlepiej Bielska Bialej.

niech wpadnie do mnie to to ogarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie kupilem sobie pilot do A3 8l, dorobiłem grot i chciałbym go dodać do licznika immobilisera, tylko potrzebuje pin mam ori zawieszkę do kluczyków tylko nie wiem, który to kod, w VCDS w instruments "login" wpisałem ten kod z lewej i wyskoczył błąd.

2018-02-14_15.48.37_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytaj pin z licznika , na zawieszce nie ma pinu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, bo posiadam licznik jeger immo3 i kabel USB VAG KKL czyli tym nie da rady sczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VaG tacho odczytasz pin. Tylko pamiętaj o nowej pestce immo, bo na starej z innego auta nie zakodujesz immo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo VAG K+CAN commander i odczyt pinu z ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestkę mam nową id48. Tylko boje się uwalić licznik patrząc na takie tematy. To, który interfejs będzie bezpieczniejszy tacho czy commander, żeby wyciągnąć PIN i ewentualnie w przyszłości wymienić ten szajs na VDO z pełnym fisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem kiedyś PIN wciągnąć comannderem i teraz może ktoś powiedzieć czy poszło wszystko ok?
Patrząc na opis z Tematu @soulmaster3m Zmiana  pół FIS  jest tekst : Krok 16 -
pkt 10 Kliknąć [ READ ] po prawej (strzałka czerwona – foto 95) i czekać.
Na dole bardzo słabo widocznymi napisami pokazuje co program robi (strzałka niebieska – foto 95). Koniec czytania lub zapisu powinien być pokazany stosownym komunikatem ale zazwyczaj w komórce (czerwona strzałka) pokaże się tylko adres ostatniej komórki w kodzie helowym tj. 0x07f8
na foto pokaze co u mnie wyszło i czy ten PIN jest prawidłowy-wiarygodny?
 

28125782_1766612680054765_1745505259_o.jpg

28126473_1766612673388099_2137771210_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestkę mam nową id48. Tylko boje się uwalić licznik patrząc na takie tematy. To, który interfejs będzie bezpieczniejszy tacho czy commander, żeby wyciągnąć PIN i ewentualnie w przyszłości wymienić ten szajs na VDO z pełnym fisem?
Swoim kablem kkl i programem vag k+can commander wyciągniesz pin z ecu silnika. Jak się nie uda to wtedy vag tacho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...