Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Z racji ze temat dotyczy centralnego zamka mam do was pytanie, w swoim audi posiadam pompke o numerze na obudowie 8L0 862 257 G

Natomiast VAG po podpieciu odczytuje ją jako 8D0 862 257 C.

Podpowie mi ktoś jak to w końcu może być? nadmienie że auto wyjechało z salonu bez centralnego zamka z pilota, w kostce nie ma anteny, a pompka jest oryginalna od dnia wyjazdu z fabryki...

 

Dodam, że nie chodzi o audi z mojego profilu, rocznik 2000 1.8 t avant. 

Edytowane przez wilkuasd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest pompka C skoro tak ja widzi VAG , w mojej mam tak samo - zamki w obydwu drzwiach z przodu , brak pilota

Ale juz wszystko zrobione - wrzucona pompka pod piloty , dołożona antena , scyzoryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość z pompką , scyzoryk i dorobienie i kupno grota - 140 zł +kw ( za wysyłkę pompki i scyzoryka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2017 o 09:51, Banan napisał:

Całość z pompką , scyzoryk i dorobienie i kupno grota - 140 zł +kw ( za wysyłkę pompki i scyzoryka )

Podał byś może numer pompki i pilota? 

Ciekawi mnie która jest tak tania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag eprom programmer i kabel kkl powinien dac rade. jeżeli szafa vdo jak jaeger to vag tacho

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co??? pytasz o pin do immo to ci mowie jakimi sposobami odczytasz pin. wtf???

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodam koloboro do Twoich propozycji jeszcze K+CAN comander 1.4 i kabel od Viaken do tego programu to chyba też padnie odpowiedź, że chodziło o coś totalnie innego :D

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy do pompki 8L0 862 257 D działająca na częstotliwości 433.92 MHz można zaprogramować każdy pilot wysyłającym sygnał 433.92 MHz bez znaczenia jaki pilot ma numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam na aucie pompkę 8D0 862 257 C - tylko zwykły kluczyk + jeden dorabiany i dołożony jakiś sterownik digital systems z pilotem..
Udało sie kupić pompkę 8D0 862 257 E - z pilotem - scyzorykiem do niej 4D0 837 231 A  -  433,92 MHz  - podobno zakodowany do tej pompki i działało.
Co teraz muszę zrobić?
1. wymienić grot na ten ze  starych pilotów
2. transponder (ID48?) mogę przełożyć z tego kluczyka nie ori do scyzoryka i będzie działać? czy tylko nowy transponder?
3. nie mając PIN, jak podmienie pompki i zmienię grot i imo w scyzoryku to bede musiał coś grzebać z PIN-em? bo z tym commanderem to mam obawy skoro tyle liczników położył..
Posiadam VAG Com 311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grot dorabiasz , pestkę przekladasz i śmiga

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2017 o 19:33, Banan napisał:

Grot dorabiasz , pestkę przekladasz i śmiga

Działa! Wiem że muszę antenę podłączyć bo zasięg kiepski że przy klapie muszę klikać. 

Podobno z kabla koncetrycznego ale nie znam się na tym, ktoś wie dokładnie jak to znam robić i jak podłączyć pod pompke w pin 1 i 7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pompkę z uciętymi kablami , przepialem piny i 15 cm anteny ucietej wystarczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Vag Comem zaadoptuje klucz? Pin sobie zczytałem, pytanie tylko czy zwykłym Vagcomem i kablem kkl bez problemu to zaadoptuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...