Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ktos ma wiedze na temat wymiany oryginalnej syreny alarmu? Jak mozna podmienic na jakas inna, mocniejsza? Bo ta oryginalna specjalnie glosna nie jest, i dzwiek tez taki stlumione trabniecie jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale jestem już wku... dość mocno zdenerwowany :P. Mam problem, gdyż kluczyk w stacyjce mi nie odbija? Wie ktoś co może być przyczyną i przede wszystkim jak to naprawić? Nie ukrywam, że oczywiście jak najtańszym kosztem ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.
Siedzę od paru godzin i szukam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie, lecz nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Może jest ktoś kto mnie nakieruje co i jak. Otóż:

Auto to Audi A2, skradziono kobiecie torebkę, w której był kluczyk do samochodu. Był to niestety jedyny kluczyk jaki był. Wymieniona została stacyjka więc immo blokuje odpalenie auta.

Czy jest możliwość zakodowania kluczyka od zakupionej stacyjki do immobilizera bez posiadania kluczyka działającego za pomocą VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a2 liczniki vdo podobne jak w a6 c5 polift i a3 8L 2002-2003 - czyli procedura taka sama jak we wszystkich autach vag z tych roczników w tym b5

Co do typu pestki to skoro to immo3 to pewno taka sama jak do immo2/immo3 w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pompka obsluguje centralke i kluczyk ma takie parametry to pewnie ze da. W pierwszych postach masz co i jak. Jak je spelniaja to wystarczy tylko kompem kodowac i wszystko gra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a4b5. Jezeli ten pilot jest oddzielnie kupiony i pompka rownież to nie bede wspolpracowac kodowaniem kluczyka w drzwi i stacyjke. Trzeba je przypisac do siebie przez kompa. Wystarczy tylko pompke przelozyc kompa podpiac pod audiczke i kodowac pilota ktorego kupiles . Tam w poczatkowych tematach jest wszystko napisane. Jak cos moge troche pomoc jak bym cos wiedzial. Bo robilem to raz i jakos wszystko dziala do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pilota nie da sie manualnie zakodowac,vag com nie łączy sie ze sterownikiem centralnego zamka.audi z 1995 roku.pomka ma sterowanie podczerwieni

Edytowane przez kriso1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem nie zakodujesz / nie przypiszesz pilota

To się zdecyduj, bo w swoich dwóch poprzednich postach piszesz, że przypisuje się kompem...

A żeby rozwiać wątpliwości, w b5 nie dopisuje się kluczy kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cóż to za niezwykły kabel i program przypisze piloty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widze ze na stronie viaken tez maja ten kabel. K+CAN Commander

A program Vag can . Nie zwykly vag 208 czy jakis inny. Bo tym to raczej nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi. Ale koniec OT, w b5 tylko kluczyk w stacyjkę i drzwi kierowcy. Żaden kabel tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...