Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dokładka co sądzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Racja, dokładka od Cupry robi robotę i przód wygląda na bardziej agresywny. Na wiosnę u u mnie zawita :)

Opublikowano

 

Dnia 27.10.2016 o 19:07, black4 napisał:

Witajcie!

Dokładka Cupra to kultowy już mod B6/B7, niezależnie od wersji zderzaka.

Kompletnie zmienia przód, nadaje charakteru i optycznie obniża auto.

Ps. Jakoś nie widzi mi się dokładka w lakierze...

Pozdrawiam!

Ja moją dokladke Cupra pomalowalem na czarne piano :) tak samo zreszta jak atrape oraz wloty w zderzaku :)

Opublikowano

Ta dokładka cupry bardzo fajny wizual, też będę musiał kiedyś o tym pomyśleć :P

Opublikowano

Jaka taśmę byście polecili na przyklejenie dokładki na przód??

Opublikowano
11 minut temu, Mizur138 napisał:

Jaka taśmę byście polecili na przyklejenie dokładki na przód??

Do klejenia takich rzeczy najlepszy i najpewniejszy jest klej do szyb samochodowych.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

żadnej taśmy . przykręcasz na śruby albo nity .

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

idzie założyć tą dokładkę bez kanału i bez odkręcania osłony silnika? ktoś poda na jakie konkretnie wkręty to łapać?

Opublikowano

spotkałem się z wpisami, że dosyć dużo osób gumi te dokładki, a może ktoś spotkał się z takimi gumowymi dokładkami http://allegro.pl/gumowa-dokladka-zderzaka-spoilera-przedniego-250cm-i6619996643.html widziałem temat na auditeam.pl jak montowane to było do b6  i chwalone bo wtedy dokładka jest elastyczna.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 29.06.2017 o 19:57, tobias napisał:

spotkałem się z wpisami, że dosyć dużo osób gumi te dokładki, a może ktoś spotkał się z takimi gumowymi dokładkami http://allegro.pl/gumowa-dokladka-zderzaka-spoilera-przedniego-250cm-i6619996643.html widziałem temat na auditeam.pl jak montowane to było do b6  i chwalone bo wtedy dokładka jest elastyczna.

Jak masz kupować tego chińczyka, to daj znać, podam Ci linka bezposrednio do AliExpress bez przycinki polskeigo posrednika :)

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czytam, czytam .........

I zamawiam:grin:

Po zamontowaniu wrzuce fote;)

Opublikowano
spotkałem się z wpisami, że dosyć dużo osób gumi te dokładki, a może ktoś spotkał się z takimi gumowymi dokładkami http://allegro.pl/gumowa-dokladka-zderzaka-spoilera-przedniego-250cm-i6619996643.html widziałem temat na auditeam.pl jak montowane to było do b6  i chwalone bo wtedy dokładka jest elastyczna.
Gubią bo jednak ten element nie jest zbytnio aerodynamiczny i jednak pęd powietrza ciągle próbuje ją wyrwać w dół, a jak jest słabo przymocowana lub materiał się zmęczy to się urywają :) Nie widziałem jak to wygląda na żywo ale ze zdjęć to mocno mi się nie podoba, jakby dodane na siłę.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie siedzi coś takiego. Dedyk do B7 od MaxtonDesign
e0e7428e9748fe50med.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, z ciekawości zapytam jak te Wasze gumowe dokładki? Ktoś montował? Sprawdza się?

Z Leona ogólnie mi się podoba, ale mam wizję gdzie przy parkowaniu spada to za krawężnik, ja tego nie dostrzegam a przy cofaniu mam logo audi przed oczami haha (znajomy tego doświadczył w C6) :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tak się zastanawiam czy ta podeszła by do B7 :whistling:

przedni-splitter-dokładka-abs-skoda-fabia-mk2-rs-2007-.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zakładał ktoś tę gumową dokładkę? Ta od cupry niestety nie dla mnie, zaraz bym ją gdzieś zgubił + zderzak nie trzyma się tak jak powinien - pare mocowań niestety się nie nadają.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 9.09.2017 o 09:55, Punisherdh napisał:

U mnie siedzi coś takiego. Dedyk do B7 od MaxtonDesign
e0e7428e9748fe50med.jpg

Wrzucisz więcej zdjęć z tą dokładką?

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja mam tą dokładkę gumową. Ułożyłem ją na wzór tej z cupry:

IMG_20190707_210736.jpg

Opublikowano

Witajcie,

Fajne te dokładeczki ?

Maxton b. ciekawy ale ceny mają niezłe.

Z kolei gumowa fajna bo elastyczna ...

Przy spotkaniu z krawężnikiem nie ucierpi ?

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano
W dniu 7.07.2019 o 21:10, lukas800900 napisał:

Ja mam tą dokładkę gumową. Ułożyłem ją na wzór tej z cupry:

IMG_20190707_210736.jpg

@lukas800900 przymocowałeś ją na oryginalnej taśmie, czy może dołożyłeś wkręty?
Ile się trzyma (i mam nadzieję nic nie odpada)? :D

Opublikowano

Ta oryginalna taśma nadaje sie tylko do ułożenia jej, po pierwszej przejazdzce by ją oderwał pęd powietrza. 

Przykręciłem ją na 15 malutkich blachowkręcików. Nawet dają kilka w zestawie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.