Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.


paulo77

Rekomendowane odpowiedzi

olać lampy w ogule seria jest najładniejsza

Panie Kierowniku idąc tym tokiem myślenia to jeździłbym cały czas na felach 16" i z dokładkami w kolorze szarym :wink4:

Każdy modzi jak mu się podoba, grunt żeby nie kopiować wszystkiego z kogoś i żeby nie wyszła wioska przy tym

Ps. lampy w serii ładne są też dla mojej żonki, która ostatnio zresztą powiedziała "ja ci dam LEDY" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie przesadzaj :)

ledy nie pasują do B6

seria jest śliczna i niech tak zostanie :) wszytsko trzeba robić ale ze smakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO ledy w sedanie sa spoko... ale te do avanta co mial malik, czy maja inni sa kupowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek swojej niuni i wrzucam nowe fotki do pierwszego postu.

Poważniejszych modów nie było ale należy założyłem klubowe ramki więc fura wygląda duuuużo lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek swojej niuni i wrzucam nowe fotki do pierwszego postu.

Poważniejszych modów nie było

Jak to nie było?? :kox: a grill bez znaczka ?? :polew:

...powiało świeżością :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się odpycha 1.6 na 18stkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się odpycha 1.6 na 18stkach?

Domyślam się, że chodzi Ci o przyspieszenie :mysli:

Szału nie ma, ale gdyby zależało mi na prędkości i "odpychaniu" to bym jej nie kupował.

Poza tym na tylnej klapie nie mam żadnych oznaczeń więc kto nie zna mnie i fury mysli że to co najmniej 2.4 :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 23:37_________________________________________________

Odświeżam wątek swojej niuni i wrzucam nowe fotki do pierwszego postu.

Poważniejszych modów nie było

Jak to nie było?? :kox: a grill bez znaczka ?? :polew:

Fakt, zapomniałem, że jakieś gówniarze zaje**li mi kółka z przedniego grilla :evil:

Dobrze że mam drugiego grilla :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie furka super się prezentuje :)

Gratuluje cierpliwości bo wszystkie zmiany troszkę zajęły a nieprzychylnych wpisów było co nie miara jak sądzę :)

teraz można tylko chwalić bo jak dla mnie autko LUX TORPEDA :)

Dzięki.

Fakt, początki były trudne bo początkowe komentarze nie napawały optymizmem do działania :disgust:

Na szczęście jakoś dałem rade i furka prezentuje się sporo lepiej niż standard :)

Zresztą na klapie nie mam oznaczeń silnika i w moim mieście nikt oprócz chłopaków z klubu A4 nie wie, że to 1.6 benzyna :gwizdanie:

A jak jade to za furka ogląda się większość młodych ludzi i widać że auto podoba się :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 11:02_________________________________________________Jako, że mój temat troszkę się zakopał zarzucę fotke z moimi dwoma slicznotkami :wink4:

a4111.jpg

Ps. Furka będzie niedługo sprzedawana, tak więc jak kogoś interesuje powyższa A4 z silnikiem 1.6 :shocked: prosze o kontakt na priv

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zostawil ten felunek co na 1 zdjeciu jest te co zalozyles jakos mi sie nie podobaja ale ogolnie auto na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel spoko fura :good: kolor wlasciwy :kox: jak idziesz w czarne to pomysl nad grillami na czarno i listwa z tylu. ta fotka z dzisiaj nie dziala :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta fotka z dzisiaj nie dziala :gwizdanie:

Jako zagnieżdżona nie działa, kliknij w linka (i jeśli potrzeba odśwież nowe okno)

http://photos.nasza-klasa.pl/6840334/53/main/593ec608e7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem furka jest do sprzedania

http://allegro.pl/show_item.php?item=1040269402

Oczywiście dla Klubowiczow A4 będzie wiekszy upust w cenie i wszystkie elementy jakie zostały mi po wymianie zawiasu, itp. [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 19:22_________________________________________________Fura sprzedana ;(

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...