Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze Home AUDIo


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę was pochwalcie się na czym słuchacie muzyki, albo może używacie kina domowego.

To może ja zacznę:

Obecnie:

Kolumny: Wilson Benesch Curve ::: Wzmacniacz: Pass X250 ::: Źródło dźwięku: Cambridge Audio Stream Magic 6 ::: Tuner: Yamaha TX-340 ::: TV: Toshiba 40XV733 ::: Interkonekt: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Audioquest Gibraltar, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Słuchawki: a-Jays one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw stereo do słuchanaia muzyki jak i do oglądania filmów:

Kolumny Monitor Audio Bronze BX6 plus odpowiednie kabelki

Wzmacniacz Exposure 2010S

Odtwarzacz CD/DVD Pioneer ale najczęściej korzystam z Tunera satelitarnego VU+DUO (enigma) z twardym dyskiem tam mam całą biblioteke muzy,filmów, koncertów dużą zaletą tego tunera jest to że odtwarza pliki FLACK(super jakość).:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor Samsung LE40C650,amplituner Yamaha RX-V465+DVD-S663 i głośniki Prism Onyx 100(czarne).:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was pochwalcie się na czym słuchacie muzyki, albo może używacie kina domowego.

To może ja zacznę:

Obecnie:

Kolumny: Wilson Benesch Curve ::: Wzmacniacz: Pass X250 ::: Źródło dźwięku: Cambridge Audio Stream Magic 6 ::: Tuner: Yamaha TX-340 ::: TV: Toshiba 40XV733 ::: Interkonekt: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Audioquest Gibraltar, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Słuchawki: a-Jays one

Gratulacje, konkretny sprzęt. Nie będę opisywał mojego zestawu...dopóki coś nie pozmieniam bo widzę, że tu górna półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie ma co się wstydzić. Nie każdy ma takie zboczenie do dźwięku jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dłuższego czasu wolę wyroby DIY, kolumny Hurricane (Audiohobby.pl - Hurricane - High Efficiency 2way), DAC (Prosty WM_DAC Mk2 - DIY - Audiostereo.pl), źródło to Yamaha CDX-397 mk2 lub z komputera poprzez NuForce udac v2 no i wzmacniacz (DIY BPA300 6x LM3886 300W audio Amplifier).

Wieczorami aby nie przeszkadzać otoczeniu wzmacniacz słuchawkowy HA-2013 (Wzmacniacz słuchawkowy HA-2013. Poskładaj razem z nami. - DIY - Audiostereo.pl) i słuchawki Senki HD-280pro i zmodyfikowane HD-500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie ma co się wstydzić. Nie każdy ma takie zboczenie do dźwięku jak ja.

Raczej mało kto z Szanownego grona Forumowiczów takiego zboczenia niema , tylko nie każdy ma kasę żeby te zboczenia - marzenia realizować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy goni zajączka wg własnych możliwości, zanim się wymieni sprzęt warto najpierw poeksperymentować z ustawieniem kolumn, przesunięciem mebli itp. czasami przesunięcie kolumn o pół metra daje niezwykłe rezultaty, akustyka pomieszczenia ma największy wpływ na odbiór przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 5 lat wspólpracuje z amplituner pioneer vsx 417 + kolumny koda ......poprzednie sprzety to legendarne kilkudziesieciokilogramowe radmory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD C352 + Marantz CD 5001 + Zestaw Tonsil, modelu nie pomnę :wink:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Wcześniej przed Tonsilami były Celestiony model F2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój skromny sprzęt do KD i stereo:

TV Samsung LE-40A656:::Amplituner Denon 1713:::Odtwarzacz HD Hyundai MBox TP01:::Klipsch Synergy F1, C1, B2:::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD C352 ...

tez mam NAD-a

absolutna rewelacja

dzwiek krysztal, jak na moje ucho

do tego kanadyjskie kolumny firmy Mirage (Omni 350)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem Nad'a C372 i był rewelacyjny do czasu kiedy podłączyłem wzmacniacz Roksan Caspian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...