Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Oglądanie profili - problem ??


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

23.44 do 23.55 byłem wylogowany więc co złego to nie ja :polew:

mcm00

06 Lipiec 2008, 23:56

juz minute po zalogowaniu inwigilacja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie mcm00 byl widziany dwa dni temu...... ;(a byl tak czesto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę już bardziej dobijać Marcina ale:

mcm00

07 Lipiec 2008, 00:26

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST-byl dzis 0.27-Marcin,a juz myslalem,ze zapomniales o mnie :wink4:

a tak na powaznie,to musisz cos z tym zrobic,jesli cie to osobiscie drazni,bo dla mnie,to mozesz byc on line :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie drażni raczej śmieszy ale nie wiem co jest nie halo i o co tu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie przejmuj sie :wink4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 00:36 _________________________________________________0.31 tez.....dobra ja ide spac,a ty jak chcesz to jeszcze posiedz na moim profilu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

no to nie przejmuj sie :wink4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 00:36 _________________________________________________0.31 tez.....dobra ja ide spac,a ty jak chcesz to jeszcze posiedz na moim profilu :wink4:

i na moim też :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie mcm00 to już prawie jak brat :wink4: Od kiedy jest ta opcja to codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie mcm00 to już prawie jak brat :wink4: Od kiedy jest ta opcja to codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu :good:

To on nawet z Tobą w samochodzie jeździ :polew: cytuję: "codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu" :naughty:

Nie no spoko :good: Marcin będzie dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

A dla mnie mcm00 to już prawie jak brat :wink4: Od kiedy jest ta opcja to codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu :good:

To on nawet z Tobą w samochodzie jeździ :polew: cytuję: "codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu" :naughty:

Nie no spoko :good: Marcin będzie dobrze :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie OT.

MCM wejdz w google.pl i znajdz/sciagnij sobie programik "combofix"

jest to narzedzie ktore wywala z komputera rozne trojany itp.

moze cos pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jest już ok :mysli: bo dziś nie widzę żeby kolega mcm podglądał mój profil :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie mcm00 to już prawie jak brat :wink4: Od kiedy jest ta opcja to codziennie go widzę u mego boku i to na pierwszym miejscu :good:

no to ma dwóch braci :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jest już ok :mysli: bo dziś nie widzę żeby kolega mcm podglądał mój profil :naughty::wink4:

jednak wróciło do tego co było mcm00

07 Lipiec 2008, 09:03 :naughty::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 6 lipca 19:20 :polew: :polew: :polew: marcin ty nie jestes trzecim blizniakiem kaczyńskich ??? tak inwigilujesz wszystkich zawzięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 6 lipca 19:20 :polew: :polew: :polew: marcin ty nie jestes trzecim blizniakiem kaczyńskich ??? tak inwigilujesz wszystkich zawzięcie

już nie mam siły się tłumaczyć jak się ktoś pyta czemu oglądałem jego profil choć tego nie robiłem, nie odpowiadam na takie wiadomości już :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...