Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejna A4 w moim posiadaniu:

Pierwsza A4 B5 Avant 1998r. 1.8T @ 196PS/280NM

Druga: A4 B6 Sedan Quattro 2003r. 1.8T @ 185PS/280NM

Obecna: A4 B7 Sedan Quattro BKN 2006r. 3.0TDI Manual 6-bieg

Sprowadzona z DE, Kupiona od 1-go właściciela w POLSCE (2-gi w sumie)

Auto jest 100% bezwypadkowe

Mechanika:

-Downpipe 2.75->2.5, Usunięte Katalizatory, Tłumik środkowy, Tylne tłumiki wybebeszone, Końcówki 2x 102mm BUZZER (ZROBIONE luty 2014) by CTR Tuning Zabrze

-FMIC (najwiekszy z FMIC.pl) (ZROBIONE)

-Program EcuProject Wrocław @ 280PS/560NM (ZROBIONE w 2012r.)

-Brak DPF (BYŁO)

-Sprzęgło Sachs Preformance do 700NM (ZROBIONE w 2012r.)

-Wymiana Napinaczy oraz kompletnego rozrządu (ZROBIONE w 2011r.)

-Wymiana Wtrysków (ZROBIONE w 2011r.)

-Turbo z Audi Q7 po przebiegu 30tys km. (ZROBIONE marzec 2013r.)

Hamulce:

-Przód: Seria 320mm Klocki Ferodo tarcze ATE

-Tył: Seria 288mm Klocki Brembo tarcze TRW

Zawieszenie:

-Kit Eibach PRO -30mm/-30mm (ZROBIONE)

Koło:

ALU z A6 C6 17' na oponce 225/40 (BYŁO)

ALU z RS5 19' w kolorze GUN Metallic na oponce 255/35 (JEST)

ALU Ronal 17' w czarnym macie + dekielki z Porsche na oponce 225/45 (JEST) zimowy setup

Nadwozie:

-Kolor RED z palety Audi Exclusive

-Zmiana przednich lamp na Bixenon robionych według własnego pomysłu: czarny środek, czerwona obwódka soczewki, DRL LED (ZROBIONE)

-Przeprogramowanie kierunkowskazów na US'a (ZROBIONE)

-Lampy tył przeprogramowane na mocniejszy strumień światła (ZROBIONE)

-Halogeny Xenon HID 8000k (ZROBIONE)

-Tylne podświetlenie Rej. LED z A5/Q7 P&P (ZROBIONE)

-Grill oraz znaczek pomalowany w czarny połysk (ZROBIONE)

-Zmiana znaczków S-LINE na czarne (ZROBIONE)

-Usunięte napisy z tylnej klapy / naklejka Pacman EAT BMW (ZROBIONE)

-Usunięta ramka tylnej tablicy (ZROBIONE)

-Korekta i Detaling Lakieru (ZROBIONE)

-Listwy drzwiowe z S4 B7 (ZROBIONE)

-Dokładka zderzaka LEON Cupra R (ZROBIONE)

-Lusterka w czerń (ZROBIONE)

-Podświetlane lusterka z A6 C6 (ZROBIONE)

Wnętrze:

-Fotele: Czarna skóra, grzana (BYŁO)

-Podłokietnik: Czarna Pikowana skóra (ZROBIONE)

-Gałka i mieszek: Czarna pikowana skóra z czerwoną nicią (ZROBIONE)

-Kierownica Multifunkcyjna Obszyta Pikowaną skórą + czerwony klin (ZROBIONE)

-Oświetlenie wnętrza: Zimny LED z podsufitki, czerwone LEDy na nogi (ZROBIONE)

-4 Ramienna Kierownica Multifunkcyjna Obszyta Pikowaną skórą + czerwony klin (ZROBIONE)

-Kolorowy FIS (BYŁO)

-Navi RNS-E (BYŁO) + PL Menu + VIM HACK + Mapy 2014 PL + zach. europa (ZROBIONE)

-Kolorowa kamera cofania z liniami ułatwiającymi parkowanie (ZROBIONE)

-Cyfrowy Tuner DVB-T WIWA HD-50 + Sterowanie z poziomu RNS-E + Zew. Antena Albetta HD (ZROBIONE)

-Aktywacja wyjścia AUX (ZROBIONE)

-Panel CLH/DRL (ZROBIONE)

-Szyberach (BYŁO)

-Zmieniarka na 6CD (BYŁO)

-Tempomat (BYŁO)

-4 El. szyby otwierane i zamykane z pilota (BYŁO)

-6 Poduszek powietrznych (BYŁO)

-2 Strefowy klimatronic + dołożona opcja wentylacji postojowej (ZROBIONE)

-El. i podgrzewane lusterka zewnętrzne (BYŁO)

-Servotronic (BYŁO)

-ABS+ESP+ASR+EBD (BYŁO)

-Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach (BYŁO)

-Centralny zamek (BYŁO)

-Audio 10 głośników (BYŁO)

Hamownia:

20130325183130.jpg20130325155924.jpg

Fotki po zakupie:

20130330161622.jpg 20130330161607.jpg 20130330161550.jpg 20130330161529.jpg 20130330161506.jpg 20130330161411.jpg 20130330161351.jpg

Bixenon Black + Czerwona obwódka soczewki + DRL LED + Obrysówki US'a :

9r8u.jpg0k2y.jpgodec.jpg08nb.jpg

RNS-E + PL MENU + VIM HACK + Tuner DVB-T WIWA HD-50 + Antena Albetta HD + Kamera Cofania z liniami ułatwiającymi parkowanie:

2h9g.jpgdxy2.jpg98ek.jpgxijf.jpg

Kierownica MF w pikowanej skórze z czerwonym klinem + czerwona nić:

lyy7.jpg

Kilka Fotek jak to wygląda na chwilę obecną:

atzb.jpg9fbx.jpggm4l.jpgs8rp.jpg31uz.jpgbipj.jpgwwv1.jpgrcdm.jpgg1hh.jpghjdb.jpg0jez.jpgtqoz.jpgffbh.jpgw2j5.jpgmevq.jpg5s3i.jpghu79.jpgd58h.jpg6cow.jpgyz65.jpg6e03.jpgs03l.jpgo2z3.jpgtmtt.jpg

Taki szybszy "wypadzik" na Berlin:

sz85.jpg

Przyśpieszenie 0-150km/h ESP ON (felgi 19' 255/35):

Przyśpieszenie 0-160km/h ESP OFF (Felgi 19' 255/35):

Ćwiartka Summer Cars 2013r:

Audi Eat: BMW E60 535D 3.0 BiTurbo 310PS:

Audi Eat: Honda Civic VTec 180ps:

Razem Bezpiecznie Częstochowa 2013 1/4 Mili 1 przejazd: http://www.race-timing.pl/pliki/File/2013/1_4.pdf

2 miejsce w klasie DIESEL: EAT BMW 535D, MERCEDES CLS 320CDI, BMW E92 330D

The Best of na felgach 19'/255/35:

0-100km/h: 5.4 sec

1/4 mile: 13,88@161km/h

by SS G-Tech

Mega wyścigówka to nie jest ale jak na 1800 wagi jakoś się zbiera ;)

Setup Zima 2013/2014 ( piękna wiosna tej zimy :kox:) Koło 17' 8J + nowe opony 225/45/R17 Continental + dekielki z Porsche :decayed::

q99d.jpgkjem.jpg2aep.jpgd4az.jpg

Do autka trafił przelotowy wydech:

Downpipe 2.75 - 2.5 cala, Usunięte zostały 2 katalizatory oraz tłumik środkowy, tylne tłumiki zostały rozcięte wybebeszone i pospawane na nowo, na tył trafiły końcówki wydechu firmy BUZZER 2x 102mm ze ściętym dołem :) Modyfikacją zajeła się firma CTR z Zabrza, polecam gorąco :) Efekt Pracy:

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie w planach. Czarne dodatki dodadzą smaczku przy czerwieni.

Na dzień dobry z bocznych listw wywalił bym ten chrom.

Opublikowano

:hi:

Gratuluję zakupu, piękna maszyna. 3.0tdi:evil:

Widzę że w Dyna-mite się było :wink: wykresy od nich wychodzą jakieś takie pofalowane pod koniec ;/

Opublikowano
  • Autor
Zapowiada się ciekawie w planach. Czarne dodatki dodadzą smaczku przy czerwieni.

Na dzień dobry z bocznych listw wywalił bym ten chrom.

Dokładnie też w tym temacie myślałem, zobaczymy czy niema żadnych niespodzianek pod tymi chromami i pójdą precz ;)

Opublikowano

ładna

Koza.jpeg

:decayed:

Opublikowano

No super. a mi się taki lans podoba ja bym nie ściągał hehe.

Opublikowano

no:grin: o gustach się nie dyskutuje :wink:

Opublikowano

uwielbiam czerwone auta chrom out bo psuje całe auto - tak to kox fura

Opublikowano

Ten kolorek jest cud! :wink4: Plany zacne! :kox:

Opublikowano

Kolor najszybszych aut - najładniejszy :)

Zderzak ty zmieniałeś czy jeszcze poprzedni właściciel? Nie było niespodzianek?

Opublikowano

Fajna do planów dorzucilbym jeszcze zmianę kierownicy :decayed:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

Aha i fotele tez bym doradzał podmienić :wink:

Opublikowano

kolorek ładny, wywal tylko te chromy wyżej listw :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

chromy znikną na pewno tylko robi się cieplej bo jak na razie 30cm śniegu ;D

co do kierownicy to może w późniejszym czasie wpadnie multifunkcja ;)

Opublikowano

Auto z awatara to cel do którego dążysz ? :wink: Możesz wkleić jego zdjęcie ?

Opublikowano

Zapowiada się konkretny projekt o ile właścicielowi nie utrudnią tego pieniądze i zbyt bujna fantazja :decayed: Nie no tutaj dużo robić nie trzeba i autko będzie malina. Wywal te chromy z drzwi :wink: i zmień kierownicę :wink:

Bezawaryjności :hi:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

...co do kierownicy to może w późniejszym czasie wpadnie multifunkcja ;)

Celuj od razu w jakąś 3 ramienną :wink: Ja do teraz żałuje że zmieniłem na 4 ramienną z multi :grin:

Opublikowano

No chrom koniecznie out. :naughty: Co do kiery to moja 3 ramienna kiera jest na sprzedaż. :wink4: Jakby coś to PW. :good:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ładne autko, czy aby napewno tam siedzi BKN ? jak po samym programie ladny przyrost. W BKN jest ta sama turbina co w ASB ? DPF jeszcze siedzi ?

Opublikowano
  • Autor

Tak BKN, nie mam pojecia jaka turbina tam siedzi chyba to samo co w ASB ;) DPFu nie ma i nie było ;P w BKN to byla opcja ;)

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Siadła felga 19' z Audi A5 ET32 8.5J na oponce continental contisport3 255/35/19 i jednocześnie zrobiła się MEGAkoza. szukam sprężyn żeby to obniżyć tak żeby opona zrównała się z nadkolem a nie obcierało :> ktoś coś poleci? Sprężyny/gwint z ośki podejdą do quattro w b7?? dsc01984uc.jpg

Opublikowano

Fakt koza to jest teraz :decayed:

Zrób glebę i 255 zamień na 225, będzie wtedy miodziooo.

Opublikowano

Fajna felga ,mam do sprzedania spreżyny H&R - 40mm, po 20k km.

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

W tym kolorze to zderzak s-lina musi byc, polecam opone 235/35 , a nie 255....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.