Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

a jest coś na czym tak kurz nie siada??

tak mnie to wkurza w niuni .... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może solidne odkurzanie środka pojazdu wyeliminuje trochę paprochów, które wznoszą się podczas wsiadania...

powiem Ci tak, mam w środku dość sterylnie, naprawdę !!!, ale po 3-4 dniach jazdy do pracy w 3-4 osoby kurz na kokpicie się pojawia.. trochu mnie to irytuje, no ale autko jest do jazdy a nie na wystawę....

kokpit i plastiki miałem zrobione AutoGlym`em na połysk, po czym już 2-3 razy przetarłem wilgotną fibrą dla uzyskania matu!!! jak będzie lepiej pogodowo zaaplikuje PB Natural Look celem sprawdzenia jego elekrostatyki na plastyku Toffika:)

można jeszcze spróbować wytrzepywania ubrań przed wsiadaniem do auta lub używanie sprężonego powietrza na pasażerów - ino nie wiem co na to powie żona/dziewczyna :) - to żart oczywiście - nie polecam tego robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i praktycznie każdy z polecających wskazuje preparaty, które nadają mniejszy (satyna) lub większy połysk. A co z całkowitym matem - bez konieczności przecierania potem deski wilgotną ścierką do jego uzyskania? Wyłączam oczywiście pastę do butów :decayed:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTechniq C6 Matte Dash - siedze w temacie kilkanascie lat (w Polsce to sie jeszcze detailing nie nazywalo:decayed:) przerobilem wiekszosc srodkow na rynku. Ten jest najbardziej matowy ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyprobowalem gtechniq i rzeczywiscie fajny mat ale bardzo podobny efekt daje sonax xtreme mat ,plusem sonaxa jest cena i wieksza pojemnosc chociaz tak jak pisales wydajny jest gtechniq bo 5 strzałow i kokpit zrobiony.Duzym plusem jest to w porownaniu do PB, ze kokpit nie wydaje sie lepki tylko taki naturalny takze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plama a w zasadzie ślad w formie smugi powstał po wylaniu płynnego zapachu samochodowego, czym to usunąć ?deska.jpg

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Nielsen Choice czy Poorboys Natural Look ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...