Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 by P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No prosze, kawal dobrej roboty :) podobie mi sie to autko nie powiem, ja troche w majowke sie wezme za robote bo będzie wiecej czasu :D

Opublikowano
Standardowo barankiem:wink:

Dobra robota....!

Nakręcasz innych do działania :)

Opublikowano

Puma mega fajne masz te b6:kox: Coraz bardziej kroci mnie zmiana:facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor
Puma mega fajne masz te b6:kox: Coraz bardziej kroci mnie zmiana:facepalm::grin:

Wielkie dzieki

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Auto generalnie pociśnięte po całości. Wielki szacun. Tylko jedna rzecz mnie uderzyła. Jak to możliwe że nie masz PDC!? :wink:

Swoją drogą. Czekam na obiecane kiedyś fotki z bliska carbonu ;]

Opublikowano
  • Autor
Auto generalnie pociśnięte po całości. Wielki szacun. Tylko jedna rzecz mnie uderzyła. Jak to możliwe że nie masz PDC!? :wink:

Swoją drogą. Czekam na obiecane kiedyś fotki z bliska carbonu ;]

Nie potrzebuje PDC. Foty wnętrza wrzuciłem poszukaj

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 10:50 ----------

Ciąg dalszy prac, niestety trochę mniej zdjęć się zapomniało:wink:

Pomalowałem sprężyny na nowo

DSC_2357.jpg

DSC_2358.jpg

Zamontowana wycieraczka z Q5, niestety brakuje mi jakiejś uszczelki i dopiero w środę będzie skończone.

Dodatkowo wyrzuciłem ramki i przykleiłem rejke na kleju do szyb

DSC_2359.jpg

Zdemontowałem zderzak, rok temu malowany a znów pełno odprysków:kwasny:

DSC_2371.jpg

Po zdemontowaniu zderzaka zająłem się wyczyszczeniem

DSC_2362.jpg

Potem korekta lakieru Menzerna FG500 + menzerna SF4000

DSC_2370.jpg

Po zmatowaniu przed korektą

DSC_2374.jpg

Pierwszy przejazd FG500 na twardym padzie

DSC_2373.jpg

Reszty zdjęć z korekty nie mam. Jednak stwierdzam że dla ideału trzeba by znów pomalować zderzak:kwasny:

Nadkole i felga wrzucona

DSC_2380.jpg

Opublikowano

świr :kox:

Opublikowano

po co tyle jeździsz, a potem się dziwisz że odpryski są:decayed:, praca git:wink:

Opublikowano

Niezła robota.

Opublikowano

powiem ci że przekonuje mnie ta felga, coraz bardziej się ku niej skłaniam :wink: gratki efekt czyszczenia jest, zazdroszczę czasu :kwasny:

Opublikowano
powiem ci że przekonuje mnie ta felga, coraz bardziej się ku niej skłaniam :wink: gratki efekt czyszczenia jest, zazdroszczę czasu :kwasny:

Tu leży największy problem...

Opublikowano

cierpimy na tą samą chorobę - chroniczny brak czasu. :kwasny:

Swietna robota, widać że masz zadatki na dobrego detailera :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Akurat znalazłem 2 dni czasu więc porobiłem to co już dawno chciałem ogarnąć.

Zostało wyregulować ręczny i umyć auto może wieczorem się to zrobi:wink:

Opublikowano

W tym modelu w sumie nie ma regulacji ręcznego.

Opublikowano

U mnie też by się przydało jakąś korektę lakieru, polerkę zrobić :good: Elegansio! :kox:

Opublikowano

te hamulce + koło :shock3::slina::kox:

Opublikowano
  • Autor
W tym modelu w sumie nie ma regulacji ręcznego.

Jest regulacja. W tym modelu było więcej rodzaju linek od ręcznego. No niestety u mnie jej nie ma więc pozostaje jedynie zmiana linek:kwasny:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

U mnie też by się przydało jakąś korektę lakieru, polerkę zrobić :good: Elegansio! :kox:

No też musze się zabrać u siebie za lakier ale najpierw muszę inne rzeczy zrobić. Korektę zostawiam na koniec:decayed:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

te hamulce + koło :shock3::slina::kox:

Z RS4 robiły by robotę:decayed:

Opublikowano

a co się stało ze znaczkiem OOOO na klapie ? nie zjechał Ci kilka mm bo czarne coś jest nad nim ?

Opublikowano
  • Autor

To jest cień od wycieraczki Tomek:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.