Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DRL - jeździcie na tym?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździcie ze światłami DRL?

Opublikowano

że tak powiem, możesz jaśniej ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No czy jeździcie ze światłami do jazdy dziennej bez włączonych z tyłu.

Opublikowano

A w czym problem? Chyba każdy kto ma drl je raczej wykorzystuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Niektórzy się boją, że świecą za słabo, fabryczne w B7 to nie są LEDy jeszcze tylko na moje oko 2x jaśniejsze pozycyjne.

Opublikowano

To jak dla Ciebie za słabo świeci to może wsadź tam żarówki ledowe:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie robię agro. No dobra, dzięki za info, pozdro! :)

Opublikowano

Jak widzę niektórych na "Ledach" za 20 zł. które świecą z taka samą mocą jak w telefonie dioda informująca o wyczerpaniu baterii to wolę jeździć na swoich ori DRL w B7 które są przynajmniej widoczne.

Zresztą od tego są żeby na nich jeździć :wink:

Opublikowano
  • Autor

Masz ksenony w swojej B7? Jak je włączasz to DRL Ci świecą obok?

Opublikowano

Dzienne nie świecą przy światłach mijania .

Opublikowano
  • Autor

no a mi lekko świecą żółte lampy jak włącze ksenon.. :( psują efekt

Opublikowano

To postojowa Ci świeci .

Opublikowano
  • Autor

Tak ma być? Jeśli tak to bida.

Opublikowano
No czy jeździcie ze światłami do jazdy dziennej bez włączonych z tyłu.

Przepisy od maja 2009r nie wymagają , aby z tyłu się świeciły

Opublikowano
  • Autor
No czy jeździcie ze światłami do jazdy dziennej bez włączonych z tyłu.

Przepisy od maja 2009r nie wymagają , aby z tyłu się świeciły

zgadza się, doczytałem na Wiki
Opublikowano
Tak ma być? Jeśli tak to bida.

Tak, tak ma być :kox: możesz sobie zmienić żarówki na led plus rezystory i będziesz miał białe.

Opublikowano

A w b6 da się jakoś wygasić tył?

Opublikowano
A w b6 da się jakoś wygasić tył?
Jeżeli wyrezasz drl to tył nie będzie świecił dopiero w B7 można było samemu zdecydować czy tył ma świecić czy ma być wygaszony:wink:
Opublikowano
Niektórzy się boją, że świecą za słabo, fabryczne w B7 to nie są LEDy jeszcze tylko na moje oko 2x jaśniejsze pozycyjne.

Jak ludzie mają problem z zauważeniem świateł takich jak DRL nie powinni jeździć po drogach :wink: zastanawiam się jak reagują tacy ludzie np. na rowerzystów czy pieszych na drogach nieoświetlonych przez światła :facepalm:

Uważam, że to był bardzo dobry pomysł z DRLami, staram się wykorzystać je jak się tylko da i fajnie wygląda jak się świecą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wie ktoś gdzie można kupić LEDY na tył do tablicy rejestracyjnej ale już przerobione z opornikiem itd? Czyli nie LEDy z Allegro za 3 zł tylko tak zrobione, że się nie palą już.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.