Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ty Bartek widze ze ci sie humor wyostrzyl :baseball::grin::grin:

Opublikowano
Ty Bartek widze ze ci sie humor wyostrzyl :baseball::grin::grin:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

W piątek zrobimy serwis co by czysty płyn płynął w żyłach:grin:

dsc0409en.th.jpg

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

A jaki chciałeś ?

Mlody, hamulce robimy ?

Bo wala mi sie jeden zestaw 347/330 mm

Opublikowano

:polew::polew::polew:

Specyfic 504/507 ?

Opublikowano

Gdyby wymienial co 30000 to tak ale jak ma wymieniac co 10000 to nie ma sensu

Ten olej jest na prawde bardzo dobry. Moj kolega paluje M3-ke E46 i stwierdził

Ze na tym oleju mozna cisnac do oporu bez zadnego strachu o silnik.

Opublikowano

Spoko , kazdy robi jak chce ...ja leje specyfic choć wymieniam olej co 15 - staka ...z drugiej strony słyszałem ze specyfic to to samo jak jakaś tam inna opcja w motulu tyle ze lana do innej butelki , ale nie pamietam jaka ... Wydaje mi sie ze co by nie lac spelniajacego norme to wyda jezeli sie robi częste wymiany...

nie chciało mi sie wchodzić na stronę motula wiec zapytałem bo młody pewnie sprawdzał ze x-cess to zamienił specyfica

Opublikowano

kurde dopiero teraz znalazłem ten wątek..bezawaryjnosci życze i dużo grubych modów...fura jest mega..sam bym taką chciał tyle że z kierą po męskiej stronie:wink::grin:

Opublikowano
Furka daje radę :thumbup1:

Drugi Niebieski Bandyta na forum tylko ciut większy :kox:

zastanawia mnie tylko czemu Avaciar , planujesz powiększenie rodziny :sexinbed::wink:

z kelnerką z BT :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
Furka daje radę :thumbup1:

Drugi Niebieski Bandyta na forum tylko ciut większy :kox:

zastanawia mnie tylko czemu Avaciar , planujesz powiększenie rodziny :sexinbed::wink:

z kelnerką z BT :decayed::grin:

:wink::grin:

A co do specyfikacji, to jest 502 00 czyli taka co jest polecana w książce serwisowej na przegląd w normalnych interwałach, czyli nie long life

A co do hebli Dev To z czego to heble ???

Opublikowano

a właśnie, odezwałeś się coś do niej? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie. Myślałem, że się zakochałem ale zwaliłem sobie konia i mi przeszło:doh::decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

Mam ją na fejsie ale nawet mi się nie chce gadać :decayed: Co, będę jeździł do Polski co miesiąc zeby się zobaczyć:grin:

Opublikowano

zawsze możesz ją do siebie zaprosić i niech zostanie na stałe.. a jak się znudzi to wy***ać w piz*u :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak sie znudzi to na lotnisko zawioze i good luck:grin:

Opublikowano

myślimy podobnie :grin:

Opublikowano
Nie. Myślałem, że się zakochałem ale zwaliłem sobie konia i mi przeszło:doh::decayed:

ja pie...ee mlodziak grubo CI powiem dajesz

Dev ile za taki zestawik?

Opublikowano
furka daje radę :thumbup1:

Drugi niebieski bandyta na forum tylko ciut większy :kox:

Zastanawia mnie tylko czemu avaciar , planujesz powiększenie rodziny :sexinbed::wink:

z kelnerką z bt :decayed::grin:

:wink::grin:

A co do specyfikacji, to jest 502 00 czyli taka co jest polecana w książce serwisowej na przegląd w normalnych interwałach, czyli nie long life

a co do hebli dev to z czego to heble ???

z 3.0 tdi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.