Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

No też ale co, mam fote dać klocków? :decayed: Jutro zamontuje :wink:

Na ....uj fota.

Miales dac znac jak dojada i czy wszystko ok z suporexem....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko git Tomek, reszte będę wiedział jak zamontuje :decayed::decayed:

Grzechu, w A6 to pryszcz :) Kodowanie komfortu 46 i dodajesz z tego co pamiętam chyba 11032 czy coś takiego :wink: easyyyyy:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po zwrotach dwóch różnych zestawów ledów bo przyszły w gorszym stanie niż w opisie w końcu dorwałem "perełki" :D Przedlifty w idealnym stanie (mam nadzieję, że posłużą) w baaardzo dobrej cenie :)

Dzięki Siemian za nagranie ledów, ale masz minusa za brak jakiegoś gratisa typu kiełbasa w paczce:facepalm:

http://mlodyfot.webd.pl/a6sline/a6led/IMG_6999.JPG

http://mlodyfot.webd.pl/a6sline/a6led/IMG_6996.JPG

http://mlodyfot.webd.pl/a6sline/a6led/IMG_7004.JPG

Malina Panie - już mówiłem, że bardzo lubię ten odcień lakieru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne wozidło , silnik daje rade , ? kiedy program ? PB przybywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem przeprosić za OT :wink:

hmm, to ty w Polsce siedzisz? bo o takich rzeczach słysząc , myślałem że się mogą dziać tylko w Polsce :whistling:

dziadek, przestań w końcu hejtować nasz kraj, bo wszędzie trawa jest bardziej zielona... ja się już nasłuchałem tylu rzeczy o różnych krajach, że wcale nie uważam, że Polska to kraj absurdu.

Wszędzie jest korupcja, wszędzie są głupie przepisy, wszędzie mogą Cię spotkac podobne problemy i niespodzianki jak w PL i taka jest prawda.

Kumpel kiedyś mi opowiadał, że np. w Wiedniu za opóźnienie w opłacie za telefon komórkowy płaci się setkami EUR (opóźnienie 1-2 dni), a za przekroczenie limitu danych (gdzie w PL po prostu blokują transfer, albo doliczają do rachunku za każdy MB) to też 300-500EUR... komedia? Nie, życie :wink:

Tak się składa, że ja też mieszkam w Wiedniu i to co napisałeś to totalna bzdura (chyba Twój kolega lubi dodawać zer) Za opóźnienie w opłacie za np. telefon komórkowy lub każdy inny rachunek który przychodzi do domu (nie liczą się mandaty i inne kary np. sądowne) doliczane jest co 7 dni od wysłanego ponaglenia 10 euro, którego ( i tu uwaga ) nie trzeba płacić, wystarczy że zapłacisz rachunek bez doliczonych tych 10 euro i nic Ci nie przyjdzie dodatkowo płacić (chyba że zwlekasz ponad miesiąc, sprawa kierowana jest do sądu, ale wszystko przebiega listownie, nie przysyłają zaproszeń na rozprawy). Transfer natomiast czy to masz komputer czy w telefonie, jeśli go przekroczysz jest zbijany do bardzo małej liczby Mb/s tak że poczta otwiera się 10 minut a nie dopłacane setki euro.

Jeszcze raz sorki za OT, ale raziło mnie to trochę w oczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody masz w jeby nic się nie chwaliłeś że będziesz we wrześniu w PLN....żeby nie było OT fura z d*py:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zaplanować dokładnie, jakoś pierwszy tydzień września :hi:

E a ty pierwszego wrzesnia do szkoly nie idziesz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zaplanować dokładnie, jakoś pierwszy tydzień września :hi:

E a ty pierwszego wrzesnia do szkoly nie idziesz? :wink:

:polew::polew::polew:Ale jako coś to My się też zjawimy:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki, że kupuje teraz gówno jakieś na dojazdy i tu potrzebna wasza pomoc, co kupić taniego najlepiej w dieslu z małym silnikiem (1.4 - max 1.6) co mi sie nie bedzie sypać? Mam około 800km tygodniowo do zrobienia i potrzebuje takie gowno na 2-4 miesiace.

A pozniej sprzedam gowno i kupie coś innego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co z małych diesli to

-corsa 1.3cdti ( ma dwumas, który nie należy do trwałych )

-peugeot 207 1.4hdi , 1.6hdi

ja bym takie rzeczy brał pod uwagęuwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...