Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?


MALY A4

Rekomendowane odpowiedzi

alcantara trudna do utrzymania w idealnym stanie, ja bym szukał skora po pokach i reszte materiał naprawde robi robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to skora z alcantara, jest to najdrozszy zestawik :tongue4: jak dla mnie sama skora latem to porazka.. no chyba ze walniesz sobie kremowa jakas z nowszych modeli to wtedy bym na to przystał.. a jak sie ma ładny welur to nie ma tragedii pod warunkiem ze sie nie ubrudzi za mocno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra lub skóra z materiałem :naughty: alcantara ładnie wygląda jednak po jakimś czasie mechaci się i paskudnie wygląda szczególnie jasna widziałem kilka aut z alcantarą i wyglądała niezbyt ładnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alcantara ładnie wygląda jednak po jakimś czasie mechaci się i paskudnie wygląda

troche sie mechaci ale bez przesady , mam 211 tys i wyglada naprawde ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: co za temat wiekszosc pisze ze git jest to co maja w samochodzie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: co za temat wiekszosc pisze ze git jest to co maja w samochodzie :polew:

Bo w samochodzie mają to co uważają za lepsze. To chyba normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: co za temat wiekszosc pisze ze git jest to co maja w samochodzie :polew:

Ja będę inny :)

Ja mam zwykły materiał i... gorszej bidy nie widziałem co za szmelc :ranting1:

W wczesniejszym aucie jakim było A6 widozne w podpisie :) miałem skóry i to coś naprawde pieknego i praktycznego.

Po pierwsze dodaje uroku furmance a do tego ciągle ładnie pachnie tą skórą :)

Następne audi bedzie napewno ze skóra, innej opcji nie dopuszczem do myśli. Już nie robi mi róznicy czy będzie to całą skóra czy też pół skóra z materiałem czy z alkantarą.

Wszystkie 3 opcje za***iście wygladają :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sporo minusów skóry w aucie. Jedyny plus to ładnie wyglądające fotele. Osobiście wolałbym mieć auto bez skóry.

Nie znasz się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sporo minusów skóry w aucie. Jedyny plus to ładnie wyglądające fotele. Osobiście wolałbym mieć auto bez skóry.

Nie znasz się :naughty:

:good::naughty: Do tej pory nie miałem furmanki w skórze. W A4ce też nie miałem ale zmieniłem i wiem, że to najlepszy modzik. :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie jak jest taka temperatura na zewnątrz,jak ta czarna skóra się nagrzeje,przyklejasz się jak ślimak bllleeee :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie jak jest taka temperatura na zewnątrz,jak ta czarna skóra się nagrzeje,przyklejasz się jak ślimak bllleeee :sick3:

:mysli: Ja tam jeżdżę w ubraniu... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jasna skorke i jesli chodi o nagrzewanie sie...hmmmm no grzeje sie jak cholera ale idzie sie przyzwyczaic w imie prezencji :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa utrzymania czystości we wnętrzu, na skórkę jak coś się wyleje to przecierasz scierą i zapominasz. :good: Ja jednak wolę materiał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...