Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje prace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pamiętam dokładnie ale długa niecałe 30 zł kosztowała chyba. Krótka koło 20. Ceny netto, przy firmie i tak Vat odliczę. Cena w hurtowni elektrycznej.

nie wiem jakie ty masz te ledy ja troszki pokopałem nie tam znowu 100h ale .... świetlówka led kosztuje okolo 110zl (mowimy o dopowiedniku T5 dł. 150cm ) zwykly Philips 21 czyli 5x taniej

Druga sprawa T5 80w daje około 7000lm led nie całe 2000 wiem że to nie tak sie liczy ale......... noo 2.2x lepsza napewno nie jest a przy cenie prądu w taryfie weekendowej te 90zl różnicy będzie sie zwracałooooooo oj.......

Szczególnie ze nam tych swietlówek potrzeba 8szt :) wiec już sie robi blisko 900zl :)

Mam Lakier LZ9Yna A4 ile czasu nałożenie powłoki by wam zajęło

Samej powłoki jakies 1,5h :D

Edytowane przez gusiak11

Opublikowano

Znajomy ma świetlówki LED zamontowane w sklepie, gęściej niż tradycyjne, więc światła nie brakuje. Na plus ciepła barwa i oszczędność energii.

U was potrzeba dużo więcej światła, więc eksperymenty ze świetlówkami LED można odłożyć na kilka dobrych lat :)

Opublikowano

No miejsce Pracy ogarniete Nawet fajnie :)
Ale Wykonujecie kawał niezlej roboty trzeba pogratulowac efektów xD

P.S Jak mozesz to Daj znac na PW Jaki byl by koszt audi b7 za taka Renowacje ;)

Opublikowano

Mam Lakier LZ9Yna A4 ile czasu nałożenie powłoki by wam zajęło

Samej powłoki jakies 1,5h :D

nie no o pełen pakiet mi chodziło.

dawidg2, dnia 24 Lut 2015 - 19:12, napisał:

Nie pamiętam dokładnie ale długa niecałe 30 zł kosztowała chyba. Krótka koło 20. Ceny netto, przy firmie i tak Vat odliczę. Cena w hurtowni elektrycznej.

nie wiem jakie ty masz te ledy ja troszki pokopałem nie tam znowu 100h ale .... świetlówka led kosztuje okolo 110zl (mowimy o dopowiedniku T5 dł. 150cm ) zwykly Philips 21 czyli 5x taniej

Druga sprawa T5 80w daje około 7000lm led nie całe 2000 wiem że to nie tak sie liczy ale......... noo 2.2x lepsza napewno nie jest a przy cenie prądu w taryfie weekendowej te 90zl różnicy będzie sie zwracałooooooo oj.......

ja mówiłem o Ledzie 1200mm. Nie myślałem że są jeszcze dłuższe.

Edytowane przez dawidg2

Opublikowano

Nie myślałem że są jeszcze dłuższe

Mamy EXTRA długie 150cm a czekamy na przesyłkę odbłyśników jeszcze :D

Opublikowano

Przydałby się kominek w rogu, żeby zimą było cieplej

Opublikowano

Mi tam jeszcze brakuje ... dywanu :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

Mam Lakier LZ9Yna A4 ile czasu nałożenie powłoki by wam zajęło

Samej powłoki jakies 1,5h :D

nie no o pełen pakiet mi chodziło.

dawidg2, dnia 24 Lut 2015 - 19:12, napisał:

Nie pamiętam dokładnie ale długa niecałe 30 zł kosztowała chyba. Krótka koło 20. Ceny netto, przy firmie i tak Vat odliczę. Cena w hurtowni elektrycznej.

nie wiem jakie ty masz te ledy ja troszki pokopałem nie tam znowu 100h ale .... świetlówka led kosztuje okolo 110zl (mowimy o dopowiedniku T5 dł. 150cm ) zwykly Philips 21 czyli 5x taniej

Druga sprawa T5 80w daje około 7000lm led nie całe 2000 wiem że to nie tak sie liczy ale......... noo 2.2x lepsza napewno nie jest a przy cenie prądu w taryfie weekendowej te 90zl różnicy będzie sie zwracałooooooo oj.......

ja mówiłem o Ledzie 1200mm. Nie myślałem że są jeszcze dłuższe.

Kwestia dwóch - trzech dni w zależności od stanu lakieru.

Opublikowano

Przydałby się kominek w rogu, żeby zimą było cieplej

Mi tam jeszcze brakuje ... dywanu

A jacuzzi i dwóch lasek wam nie brakuje ??? :D

Opublikowano

a kogo Ty tam na dywan bedziesz wpchal to ja juz pytac nie bede :D:D:D jedynie moge podpowiedziec , oczywiscie auta, bo te Wasze prace sa :kox::kox::kox:

Opublikowano

a kogo Ty tam na dywan bedziesz wpchal to ja juz pytac nie bede :D:D:D jedynie moge podpowiedziec , oczywiscie auta, bo te Wasze prace sa :kox::kox::kox:

dzięki za uznanie :)

Opublikowano

no i gdzie lodówka na browary

Opublikowano

no i gdzie lodówka na browary

Oj kolega coś słabo ogląda te zdjęcia najpierw zginęły Ci kontakty, teraz lodówka :)

Wiec pomogę kontaktów jak pisałem jest 12 a lodówka stoi na stole tylko po drugiej stronie :) w rogu jest na dwóch zdjęciach na ty forum i zapewne na kilku wiecej na blogu

ale jak by ktoś miał jeszcze wątpliwości to proszę

3SWkOe.jpg

Co do logo.... kolega Paweł sie zajmuje tym tematem, z tego co wiem prace trwaja

Opublikowano

Gdzie można się tego wszystkiego nauczyć bo praca i zaangażowanie naprawde na najwyższym poziomie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie można się tego wszystkiego nauczyć bo praca i zaangażowanie naprawde na najwyższym poziomie :hi:

Między innymi u nas.

Opublikowano

Griffe ,chętnie bym poczytał o jakiś twoich złotych myślach,

np.tzw.-podsumowanie kosmetyków z roku 2014.

Które cie zaskoczyły pozytywnie ,

Co będzie trendi w 2015r.

Opublikowano
  • Autor

Ok, postaram się jutro coś skrobnąć

Opublikowano

Griffe ,chętnie bym poczytał o jakiś twoich złotych myślach,

np.tzw.-podsumowanie kosmetyków z roku 2014.

Które cie zaskoczyły pozytywnie ,

Co będzie trendi w 2015r.

w 2015 będzie trendy to czego Griffe będzie używał :)

Opublikowano

Griffe ,chętnie bym poczytał o jakiś twoich złotych myślach,

np.tzw.-podsumowanie kosmetyków z roku 2014.

Które cie zaskoczyły pozytywnie ,

Co będzie trendi w 2015r.

Świetna myśl Sector :) Sam powoli zagłębiam się w temat i uważam, że dobrze się na kimś wzorować i czerpać inspiracje... więc dobrze uczyć się od najlepszych ;)

Opublikowano

Gdzie można się tego wszystkiego nauczyć bo praca i zaangażowanie naprawde na najwyższym poziomie :hi:

Między innymi u nas.

Można się do Was dostać na staż lub praktyki? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.