Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87


Pablos87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów chciałem przedstawić wam moje wymarzone pierwsze Audi :tongue4:

Więc:

Audi A4 Avant 1.9 TDI, 6-cio biegowy 130 KM

Rok: 2003

Kolor:Schwarz L041

Koło:Alu 16" Ori Audi, opona 205/55/16 Goodyear

Na zime też 16" na stali

Wyposażenie standardowe jak na Audi:

- Elektryczne szyby 2szt.

- Elektryczne lusterka

- Manualna 6 biegowa skrzynia

- Wspomaganie kierownicy

- Centralny zamek z pilota

- ABS, ESP

- Regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach

- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa

- Radio z CD Audi Chorus + zmieniarka na 6cd

- Immobiliser

- Poduszka powietrzna 6szt.

- Skórzana kierownica

- El. regulowane podparcia kręgosłupa w siedzeniach kierowcy i pasażera

- Halogeny

-tempomat

Plany:

-przyciemnienie tylnych szyb tak gdzieś w 15 % -zrobione

-lekka gleba ale to w dalszych planach jak juz sie namówie :)

-grill w czarny mat oprócz znaczka Audi-zrobione

Na chwile obecą auto ma turbine po regeneracji (taki peszek po zakupie), obecnie stoi w warsztacie i robiony ma zestaw startowy tzn. kompletny rozrząd, wszystkie filtry, olej Castrol 5w 30, sprawdzenie klimy i wymiana łożyska na alternatorze bo je dosc słychac. Na dniach odbiore i pozostanie mi sie cieszyc z jazdy.Wiadomo auto z zew nie jest idealne rysy są ale to już moja głowa żeby je wyeliminowac w następnych tygodniach. Nowe dywaniki zamówione jak dojadą to sie pochwale :smiley: Z pierdół jeszcze wymieniłem zamykanie schowka trójkąta w bagaju bo latał i nowe Ori gumki pod osłone silnikai i nowe wycieraczki Boscha. Aha i jeszcze jedno klubowe ramki już wiszą na aucie :radocha: Pozostaje dbać i piescic bo jest o co.

f81169f6b5393f50med.jpg

97440dc714c8b8e5med.jpg

c18bbe538c6c27fbmed.jpg

7a3f915231ba6ccemed.jpg

6f3c965557fccf2emed.jpg

Pozdrawiam :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny czarnuch tez chciałem kupić w takim kolorze ale się nie trafił :smiley: dobra baza na dalsze mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny czarnuch tez chciałem kupić w takim kolorze ale się nie trafił :smiley: dobra baza na dalsze mody

Dzięki :) Na kolor nie patrzałem przed zakupem, ale fajnie ze czarny trudny w utrzymaniu ale czarny to czarny. W tym tygodniu powinna być ciemna szybka i dzisiaj mi dywaniki dotarły zrobie fote na aucie na czasie.

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

ładnie ładnie :) widzę że środa Wlkp niedaleko do Poznania i Wrześni ;)

Zgadza sie :wink4: Jak bedzie jakis spot to postaram sie wpasc :)

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 15:50 ----------

Dziś listonosz mi miły prezent doniósł :dance: i dziś sie znajdzie na aucie :smiley:f50bca2276396328m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę ze nie Q, ale ważne żeby był bezawaryjny.

:quattro: zawsze można dołożyć :decayed:

Załóż większe kapcie, 18". Po glebie będzie się jeszcze lepiej prezentował :)

Powodzenia w dalszych modach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna czarnula :decayed:, bezawaryjności życzę i powodzenia w modach :wink:

na 17'' będzie :thumbup1: choć na 18'' wiadomo że auto prezentuje się lepiej, pytanie tylko co z komfortem? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiekszy Alu to komfort mniejszy pewnie zalezy jeszcze od profilu ale skoro 18 to pewnie wypadaloby niski miec. Za wszystko dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny czarnuch tez chciałem kupić w takim kolorze ale się nie trafił :smiley: dobra baza na dalsze mody

Dzięki :) Na kolor nie patrzałem przed zakupem, ale fajnie ze czarny trudny w utrzymaniu ale czarny to czarny. W tym tygodniu powinna być ciemna szybka i dzisiaj mi dywaniki dotarły zrobie fote na aucie na czasie.

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

ładnie ładnie :) widzę że środa Wlkp niedaleko do Poznania i Wrześni ;)

Zgadza sie :wink4: Jak bedzie jakis spot to postaram sie wpasc :)

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 15:50 ----------

Dziś listonosz mi miły prezent doniósł :dance: i dziś sie znajdzie na aucie :smiley:http://images36.fotosik.pl/459/f50bca2276396328m.jpg

zawsze można coś na Wrześni zorganizować:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnuchy są fajne ale cholernie często trzeba je myć żeby należycie się prezentowały :kwasny: coś o tym wiem :decayed:

a grill kiedy psikasz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można coś na Wrześni zorganizować:wink:

Oczywiscie ze mozna :wink:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

Czarnuchy są fajne ale cholernie często trzeba je myć żeby należycie się prezentowały :kwasny: coś o tym wiem :decayed:

a grill kiedy psikasz? :decayed:

Dokładnie utrzymanie to porażka i rysy strasznie widac na czarnym :kwasny: Jak dojdzie spray to psikne czekają za towarem bo nie mieli akurat. Jak bedzie ogarniete to pokaże foto :cheesy:

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 12:02 ----------

Foto z nowymy dywanikami i przełącznikiem świateł :wink4:

2d6497c8444a880fm.jpg

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 11:48 ----------

I szybki sie sciemniły jak było w planach, jak wybierałem folie wydawala sie jasniejsza ,a wyszlo tak troszke ciemno ale trudno juz nic nie zrobie. Lepszej jakosci foty zapodam jak pomaluje grill :wink:

b37f0ae2e948e566m.jpg

aa03e5e73eb0cbc0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie tez masz przyciemnione?:wink:

Przód nie jest chociaz na pierwszym zdjeciu tak sie wydaje. Rozwazalem to ale jednak odpuscilem nie chce calego czarnego miec :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście bardzo ciemne wyszły ale mi się akurat to podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21de56a144ba32a8m.jpg

W koncu dotarł :dance: dzisiaj spróbuje ogarnąc grilka :smiley:

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 10:05 ----------

Tak to wygląda, z bliska są pewne niedociągniecia ale tragedii nie ma

51a3d7b9cc385ee2m.jpgef28ba75f2343043m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie trzyma ten plastidip, bo mi po 2 warstwach schodzi jak mocniej potrze, slabo sie trzyma ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło :wink: ale u mnie po kilku przejazdach po autostradzie za ciężarówkami w deszczu już widzę odpryski :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie prysnąłem równomiernie trzyma sie a tam gdzie nie doszło i poprawilem po czasie to juz gorzej, ale tez mam wrazenie ze to wieczne nie bedzie i bedzie trzeba zerwac kiedys i na nowo zrobic :wink:

---------- Post dopisany 14-06-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 20:13 ----------

I dotarła po długim oczekiwani smycz :decayed:

74b42b809e54ccdcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałbyć świetny ten plastidep... Ja mam 3 warstwy na kratce z grilla i schodzi... Nawet nie prubuje karcherem tego potraktować:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałbyć świetny ten plastidep... Ja mam 3 warstwy na kratce z grilla i schodzi... Nawet nie prubuje karcherem tego potraktować:kwasny:

Nie jest tragicznie mi od karchera narazie nic sie nie dzieje a juz pare razy był myty :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...