Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powołanie do czynnej służby...


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też starałem się migac od wojska,a teraz po 14 latach od poboru dziękuję Bogu,że mnie wzięli,bo dzięki temu dostałem się na zawodowego i za dwa lata jeśli nic nie pozmieniają wybieram się na emeryturę :tongue4:

Same plusy :) Tylko jak dla mnie to wojsko powinno być od zawsze zawodowe...I moim zdanie dużo ludzi by się starało dostać bo myśle że pieniądze by ich tam ciągły...A tak to tylko jest dużo tych którzy od niego uciekają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kolega mial podobny problem. wyjechal z Pl i w tym czasie przyszlo pismo ktore odebral ojciec.

zawiozl je spowrotem do WKU i powiedzial ze syna nie ma w Polsce.

jak go poprosili o adres to odpowiedzial ze nie poda i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też starałem się migac od wojska,a teraz po 14 latach od poboru dziękuję Bogu,że mnie wzięli,bo dzięki temu dostałem się na zawodowego i za dwa lata jeśli nic nie pozmieniają wybieram się na emeryturę :tongue4:

I to jest właśnie super :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ale nie kazdy zostanie pozniej zawodowym.

jesli ktos chce tam zostac na dluzej to bardzo prosze ale dla wszystkich co maja inne plany to jest poprostu nie na reke i w niczym nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to szczęście, że babcia odebrała wezwanie. ktoś z rodziny pojedzie jutro do WKU i powie, że wyjechałem za granicę ale załapałem się na rekrutację na studia. niestety rekrutacja jest internetowa, więc tak właściwie papierów żadnych nie składałem ale za 2 dni mam wyniki - wtedy babcia zaniesie odpowiednie pisemko. jak to nie pomoże, wrócę zza granicy połamany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to szczęście, że babcia odebrała wezwanie. ktoś z rodziny pojedzie jutro do WKU i powie, że wyjechałem za granicę ale załapałem się na rekrutację na studia. niestety rekrutacja jest internetowa, więc tak właściwie papierów żadnych nie składałem ale za 2 dni mam wyniki - wtedy babcia zaniesie odpowiednie pisemko. jak to nie pomoże, wrócę zza granicy połamany...

Dobry pomysł :>... Ale jak by coś, to chętnie zaopiekuje się Twoim Autem :a4fan:. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna w wojsku jest zaje... cie. O czym w ogole ta rozmowa. Nie lepiej isc odj....ac swoje i miec spokoj ?

Przeciez jak nie skonczysz jakiejkolwiek wyzszej szkoly to licz sie z tym, ze WKU bedzie Cie scigac conajmniej 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna w wojsku jest zaje... cie. O czym w ogole ta rozmowa. Nie lepiej isc odj....ac swoje i miec spokoj ?

Przeciez jak nie skonczysz jakiejkolwiek wyzszej szkoly to licz sie z tym, ze WKU bedzie Cie scigac conajmniej 10 lat.

Nie będzie. W grudniu ostatni pobór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to szczęście, że babcia odebrała wezwanie. ktoś z rodziny pojedzie jutro do WKU i powie, że wyjechałem za granicę ale załapałem się na rekrutację na studia. niestety rekrutacja jest internetowa, więc tak właściwie papierów żadnych nie składałem ale za 2 dni mam wyniki - wtedy babcia zaniesie odpowiednie pisemko. jak to nie pomoże, wrócę zza granicy połamany...

Dobry pomysł :>... Ale jak by coś, to chętnie zaopiekuje się Twoim Autem :a4fan:. :polew: :polew:

Nie musisz się zaopiekować.Chłop go niedawno na sprzedarz wystawił.Przeczuwał to wezwanie :mysli:

Nawet już komuś polecałem jego niunię. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik. skoro nie odebrales osobiscie. nic o tym nie wiesz. tylko babcia musi pismo napisac do WKU, ze ciebie nie ma w kaliszu. zalatwiaj papiery na UAM. w momencie gdy otrzymasz potwierdzene przyjecia na studia biletu drugi raz nie moga dostarczyc. jak juz "wrocisz" do domu to miej pokrycie w L4 jakas przewlekla chorobka uniemozliwiajaca poruszanie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babcia była wczoraj w WKU, Komendant dał mi 9 dni na zgłoszenie się żeby 'coś pomyśleć' :) dziś jadę na UAM złożyć dokumenty i mam nadzieję dostać jakieś potwierdzenie przyjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wystawiali zaświadczenie dopiero jak we wrześniu na zjaęcia dotarłeś :( Możesz napisać podanie o odroczenie z ważnych powodów rodzinnych tylko wtedy mile widziane stałe zatrudnienie, dziewczyna w ciąży i kredyt do spłacenia. Byle do grudnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babcia była wczoraj w WKU, Komendant dał mi 9 dni na zgłoszenie się żeby 'coś pomyśleć' :) dziś jadę na UAM złożyć dokumenty i mam nadzieję dostać jakieś potwierdzenie przyjęcia...

Jesli UAM Cie przyjmie, to od reki wystawiaja Ci papierek (MUSZĄ), ze jestes ich studentem.

Papierek bedzie pewnie wazny do 30 wrzesnia (czyli do momentu rozpoczescia faktycznie studiow), ale to uchroni Cie przed wojskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...